Liga Mistrzów 2018/19

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Postprzez paranormalnY » 10 kwi 2019, o 23:00

Widział ktoś Coutinho dzisiaj? Oglądałem cały mecz i nie widziałem, a podobno był na boisku.
love the game hate the business
Obrazek
paranormalnY

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez ynwa19 » 10 kwi 2019, o 23:04

Kolega powyżej żartuje tak?
MU to była drużyna bez jakiejkolwiek koncepcji w ataku!
Barca jak najmniejszym nakładem sił,kontrolując mecz,spokojnie dowiozła te 1:0 a w rewanżu nie da "wioskowym" żadnych szans.

Ajax spełnił moje oczekiwania i ma niełatwy wynik ale w Turynie mogą zagrać lepiej i pokusić się o awans.

To do kolegi Bugi jest o MU-:)
ynwa19

Postprzez Liverpoolczyk » 15 kwi 2019, o 13:16

Taka luźna dyskusja drodzy użytkownicy... Wiadomo, nie mamy na to wpływu, co się wydarzy, to się wydarzy, odpowiedź za dwa dni późnym wieczorem. Ale...

W kontekście naszej walki o mistrzostwo z Man City, wolelibyście by ekipa Guardioli awansowała do półfinału LM czy też nie? Jeśli uporają się w dwumeczu ze Spurs to do ostatniej kolejki PL będą grać co 3-4 dni, a takim systemem już trochę lecą. Wygląda na to, że muszą się w końcu potknąć przy tak napiętym terminarzu, choć niekoniecznie. Ale mogą też się mocno podbudować tym awansem i wygrywać wszystko dalej jak leci. Natomiast jeśli Tottenham znajdzie się w najlepszej czwórce LM no to piłkarze Man City mogą się nieco podłamać, co może skutkować słabszą grą w lidze. Z drugiej strony trochę odetchną w tygodniu w końcowej fazie sezonu, a to nam mogą w tym czasie dojść dwa półfinałowe mecze, jeśli pokonamy w dwumeczu Porto. Co myślicie?
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina
Liverpoolczyk

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez bugi » 15 kwi 2019, o 13:22

Ja uważam, że City musi przejść jeśli chcemy myślec o ich potknięciu w lidze.
Liga Mistrzów to dla City i Guardioli zdecydowanie ważniejsze trofeum niż tytuł PL na chwilę obecną. Jestem przekonany, że jeśli przejdą Tottenham i trafią na Juve, od finału będzie dzielił ich tylko dwumecz z Włochami, wtedy wszystkie siły rzucą na LM, mam nadzieję ze kosztem ligi.
Jeśli odpadną z Tottenhamem, myślę że wtedy w 100% skupią się na lidzę tak aby w jakiś sposób zrekompensować sobie niepowodzenie w LM.
W każdym razie CIty to City, dopóki będa mieli szanse, będą walczyć na obu frontach.
Chętnie w półfinale zobnaczę City, Juve, LFC i MU
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Redi » 15 kwi 2019, o 13:29

bugi napisał(a):Ja uważam, że City musi przejść jeśli chcemy myślec o ich potknięciu w lidze.
Liga Mistrzów to dla City i Guardioli zdecydowanie ważniejsze trofeum niż tytuł PL na chwilę obecną. Jestem przekonany, że jeśli przejdą Tottenham i trafią na Juve, od finału będzie dzielił ich tylko dwumecz z Włochami, wtedy wszystkie siły rzucą na LM, mam nadzieję ze kosztem ligi.
Jeśli odpadną z Tottenhamem, myślę że wtedy w 100% skupią się na lidzę tak aby w jakiś sposób zrekompensować sobie niepowodzenie w LM.
W każdym razie CIty to City, dopóki będa mieli szanse, będą walczyć na obu frontach.
Chętnie w półfinale zobnaczę City, Juve, LFC i MU

Z drugiej strony, jeżeli Tottenham pokona dwukrotnie City w tak krótkim odstępie czasu to uwierzą, że pokonanie ich po raz trzeci to ich obowiązek. Można tak w nieskończoność...
Redi

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez RedMen » 15 kwi 2019, o 13:40

jest może już podane kiedy zagramy półfinał w przypadku awansu?Rozchodzi mi się czy będzie to 30 kwietnia czy 1 maja.
RedMen

Postprzez ynwa19 » 15 kwi 2019, o 17:17

Zdecydowanie za Spurs ponieważ ich awans podkopie morale City.
Tu widzę szansę aby potem w PL zarówno Koguty jak i MU odebrały punkty "pepowcom".
LM jakoś niewiele nam już daje bo półfinały są przed 37 rundą a tam MC gra z Leicester a mimo,że u nich na ławce siedzi Brendan to ja w nich nie wierzę.
Potknięcie nastąpi wcześniej.To jedyna opcja moim zdaniem.

