Komórki, mp3 Player-y, ipod-y, Palmtop-y

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Komórki, mp3 Player-y, ipod-y, Palmtop-y

Postprzez Flymf » 19 mar 2019, o 12:56

aqalfc napisał(a):Hej,

Co sądzicie o słuchawkach Airpods? Są warte kupna, ktoś ma, używa z Was?

Wszystko zależy czego oczekujesz. Jeśli jakość muzyki jest priorytetem to gorzej wybrać nie możesz(porównując jakość dźwięku do ceny).
Flymf

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Ralf088 » 22 mar 2019, o 23:31

Witam, mój problem polega na tym że pomimo wykasowania całej historii połączeń, wszystkich sms-ów oraz kontaktu wystarczy wpisać 3 pierwsze cyfry numeru i pojawia się jako podpowiedź. Wie ktoś jak można go ostatecznie usunąć?
Ralf088

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez BeBe » 23 mar 2019, o 00:23

Ralf088 napisał(a):Witam, mój problem polega na tym że pomimo wykasowania całej historii połączeń, wszystkich sms-ów oraz kontaktu wystarczy wpisać 3 pierwsze cyfry numeru i pojawia się jako podpowiedź. Wie ktoś jak można go ostatecznie usunąć?

http://forum.lfc.pl/viewtopic.php?f=8&t=1729&start=6855#p470987
BeBe napisał(a):
Ralf088 napisał(a):Witam. Od niedawna posiadam Samsunga Galaxy J4+, i mam do was pytanie. Jakiś czas temu dzwoniłem na wybrany numer telefonu, jednak nie zapisywałem go w kontaktach. Telefon go chyba zapamiętał bo jak wpiszę początek tego numeru to od razu mi wyskakuje ten numer, tylko pod numerem pisze ze jest 'niezapisany'. Jest możliwość żeby telefon nie zapamiętywał tych numerów i nie wyskakiwał on mi ? Pozdrawiam.

Spróbuj wejść w phone aplikacje -> recents -> *znajdź numer ktory chcesz usunąć* (jesli jest gdzieś daleko to zadzwon na niego i besziesz mial go na gorze po prostu) -> kliknij go i wybierz 'details' -> wybierz 'settings' (prawy górny róg- kropeczki) -> delete calls from history -> zaznacz wszystko i usuń. Wlasnie sprawdzałem, u mnie na nowym androidzie działa :)

Daj znac czy pomogło, jeśli nie to możeto być błąd sw telefonu

Nie pomogło ?
Bez ciemności nie ma światła. Bez zła nie ma dobra.
BeBe

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Ralf088 » 23 mar 2019, o 00:32

Wszystko.ok.tylko te nazwy angielskie mi.sie.myla:( jakbyś tak.to.napisal tak jak w telefonie jest? Muszę.wejsc w połączenia tak? Co dalej?
Ralf088

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez BeBe » 23 mar 2019, o 00:52

Ralf088 napisał(a):Wszystko.ok.tylko te nazwy angielskie mi.sie.myla:( jakbyś tak.to.napisal tak jak w telefonie jest? Muszę.wejsc w połączenia tak? Co dalej?

Napisalem dokładnie takbjak to wyglada u mnie na andoridzie Pie . Na oreo, powinno byc podobnie, a i tlumaczenie powinno być tez dosc podobne . Wchodzisz w apkiacje telefon ( zielona sluchawka) tam zakladka 'ostatnie' i szukasz numeru ktory chcesz usunąć, klikasz go i wybierasz szczegóły, u mnie jest to ikonka 'i' jak w to wejdziesz to gdzies powinienes miec opcje (u mnke to sa takie trzy kropeczki ) i rozwijając to moge usunsc historie połączeń tego numeru i wtedy znika u mnie to tak jak bys chciał. Sorki ale nie pamietam jak to na oreo wygladalo a nie mam jak sprawdzić w tej chwili.
E.
Btw, Pewnie trzeba usunac wszystkie kokbinacje z yym numerem jakie sie dzwonilo czyli jakies +48 ... 0 ... itp, choc nje jestem tego pewny
Bez ciemności nie ma światła. Bez zła nie ma dobra.
BeBe

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Ralf088 » 23 mar 2019, o 13:15

zrobiłem tak jednak dalej był ten sam problem, dopiero reset telefonu usunął ten numer w propozycjach;/
Ralf088

