Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Postprzez Wrubel84 » 22 mar 2019, o 09:04

Chciałem o to zapytać, ale nie wiedziałem, czy to nie zwykła plotka. Jeśli to potwierdzona informacja i Klopp interesuje się Argentyńczykiem, to może jest to niezła opcja. Pytanie czy jest nam potrzebny, czy warto wydać ok 100mln, bo tyle mogą sobie Juve krzyknąć i żeby się nie skończyło, że posiedzi na ławce dłuższy czas.
Wrubel84

1 year of membership

Postprzez roberthum » 22 mar 2019, o 09:57

Wydaje się, że to tylko plotka. Jednak, jeśli to rzeczywiste zainteresowanie Argentynczykiem z naszej strony to oznaczałoby to odejście któregoś z naszych napastników. Nikt nie kupi zawodnika za 100+ jako uzupełnienie ataku, zresztą nasi włodarze nie przywykli do wydawania olbrzymich sum na piłkarzy, więc taka kwota oznaczałaby sfinansowanie transferu z pieniędzy pozyskanych że sprzedaży. Osobiście nie wierzę w nasze realne zainteresowanie Dybala i wygląda to jak odgrzewany kotlet
roberthum

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez MILF » 22 mar 2019, o 10:24

A może to jest właśnie ten czas, kiedy włodarze postanowili sięgnąć głębiej do portfeli i ściągnąć klasowego zawodnika z pieniędzy niepozyskanych ze sprzedaży zawodnika? :roll:

Nie oszukujmy się, nasze trio, nigdy, wspólnie, nie będzie w mega gazie, zawsze jednego z nich złapie spadek formy. Poza tym dodatkowy bodziec motywacyjny wpłynie tylko lepiej dla całego klubu. 8)
Zawsze płaczemy, że nie mamy jakości na ławce, a jak pojawia się okazja, to jest płacz, że ławka za droga... :dry:
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez roberthum » 22 mar 2019, o 10:52

MILF napisał(a):A może to jest właśnie ten czas, kiedy włodarze postanowili sięgnąć głębiej do portfeli i ściągnąć klasowego zawodnika z pieniędzy niepozyskanych ze sprzedaży zawodnika? :roll:

Wątpię, ale może to właśnie ten czas :)
roberthum

Postprzez ar90 » 22 mar 2019, o 10:59

Dlaczego nie mogą grać we 4? Tzn Mane, Mo, Firo i Dybala? 4-5-1, dwóch DMF, skrzydła i typowa 10, oraz szpica. Jak najbardziej pasujący do nas grajek. Jak włodarze zobaczyli, że jest walka o mistrzostwo i być może zabraknie tak niewiele, że półfinał (licze ze pukniemy Porto) LM czyli potwierdzenie aboslutnego topu w Europie, skoro ma odejść szrot, to wystarczy sypnąć trochę grosza, żeby zarobić na tym dużo więcej. Poza tym nasza trójka gra w każdym meczu, a w wypadku urazu widać spadek jakości, mimo ze Origi jest spoko zawodnikiem, to jednak jest ze dwie półki nizej od naszych gwiazd. Dybala jest realny bo Liverpool jest jednym z 5 najlepszych klubów piłkarskich na świecie w chwili obecnej. To nie jest rok 2012, w tym momencie jesteśmy na równi z Barceloną, City czyJuventusem
ar90

1 year of membership

Postprzez Steady » 22 mar 2019, o 11:49

Skoro Guariola potrafi znaleźć miejsce dla Aguero, Sane, Sterlinga i Silvy, to równie dobrze u nas może grać cała ofensywna trójka, wsparta Dybalą, oczywiście abstrahując od tego, że to prawdopodobnie tylko plotka.
Red is not a colour. Red is a power!
Steady

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez MILF » 22 mar 2019, o 12:12

Steady napisał(a):Skoro Guariola potrafi znaleźć miejsce dla Aguero, Sane, Sterlinga i Silvy, to równie dobrze u nas może grać cała ofensywna trójka, wsparta Dybalą, oczywiście abstrahując od tego, że to prawdopodobnie tylko plotka.

Sane ostatnio grzeje ławę, jak grają pozostali, przez Ciebie wymienieni. :happy:
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

Postprzez grzyb » 22 mar 2019, o 13:23

Steady napisał(a):Skoro Guariola potrafi znaleźć miejsce dla Aguero, Sane, Sterlinga i Silvy, to równie dobrze u nas może grać cała ofensywna trójka, wsparta Dybalą, oczywiście abstrahując od tego, że to prawdopodobnie tylko plotka.

Tylko ze Pep posiada w składzie gościa który w pojedynkę potrafi rozbijać ataki rywali.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
grzyb

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez MILF » 22 mar 2019, o 14:46

Zaczęło się. :P

Liverpool linked with La Liga left-back.
https://ghanasoccernet.com/real-madrid-challenge-pl-giants-on-junior-firpo
MILF

Postprzez Robertos » 22 mar 2019, o 15:50

My też mamy gościa, który potrafi w pojedynkę rozbijać ataki rywali. Ta plotka o Dybali już w wielu miejscach zaistniała. Chyba byłby to dobry ruch.
Robertos

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez MILF » 25 mar 2019, o 14:04

MILF

Postprzez ManiacK » 25 mar 2019, o 19:34

Szkoda, że Liverpool nigdy nie spróbuje podkraść kogoś z tych potocznie "większych" (a przynajmniej według pseudoekspertów, którzy dalej uważają, że Real i Barcelona są daleko przed resztą stawki i podobno każdy chce dla nich grać, gdy tylko oni zapytają), choćby proponując niezłe zarobki (bo Asensio z tego, co czytałem, byłby spokojnie do przebicia z zarobkami bez robienia komina płacowego jak np. Sanchez w Utd).

Nie powiem, że akurat w ten sposób chciałbym zdobyć Asensio (bo byliby wg mnie lepiej nadający się zawodnicy do tego, by polecieć "grubo"), ino jako przykład pokazałem, że powinniśmy walczyć, jak i naszemu trenerowi spodoba się bardzo jakiś zawodnik. W obecnej formie Hiszpan mnie w życiu by nie przekonywał do transferu, ale wiedząc co pokazywał wcześniej, na pewno Jurgen potrafiłby z niego wyciągnąć najlepsze.

Na dobre już weszliśmy do Top3 ligi i LM rokrocznie przy obecnym składzie i trenerze nie jest planem, jest obowiązkiem, co pokazuje chociażby fakt, że drugi raz pod rząd ogarniemy chociażby półfinał (no bo mimo wszystko, liczę że Porto się nam nie przeciwstawi), dochody klubu pokazują, że mamy możliwości finansowe, więc musimy to w końcu wykorzystać i nie tylko pukać i na chwilę wchodzić do pokoiku dla najlepszych, ale rozgościć się w nim na dobre.
ManiacK

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez MILF » 26 mar 2019, o 16:18

MILF

Postprzez ar90 » 26 mar 2019, o 17:03

Może i plota, ale wyczytałem, że Barcelona chcę zrobić miejsce De Lightowi i pozbyć się Umtitiego. Jeżeli to prawda to zapłaciłbym nawet więcej niz za VVD. Co sądzicie?
ar90

1 year of membership

Postprzez Yvette » 26 mar 2019, o 17:54

Ze Skriniarem to bzdura totalna, za niego czy De Ligta trzeba byłoby wyłożyć pewnie ponad 70 mln funtów
Yvette

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery