Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Off topic

Postprzez HappyBlancik » 2 mar 2019, o 23:35

lingo1 napisał(a):
werbatin napisał(a):
Szpieg1 napisał(a):Wrzucam tu, troszkę o LFC na początku i na końcu filmu, ktoś się jeszcze zakłada?
@werbatin ? ;) :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=G0QClUtOisw&t=4s

Kusiło mnie nieprzeciętnie, aby postawić kobla na CP w meczu z City, jeszcze bardziej kusiło żeby ww kobel poszedł na Kubickiego po 1 serii wczoraj, więc jestem otwarty na konkretne propozycje, a że spora część tego forum jest niebieska, mam nadzieję, że ktoś się znajdzie :)

To czekamy na zakład! Ależ jestem ciekaw.

Nie wiem ile kosztuje 12k fp ale jeśli jest tutaj kolega, który się założył a my tfu odpukać nie wygramy ligi, to proponuje się złożyć na te fifa points aby kolega całej wypłaty nie przeje**ł, bo takich kibiców to ja szanuje!
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 3 mar 2019, o 01:44

Właśnie nie wiem czy PLKD jest na forum... szczerze mówiąc nie wiem, może jest ale nie udziela się? Możliwe, że jest na FB lfc polish supporters.

2,2k fp na origin ale na PC kosztuje od 40 do 60 zł (oficjalnie)
na xbox chyba 70 zł.
Szpieg1
Moderator

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez WhiteAngel » 3 mar 2019, o 16:22

HappyBlancik napisał(a):Nie wiem ile kosztuje 12k fp ale jeśli jest tutaj kolega, który się założył a my tfu odpukać nie wygramy ligi, to proponuje się złożyć na te fifa points aby kolega całej wypłaty nie przeje**ł, bo takich kibiców to ja szanuje!

90 dolarów i nie rozumiem z jakiej racji mamy wspierać hazardzistów
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*]
WhiteAngel

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 3 mar 2019, o 16:56

WhiteAngel napisał(a):
HappyBlancik napisał(a):Nie wiem ile kosztuje 12k fp ale jeśli jest tutaj kolega, który się założył a my tfu odpukać nie wygramy ligi, to proponuje się złożyć na te fifa points aby kolega całej wypłaty nie przeje**ł, bo takich kibiców to ja szanuje!

Tutaj nie chodzi o hazard, zresztą nie zrozumiesz...
HappyBlancik

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez unimator » 3 mar 2019, o 17:16

HappyBlancik napisał(a):
WhiteAngel napisał(a):

Tutaj nie chodzi o hazard, zresztą nie zrozumiesz...

Sugerujesz, że miarą tego jak ktoś dobrym jest kibicem jest to ile jest w stanie postawić u bukmachera? Wspierać drużynę to jedno, rzucać głupie obietnice na prawo i lewo to drugie.
unimator

1 year of membership

Postprzez don_daniello_lfc » 8 mar 2019, o 18:27

Zna ktoś jakieś dobre miejsce nad polskim morzem, gdzie można wynająć domek na większą liczbę osób (tak do 8 )? Zawsze na wakacje wyjeżdżaliśmy we 2, tak więc nie było problemu ze znalezieniem noclegu. Teraz ekipa się powiększyła i powiem że ciężko jest znaleźć coś fajnego za rozsądne pieniądze. Domek jest opcjonalny, więc jeśli ktoś ma coś godnego polecenia, to z chęcią skorzystam. Miejscowość bez różnicy.
Dzięki.
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są Ci, którzy chcą tu być"
don_daniello_lfc

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 9 mar 2019, o 00:18

don_daniello_lfc napisał(a):Zna ktoś jakieś dobre miejsce nad polskim morzem, gdzie można wynająć domek na większą liczbę osób (tak do 8 )? Zawsze na wakacje wyjeżdżaliśmy we 2, tak więc nie było problemu ze znalezieniem noclegu. Teraz ekipa się powiększyła i powiem że ciężko jest znaleźć coś fajnego za rozsądne pieniądze. Domek jest opcjonalny, więc jeśli ktoś ma coś godnego polecenia, to z chęcią skorzystam. Miejscowość bez różnicy.
Dzięki.