EDIT:A tak w ogóle to pięknie by było gdyby "szejki" przegrały wszystko czyli również FA Cup.
Manchester obojętnie jaki-"nie lubię,nie lubię"!
ynwa19

Postprzez Smuggler7 » 15 kwi 2019, o 17:57

Ja tam Man City nigdy nie kibicowałem w LM, więc i teraz nie zamierzam. Potwór zbudowany za grubą kasę, który na tej kasie dopiero zaczyna budować swoją historię w Europie. Oby jak najdłużej zajęło im wygranie finału CL. Nie jestem zwolennikiem takiego budowania klubów piłkarskich, ale też nie umniejszam City ich osiągnięć. Zdecydowanie wolę, żeby Tottenham przeszedł dalej. Mam duży szacunek do Pochettino, a Spurs swoim rozwojem przypominają mi trochę Liverpool. Tottenham w tym roku tak, czy inaczej LM nie wygra, bo konkurencja jest zbyt mocna, ale półfinał byłby dla nich już ogromnym osiągnięciem. Przy ewentualnym odejściu Pochettino po obecnym sezonie zakładam, że pewnie nie prędko powtórzą awans do ćwierćfinału tego turnieju.

Podobnie nie potrafię kibicować United w dwumeczu z Barcą tylko dlatego, że to potencjalnie łatwiejszy dla nas przeciwnik w półfinale. W pojedynczym meczu na OT niekoniecznie, ale w dwumeczu byśmy ich przeszli. Barcelona będzie za to zdecydowanie atrakcyjniejszym i bardziej wymagającym rywalem, z którym awans nie będzie wcale pewny. Z drugiej strony w przypadku awansu United do półfinału, wykopanie ich z LM będzie smakować podwójnie i dla mnie osobiście stanie się nie tyle kwestią awansu do finału, co wręcz sprawą honorową. Podobnie jak dwumecz Ligi Europy z 2016 roku.
Smuggler7

1 year of membership

Postprzez diablinadali » 15 kwi 2019, o 18:10

ynwa19 napisał(a):Zdecydowanie za Spurs ponieważ ich awans podkopie morale City.
Tu widzę szansę aby potem w PL zarówno Koguty jak i MU odebrały punkty "pepowcom".

Równie dobrze można napisać, że awans City do 1/2 LM będzie sprzyjał rywalom ligowym City, bo wtedy być może w kilku meczach nie wyjdzie galowy mundur City i będzie większa szansa na urwanie im punktów. Odpadnięcie City z LM to automatyczne rzucenie wszystkiego na ligę, bo Guardiola nie miałby po co oszczędzać najlepszych graczy. Poza tym dla Tottenhamu prawdopodobnie większym priorytetem jest realny awans do przyszłorocznej edycji LM przez miejsce w top4, niż wątpliwe wygranie LM w tym sezonie. Od piątego United dzieli ich zaledwie 3 punkty przy tej samej liczbie rozegranych spotkań.

Stawiam, że w LM awansuje City, a jedynie w pojedynku ligowym Tottenham powalczy o punkty.
diablinadali

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Przemko » 15 kwi 2019, o 18:45

Moim zdaniem lepiej jeśli do półfinału LM awansuje City, bo:
1. Rozegrają więcej meczów więc nie będą tacy świeży pod koniec sezonu
2. Wyrzucając Tottenham z LM, Koguty zechcą się odegrać zabierając im szanse na zwycięstwo w lidze
3. Jedyną szansą dla Tottenhamu na udział w przyszłorocznej Lidze Mistrzów będzie zajęcie miejsca w TOP4, które muszą sobie zapewnić przez zdobywanie punktów, więc będą mieli w meczu ligowym z City podwójną motywację.

Jestem jednak pewien, że City nie będzie się oszczędzało na żadnym froncie, są blisko zdobycia wszystkich pięciu możliwych trofeów w tym sezonie i to będzie historyczny wyczyn jeśli im się uda.
Obrazek
Przemko

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez ynwa19 » 15 kwi 2019, o 20:10

Każdy z nas ma swoje argumenty ale w jednym jak widzę jesteśmy zgodni:Spurs stać na zabranie City punktów w sobotę.
I oby tak było!

Come on LFC!-:)
Po tytuł mistrza Anglii w sezonie 18/19

Odnosnie dzisiaj:
Barca nie powinna miec zadnych problemow z MU a w Turynie oczekuje wspanialego boju i licze na niespodzianke ze strony Ajaxu.Oczywiscie zdaje sobie sprawe,ze o takowa bedzie bardzo trudno ale wierze w tych chlopakow z Amsterdamu.
Zapowiada sie fajny mecz.
ynwa19

Postprzez Jooggi96 » 16 kwi 2019, o 20:50

Ma kto polska transmisje Barca - UTD ?
Jooggi96

1 year of membership

Postprzez Kuj » 16 kwi 2019, o 21:20

Var zrobił robotę i karny dla Barcy anulowany... ale co zrobił Messi to ja nie mam pytań... dwa sita i perfekcyjny strzał.
Kuj

1 year of membership

Postprzez Anty » 16 kwi 2019, o 21:23

Obrazek
Anty

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Aviato12 » 16 kwi 2019, o 21:24

Poratuje ktoś linkiem do transmisji Ajax- Juventus? Z góry dziękuję :D
Aviato12

2 years of membership2 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Europejskie puchary