Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Off topic

Postprzez josif » 18 kwi 2019, o 23:25

Mam taki problem z aliexpress. Nic nie mogę dodać do koszyka ani do ulubionych jak jestem na laptopie. Zmieniałem przeglądarki i nic. Z kolei na telefonie wszystko śmiga. Ktos cos?

//Edit. Dobra nieważne. Zapomniałem wyłączyć adblocka :/
War. War never changes
josif

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez ynwa19 » 4 maja 2019, o 19:42

Nie wiedziałem gdzie TO WYDARZENIE! umieścić.
Dzisiaj przed południem zostałem po raz pierwszy dziadkiem-:)
Wnuk i Mama zdrowi ponieważ wszystko poszło super dobrze a syn i reszta rodzinki przeszczęśliwi.
Jak to nie jest dobry znak na najbliższe dni to nie wiem!

Może kiedyś będziemy z wnukiem razem kibicować The Reds-:)kto wie,kto wie.

Come on LFC!-:)

PS świętowanie narodzin kolejnego Ziemianina czas rozpocząć.
ynwa19

Postprzez Wrubel84 » 4 maja 2019, o 19:48

Od razu zamawiać śpioszki z barwach Liverpoolu :) Wielkie gratulacje i powodzenia ... dziadku :D :D
Wrubel84

1 year of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 9 maja 2019, o 15:15

Hej, ile na forum może mieć maksymalnie plik video? Chciałem taką króciutką przeróbkę wrzucić ale pisze mi że żądanie jest za duże.
The world is yours
CzerwonyBartek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez akhrem9 » 10 maja 2019, o 16:24

https://www.youtube.com/watch?v=_7pME_u0BtM&t=195s

Bardzo proszę Was o zalajkowanie mojego postu (użytkownik dexmark, tam gdzie pisze o LTE). Który komentarz do dzisiaj do 22.00 zbierze najwięcej lajków ma szansę na wygraną. Kempa miał sam wybrać z pośród komentarzy, ale przed chwilą na live zmienił wersję na najwięcej zalajkowany komentarz. Tylko do dzisiaj do godz. 22
Przy okazji możecie pozdrowić go w komentarzu, że jesteście z forum lfc. W kupie siła!

Przeglądasz temat, kliknij chociaż tam łapkę. Prowadzi obecnie komentarz z zaledwie 14 polubieniami, więc niewiele mi potrzeba by go wyprzedzić.
akhrem9

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez akhrem9 » 10 maja 2019, o 20:04

Widzę wielu niezalogowanych przegląda, ale łapek brak. Nie ma tu żadnych widzów Tkaczyka, Nasiera, Zazaniuka, Iwony, Krycha, AWR ?? Myślę, że wystarczy z 20 polubień
akhrem9

Postprzez rafalmysliborz » 10 maja 2019, o 20:10

Totalnie nie wiem o co chodzi, ale Czerwonemu Bratu pomogę :D
Cyk łapka nr 9 dla Ciebie.
Na discordzie nick: rafaelo94
rafalmysliborz

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez akhrem9 » 11 maja 2019, o 07:56

Udało się wygrać, byliście pomocni. Dzięki
akhrem9

Postprzez Przemko » 17 maja 2019, o 14:01

viewtopic.php?p=475855#p475852

GumaTurbo napisał(a):Katarczyką to pasuje

Z czego to wynika, że tak wiele osób pisze w taki sposób? Nie wiem w ogóle jak to możliwe, sam nigdy nawet nie pomyślałbym, żeby niektóre wyrazy kończyć na "ą" zamiast "om", na początku jak w internecie coś takiego widziałem to się łapałem za głowę, dzisiaj jestem przyzwyczajony do tego widoku, bo jest on bardzo popularny, pytanie tylko dlaczego?
Obrazek
Przemko

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Django » 17 maja 2019, o 14:17

Przemko napisał(a):http://forum.lfc.pl/viewtopic.php?p=475855#p475852

Z czego to wynika, że tak wiele osób pisze w taki sposób? Nie wiem w ogóle jak to możliwe, sam nigdy nawet nie pomyślałbym, żeby niektóre wyrazy kończyć na "ą" zamiast "om", na początku jak w internecie coś takiego widziałem to się łapałem za głowę, dzisiaj jestem przyzwyczajony do tego widoku, bo jest on bardzo popularny, pytanie tylko dlaczego?