Postprzez Ralf088 » 28 mar 2019, o 22:49

sorki za post do postem, ale zauważyłem że po wpissaniu tego numeru nie pojawia sie on w tych proponowanych, dopiero gdy wybrany numer do mnie napisze sms lub zadzwoni jakby telefon automatycznie go zapisywał i po wpisaniu trzech pierwszych cyfer pojawia sie caly numer
Ralf088

Postprzez michalfc8 » 1 kwi 2019, o 13:39

Nie sadziłem że do tego dojdzie, ale się stało. Przymierzam się do kupna Iphone :D W sumie to dalej się zastanawiam się nad Samsungiem S7 a Iphone 6S lub 7. W sumie to telefony w zbliżonych cenach. Samsunga miałem już S3 a teraz mam S5 i teraz pasowałoby mieć S7(skacząc tak co 2generacje). Baterie raczej zbliżone a zarazem "niewymienialne". System chyba przemawia za Applem(szybkość i aktualizacje). Na parametry chyba też nie ma co patrzeć bo 2gb na Androidzie i iOS to dwie inne sprawy. Co polecacie?
Obrazek
michalfc8

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez lingo1 » 1 kwi 2019, o 13:53

Zastanów sie nad kupnem iphone X powystawowy który można nabyć za 2.5k już. Mysle ze to jest korzystna opcja.
Obrazek
lingo1

Postprzez zawad2 » 1 kwi 2019, o 14:15

lingo1 napisał(a):Zastanów sie nad kupnem iphone X powystawowy który można nabyć za 2.5k już. Mysle ze to jest korzystna opcja.

Kolega zastanawia się nad opcją S7 czy Iphone 7, a Ty mu z drogim, powystawowym X-em wyjeżdżasz.

michalfc8
Jak chcesz potestować system to kup taniego SE, zobaczysz czy Ci odpowiada. Jak nie, to odsprzedasz bez większej straty. Technicznie może nie jest to już najlepszy model, ale jego kompaktowość i jakość wykonania są świetne.
zawad2

1 year of membership

Postprzez Zicku » 16 kwi 2019, o 15:45

Witam wszystkich,
żona planuje swoją pierwsza przygodę z jabłkiem. Ja jestem z tych od xiaomi także jej nie pomogę :D. Planuje kupno iPhona 7 lub 8. Czy ktoś mógłby przybliżyć różnicę miedzy tymi modelami? Czy warto dopłacać?
Pozdrawiam
"Jesteśmy Liverpoolem, dlatego oczekiwania są tak wysokie." - Steven Gerrard
Zicku

Postprzez HappyBlancik » 16 kwi 2019, o 17:15

Zicku napisał(a):Witam wszystkich,
żona planuje swoją pierwsza przygodę z jabłkiem. Ja jestem z tych od xiaomi także jej nie pomogę :D. Planuje kupno iPhona 7 lub 8. Czy ktoś mógłby przybliżyć różnicę miedzy tymi modelami? Czy warto dopłacać?
Pozdrawiam

Gdyby chodziło o faceta - brać 7 i nie dopłacać, jeśli chodzi o kobietę to na pewno 8, ma kilk dodatkowych bajerow, trochę lepszy aparat czy procesor.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

Postprzez Ibiz » 20 maja 2019, o 08:34

Poleci ktoś jakiegoś godnego laptopa? Budżet to powiedzmy 4 tys. Warunek - musi być na Windowsie.
Sprzęt dla dziecka po komunii więc niby do wszystkiego ale głównie do zabawy 😁
"W naszych czasach bardziej liczy się to, co czujesz, niż to, co robisz"
Ibiz

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez AustralianMagic » 20 maja 2019, o 09:19

Dlaczego ja nie miałem komunii w czasach, gdy dostaje się laptopy 😁
Dla dziecka bardzo polecam Lenovo, ale te nieco lepsze, które mają aluminiową obudowę. Dlaczego? Ano dlatego, że mam już takie 3, wszystkie były zalane wodą albo pepsi po klawiaturze, cała szklanka i... Nic. Wszystkie 3 do tej pory działają, a najstarszy ma już 9 lat.
AustralianMagic

Postprzez S47 » 20 maja 2019, o 10:18

Ibiz napisał(a):Poleci ktoś jakiegoś godnego laptopa? Budżet to powiedzmy 4 tys. Warunek - musi być na Windowsie.
Sprzęt dla dziecka po komunii więc niby do wszystkiego ale głównie do zabawy 😁

Może nie ma alumionowej obudowy , ale moge polecić Ci takie coś https://www.komputronik.pl/product/5994 ... 60pb-.html
"Zawsze jak gdzieś szedłem to biegłem" F. G.
S47

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności