Wyjazd do Madrytu na finał Ligi Mistrzów

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Wyjazd do Madrytu na finał Ligi Mistrzów

Postprzez wowka01 » 13 maja 2019, o 19:42

Siema,

Nie wiem czy powstał już taki temat czy nie. Kupiłem właśnie bilety lotnicze do Madrytu na finał LM. Zastanawiam się czy ktoś również leci i gdzie zamierza oglądać mecz już na miejscu.

Fajnie jakbyśmy również wrzucali tu informacje z innych forów, gdzie gromadzą się inni kibice, czy są jakieś strefy kibica itd.

Zapraszam do dyskusji.
wowka01

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Re: Wyjazd do Madrytu na finał Ligi Mistrzów

Postprzez aro8 » 13 maja 2019, o 20:48

Bilet za ile kupiłeś?
aro8

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez return » 13 maja 2019, o 20:58

Ja lecę z ekipą na Finał do Madrytu,będę probował kupic bilet pod stadionem, jak sie nie uda to strefa badz dobry pub. Mozna sie złapac w Madrycie, bedzie razniej ;)
Obrazek
return

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez RedEscelios » 14 maja 2019, o 08:14

Na fb podano, że Madryt nie organizuje stref kibica w mieście.. Więc zostają tylko prywatne puby. I teraz wyobraźcie sobie co będzie się w nich działo
Obrazek
RedEscelios

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Wietor » 14 maja 2019, o 10:56

Dokładnie. Lepiej zostać ze swoją ekipa, z którą stale oglądasz, ew. pojechać do najbliższego miasta, które organizuje regularnie spoty.

Jeśli na takie chodzi zawsze kilkanaście-kilkadziesiąt osób, to wyobraź sobie finał. Od przyśpiewek gardło zdarte :D
Ja z podobnego powodu, tym bardziej po doświadczeniach z Kijowa (wyobraź sobie ceny noclegów w Madrycie na finał!) zostaję gdzies w Polsce.
Wietor

Postprzez wowka01 » 17 maja 2019, o 18:01

aro8 napisał(a):Bilet za ile kupiłeś?

Jeśli pytasz o bilet lotniczy to 700 zł w dwie strony. Jeśli pytasz o bilet na mecz - nie mam.

Po pierwsze, będą strefy kibica. Zarówno dla kibiców Liverpoolu jak i Tottenhamu, każda w innej części miasta. Po drugie, właśnie dostaliśmy wiadomość z Madrytu że w strefie kibica Liverpoolu na Avenida de Felipe II będzie ogromny ekran na którym można obejrzeć mecz.

Także nie widzę powodu by nie lecieć.

Co do noclegów, to nie muszę spać tej nocy. Fakt ceny są wysokie, bo od 1000 zł na tę jedną noc po finale, ale przed chwilą trafiła się oferta za 365 złotych. Ja nie kupuję noclegu teraz, ewentualnie zrobię to bliżej 1 czerwca, gdy ceny spadną bo w końcu muszą gdy zobaczą, że już nikt nie rezerwuje miejsc. A jeśli nie, to coś się wymyśli. :)
wowka01

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez pinkman7 » 18 maja 2019, o 11:34

Ja będę w Madrycie od soboty do poniedziałku, więc można się zgadać gdzieś na miejscu. Skąd masz informację, że w strefach kibica mają puszczać mecz? Z tego co ja czytałem to nie ma być postawionych telebimów, a te strefy mają zamknąć już o 18...
pinkman7

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Miki92 » 28 maja 2019, o 18:02

Czy ta strefa kibica i ogromny ekran to potwierdzone info? Bo będę w Porto wtedy i zarezerwowałem juz flixbusa do Madrytu licząc ze rzesza kibiców będzie wspólnie oglądać mecz. Jeśli nic takiego się nie dzieje to wolę zostać w Porto zamiast się tłuc busem cały dzień i stać w korkach.
Będę mega wdzięczny za info bo jeszcze sobie jakoś inaczej zdążę zaplanować wyjazd. Pozdrawiam! ;]
Miki92

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Edamskiser » 28 maja 2019, o 20:39

Nie wiem czy strefy kibica beda otwierane ale z ekonomicznego punktu widzenia Hiszpanom sie to nie oplaca. W koncu lepiej dac zarobic swoim knajpom, w ktorych sila rzeczy ludzie beda ogladac mecz :)
Edamskiser

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez adamne » 29 maja 2019, o 12:44

Znalazłem taki poradnik, niestety po angielsku:
https://anfieldindex.com/40752/no-ticke ... -only.html
Wygląda na to że faktycznie nie ma stref kibica - miasto obawia się huliganów. A telewizorów mało...
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
adamne

2 years of membership2 years of membership

Postprzez kamu85 » 3 cze 2019, o 18:49

Wiecie czy dziś jeszcze gdzies się kibice zbierają?
Jakbyście znali lokalizację to: 512910360 - dzięki wielkie :)
kamu85

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Powrót do Spotkania fanów