Mnie dalej kuje w oczy taki wielbłąd ortograficzny i czasami krew zalewa, ale co zrobisz? Nic nie zrobisz. Wychodzi niestety brak oczytania książek, zamiast tego ślepienie w smartfon/tablet czy coś podobnego.
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Flymf » 17 maja 2019, o 14:23

Przemko napisał(a):http://forum.lfc.pl/viewtopic.php?p=475855#p475852

Po prostu masz przykład że edukacja w tym kraju kuleje.
Flymf

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez diablinadali » 17 maja 2019, o 14:41

A najśmieszniejsze, że w dobie internetu wystarczyłoby 5 sekund, by sprawdzić poprawną pisownię. Niby technologia idzie w sukurs człowiekowi, a jednak go uwstecznia.
diablinadali

Postprzez ricochet » 17 maja 2019, o 15:03

Pomijając to, że niektórzy są po prostu zbyt leniwi i nie zastanowią się dlaczego im taki wyraz jak "Katarczyką" podkreśla, to wydaje mi się też, że niektórzy boją się końcówek "om". Z tego względu, że w szkołach nauczyciele wyczuleni byli na takie błędy, gdy ktoś napisał "byłem z kolegom", "z książkom w plecaku" i przez to ludzie częściej brną w takie twory jak "ludzią", "piłkarzą" itd. Coś dzwoni, ale nie wiadomo w którym kościele. :wink:

Django napisał(a):Mnie dalej kuje w oczy taki wielbłąd ortograficzny i czasami krew zalewa, ale co zrobisz? Nic nie zrobisz. Wychodzi niestety brak oczytania książek, zamiast tego ślepienie w smartfon/tablet czy coś podobnego.

Kłuć w oczy, kuć żelazo. :P
ricochet

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Fanlive94 » 17 maja 2019, o 16:22

,, Oczytanie książek " też jest bez sensu. Albo,, oczytanie", albo,, czytanie książek ". Mnie jeszcze bardziej śmieszy, jak ktoś kogoś poprawia, robiąc takie oczywiste błędy.
Fanlive94

1 year of membership

Postprzez Django » 17 maja 2019, o 20:45

ricochet napisał(a):Pomijając to, że niektórzy są po prostu zbyt leniwi i nie zastanowią się dlaczego im taki wyraz jak "Katarczyką" podkreśla, to wydaje mi się też, że niektórzy boją się końcówek "om". Z tego względu, że w szkołach nauczyciele wyczuleni byli na takie błędy, gdy ktoś napisał "byłem z kolegom", "z książkom w plecaku" i przez to ludzie częściej brną w takie twory jak "ludzią", "piłkarzą" itd. Coś dzwoni, ale nie wiadomo w którym kościele. :wink:

Django napisał(a):Mnie dalej kuje w oczy taki wielbłąd ortograficzny i czasami krew zalewa, ale co zrobisz? Nic nie zrobisz. Wychodzi niestety brak oczytania książek, zamiast tego ślepienie w smartfon/tablet czy coś podobnego.

Kłuć w oczy, kuć żelazo. :P

Autokorekta w telefonie ;)

Fanlive94 napisał(a):,, Oczytanie książek " też jest bez sensu. Albo,, oczytanie", albo,, czytanie książek ". Mnie jeszcze bardziej śmieszy, jak ktoś kogoś poprawia, robiąc takie oczywiste błędy.

Wybacz o wielki Maesterze, ale u mnie na wsi takie powiedzenie hulało swego czasu... Może napisałem gwarą, której Ty nie rozumiesz. Gdzie ja kogoś poprawiam?
Obrazek
Django

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności