Zaklady bukmacherskie

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Zaklady bukmacherskie

Postprzez bugi » 15 kwi 2019, o 13:17

pdg90 napisał(a):Na na mistrzostwo LFC postawiłem z kumplem już na starcie sezonu :) A co będzie, to się okaże po 38. kolejce :)

Na City opłacało się stawiać, jak miało 7 pkt straty.

Tak z ciekawości - po jakim kursie to obstawiłeś na początku sezonu?
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez pdg90 » 15 kwi 2019, o 13:49

Kurs był około 5.00 (dokładnie pod koniec października obstawiałem). I nie w polskim bukmacherze. Kumpel siedzi w UK, więc mamy większe pole manewru bez podatku :D

EDIT: W polskich bukach też można było taki kurs wyłapać.
pdg90

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Muszka » 12 maja 2019, o 18:38

Wkład: 4 tysiące

Zakłady: https://i.imgur.com/FwnQZOR.png

Depozyt: Obrazek

Chociaż 1 by nie wszedł i byśmy mieli mistrza :(

Wszystko wypłacone i konto na stsie zdezaktywowane, bo dobrze wiem, że następnym razem to wszystko co wpłacę przejebię :lol:
Muszka

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Nicco » 7 lip 2019, o 22:08

Witam,
Postanowiłem z kolegami że postawimy sobie wspólnie kupon za 1000 zł na jakieś dwa, trzy mecze w przyszłym tygodniu. Wiadomo że jest teraz tego mniej bo nie grają ligi. Analizujemy teraz poszczególne mecze. Z pewnością jest tu niejeden bukmacher i może podpowiedziałby jakiś ciekawy typ. Mój pomysł póki co to Cvena Zvezda i Dundalk. Co o tym myślicie, macie jakieś pewniaczki ? :roll: :wink:
I stanę się pasterzem, na Twoją Panie chwałę, od Ciebie pochodzi moc moja, Twoją wypełniam wolę, do Ciebie kieruję swe kroki, by u Twojego zasiąść tronu.
In nomine Patris,
et Fili,
et Spiritus Sancti.
Nicco

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Różności