My mieliśmy rok temu podobny dylemat, bo spora ekipa. Ogarnelismy coś w miejscówki Dziwnówek, całkiem fajnie było.
Nie był to co prawda domek a dwupiętrowy pokój, bo na domek się spóźniliśmy, ale mieliśmy schody w swoim pokoju na górę, wiec było bardzo spoko
HappyBlancik

Postprzez liverpoolis » 17 mar 2019, o 12:44

Cześć,
jestem świeżo po przeprowadzce i na chwilę obecną nie mam jak założyć tv kablowej/satelitarnej.
Poszukuję alternatywy w postaci jakiejś telewizji internetowej (może być płatna).
Tutaj moje pytanie:
Polecacie jakiś konkretny serwis? W znaczeniu, że jak zapłacę, to będę mógł oglądać bez zacinania itp. , najlepiej z opcją na 3 urządzeniach (aczkolwiek to nie jest jakiś obligatoryjny wymóg)
Oczywiście zależy mi na kanałach C+sport i C+sport2, żeby oglądać LFC.
Ciekawie wygląda oferta serwisu internetowa.tv korzystał ktoś i może wydać opinię?
liverpoolis

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez danio442 » 17 mar 2019, o 17:15

liverpoolis napisał(a):Cześć,
jestem świeżo po przeprowadzce i na chwilę obecną nie mam jak założyć tv kablowej/satelitarnej.
Poszukuję alternatywy w postaci jakiejś telewizji internetowej (może być płatna).
Tutaj moje pytanie:
Polecacie jakiś konkretny serwis? W znaczeniu, że jak zapłacę, to będę mógł oglądać bez zacinania itp. , najlepiej z opcją na 3 urządzeniach (aczkolwiek to nie jest jakiś obligatoryjny wymóg)
Oczywiście zależy mi na kanałach C+sport i C+sport2, żeby oglądać LFC.
Ciekawie wygląda oferta serwisu internetowa.tv korzystał ktoś i może wydać opinię?

Ja używam internetowa.ws do oglądania meczów (na C+) gdy jestem w pracy bądź LM w domu i jak najbardziej mogę polecić. Koszty nie są jakieś duże (ja wykupuję pakiet na 7 dni kiedy wiem,że nie będę mógł w domu oglądać),a jakość jest bardzo dobra.
danio442

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez MILF » 17 mar 2019, o 20:13

Obok użytkownika Flymf, do mojej prywatnej listy osób ignorowanych, dołącza Django - długo się u niego na to zanosiło, ale dzisiaj to przegiął.

Moje gratulacje! :badhappy:
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Maxweil » 18 mar 2019, o 15:38

MILF napisał(a):Obok użytkownika Flymf, do mojej prywatnej listy osób ignorowanych, dołącza Django - długo się u niego na to zanosiło, ale dzisiaj to przegiął.

Moje gratulacje! :badhappy:

A kim ty jesteś że piszesz o tym głośno i kogo ma to interesować kogo sobie dodajesz do listy?
Próżność level hard.
Obrazek
Maxweil

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez n_t » 1 kwi 2019, o 11:44

Seymersider napisał(a):Cześć, mam takie pytanie jacy znani ludzie(Raperzy, youtuberzy, celebryci itd) z Polski są kibicami LFC?

https://twitter.com/paszaBiceps/status/1112369710170099712
Obrazek
n_t
Webmaster

Postprzez CzerwonyBartek » 16 kwi 2019, o 10:32

Widzieliście występ Drągowskiego? Normalnie jak by grał przeciwko Liverpoolowi swego czasu :D

[email protected] https://twitter.com/i/status/1117902781312983042 ->pytam się jak debil czy widzieliście zamiast poświęcić minute i wrzucić link dla tych co nie widzieli :lol:
The world is yours
CzerwonyBartek

Postprzez Lazu » 18 kwi 2019, o 11:36

Cześć

Poszukuje jakiegoś urządzenia do mierzenia przede wszystkim pokonanego dystansu. Kojarzę, ze piłkarze maja jakieś czujniki, które zakładają w formie kamizelki przy karku. Proszę o informacje, jeśli ktoś wie jak coś takiego się nazywa.
Dzięki !
Lazu

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 18 kwi 2019, o 11:41

Szpieg1
Moderator

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności