Byli pilkarze LFC w nowych klubach

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Byli pilkarze LFC w nowych klubach

Postprzez Django » 11 mar 2019, o 22:18

Athar napisał(a):
Coutinho has admitted he misses the Premier League and is aware that Liverpool would probably take him back, but as it stands, he would prefer to join United

Coutinho w United? :shock:

Po tej kutfie wszystkiego można się spodziewać. Ciekawe, czy już go plecki bolą...? Dla takich piłkarzy nie ma znaczenia, czy to LFC czy MU, byleby hajs na koncie się zgadzał, a czy będą pluć z lewej czy prawej strony...? Ot, inaczej się buźkę ułoży. DLA MNIE nie ma już miejsca dla Cou w LFC.
Obrazek
Django

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez DrGonzo » 12 mar 2019, o 19:24

Django napisał(a):
Athar napisał(a):
Coutinho has admitted he misses the Premier League and is aware that Liverpool would probably take him back, but as it stands, he would prefer to join United

Coutinho w United? :shock:

Po tej kutfie wszystkiego można się spodziewać. Ciekawe, czy już go plecki bolą...? Dla takich piłkarzy nie ma znaczenia, czy to LFC czy MU, byleby hajs na koncie się zgadzał, a czy będą pluć z lewej czy prawej strony...? Ot, inaczej się buźkę ułoży. DLA MNIE nie ma już miejsca dla Cou w LFC.

Jak na razie wszędzie piszą, że Coutinho "podobno" nie jest zadowolony z niewystarczającej ilości minut, jakie otrzymuje w Barcelonie, "podobno" United wysłali do niego swoich przedstawicieli, żeby ocenić szanse na transfer, a zawodnik "podobno" chce się przenieść do Manchesteru. Ja bym się jeszcze wstrzymał z wieszaniem na nim psów, bo może się okazać, że to brednie. Tak swoją drogą, to ktoś obserwuje regularnie ligę hiszpańską? Cou aż tak źle sobie tam radzi? Zawsze miałem wrażenie, że to zawodnik stworzony do gry w tej drużynie.
DrGonzo

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez bugi » 12 mar 2019, o 19:31

Ja obserwuję. O ile początek miał dobry tak teraz nic nie wnosci do gry Barcelony. Defensorzy przeciwników skutecznie uniemożliwiają mu jedyne co potrafi czyli zejście do prawej i strzał. Ogólnie jest tam bezużyteczny, co mecz zbiera najniższe oceny w drużynie, nie może się odnaleźć i złapać formy, jest jakiś zablokowany. Porównałbym go do Keity w LFC.
A transfer do United nie ździwiłby mnie, nie takie rzeczy w piłce się działy.
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 12 mar 2019, o 19:52

Przecież United ostatnie czego potrzebują to Coutinho. Do rozgrywania mają Pogbę, którego po akcji z Mourinho już chyba żaden trener nie posadzi na ławce. W ataku też mają kim grać no i mają bardziej palące potrzeby niż rogrywający bez formy. Nie wiem, Cou umieścił siebie w bardzo nieciekawym położeniu - Barcelona pewnie gdyby już miała go sprzedać, chciała by odzyskać część hajsu, a nikt inny nie zapłaci za Coutinho, pewnie nawet połowe tego co zapłaciła Barcelona - w końcu nikt inny nie musi ugłaskiwać fanów transferem po sprzedaży Neymara. Jeśli już bym miał obstawiać, że ktoś kupi Coutinho to Chelsea po sprzedaży Hazarda. Zresztą niby czemu Coutinho miałby być niezadowolony i chciec odejść? W końcu wybrał wincyjniżklub, żeby wygrywac trofea, a wygląda na to, że jakieś tam Barcelona wygra w tym sezonie. Tak więc, ostrożnie z marzeniami - mogą się spełnić ;)
Becker - Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson - Alonso, Mascherano, Gerrard - Salah, Firmino, Mane :roll:
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez MILF » 20 mar 2019, o 11:00

El Nino obchodzi dzisiaj 35 urodziny! :)

Podziękował oficjalnej stronie klubu za życzenia. 8)
https://twitter.com/Torres/status/1108255159161778176
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Jyuuken » 22 mar 2019, o 17:06

Ogarnia ktoś hiszpański i mógłby przybliżyć co piszą o Coutinho w Marce?
Z tego co gdzieś mi śmignęło, Barcelona otwiera drzwi wyjściowe Filipkowi, ale nie wiem czy ten artykuł to potwierdza.
Co o tym sądzicie? Przeszedł Wam przez myśl comeback?

https://www.marca.com/futbol/barcelona/ ... b45a8.html
Jyuuken

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Dexter22 » 22 mar 2019, o 17:35

Gdzieś czytałem że Barcelona jest skłonna sprzedać Coutinho. Cena jaką chce dostać to około 120 mln czyli praktycznie tyle co zapłacili nam.
Chwilowo są plotki o MU.
Dexter22

Postprzez MichaLFC » 22 mar 2019, o 18:02

Jyuuken napisał(a):Ogarnia ktoś hiszpański i mógłby przybliżyć co piszą o Coutinho w Marce?
Z tego co gdzieś mi śmignęło, Barcelona otwiera drzwi wyjściowe Filipkowi, ale nie wiem czy ten artykuł to potwierdza.
Co o tym sądzicie? Przeszedł Wam przez myśl comeback?

https://www.marca.com/futbol/barcelona/ ... b45a8.html

Tak mniej więcej.

Barca zapłaciła za Cou 120mln nieco ponad rok temu i był to najdroższy transfer w historii klubu. Dwa lata wstecz, latem zawodnik mocno naciskał Liverpool aby móc przenieść się do Barcelony, a po czasie klub w końcu pozwolił mu odejść. Rok po tym w Barcelonie zaczynają rozumieć, że cała ta operacja nie zadziałała. Brazylijczyk zaczął dobrze ale od czterech miesięcy jego "wydajność"(różnie można to rozumieć, ale głównie pewnie chodzi o słabą formę) znacznie spadła i nie widać poprawy. Jego utrata pewności siebie jest absolutna, mimo wielu prób Valverde, sytuacja się nie zmienia. Coutinho wciąż pogrążony jest w depresji futbolowej, z której nie może wyjść.

Z tych powodów klub jest skłonny sprzedać gracza w lecie. To skomplikowana decyzja po tym, jak Coutinho był strategicznym planem klubu kilka lat temu, aby wzmocnić drużynę. Coutinho nie pasuje do systemu Valverde. Został sprowadzony jako następca Iniesty, ale nie zaadaptował się dobrze do pozycji, jednak sprzedaż nie będzie łatwa.
Niewiele klubów jest w stanie zapłacić za Coutinho. Dyrektywa Barcy jest jasna, i nie zaakceptuję oferty niższej niż 100mln która pokryłaby część zainwestowanych pieniędzy. Ponadto klub musi się pozbyć pomocnika dla równowagi. Latem przychodzi De Jong. Inną omawianą opcją jest odejście Rakitica, ale w tym czasie bardziej prawdopodobne jest odejście Brazylijczyka niż Chorwata. Rakitić właśnie skończył 32 lata. Klub wie, że może więcej pieniędzy zarobić na Coutinho. Jedną z opcji jest jest Manchester United, z którym nawiązano już pewne kontakty. Inne kluby to Arsenal i PSG. Obecność Neymara, z którym utrzymuje dobre relacje, może być kluczowym czynnikiem.

Ogólnie to ciekawy przypadek z tym Coutinho. Mogłoby się wydawać, że stylem idealnie pasuję do Barcelony. Filigranowy grajek ze zmysłem do gry kombinacyjnej, do klepania mnóstwa podań z dobry pasem prostopadłym. Strzał zza pola karnego też niczego sobie, a jednak coś jest nie tak. Co do jego powrotu to ja nie miałbym nic przeciwko, ale realnie patrząc jest mało prawdopodobne. Klopp coś kiedyś wspominał o jego słabej wydolności. Myślę, że trafi do PSG.
Obrazek

MichaLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez consigliere » 22 mar 2019, o 19:01

dziwi mnie to że Barcelona po ledwie kilku miesiącach słabej gry już zawodnika skreśliła. kto będzie tą grę ciągnął za 2-3 lata gdy spuści z tonu Messi? rynek jest bardzo ubogi w zawodników tej klasy, a już zwłaszcza playmakerów.
wydaje mi się że Valverde zbyt pochopnie porzucił pomysł wystawiania Coutinho w środku, on przecież w podobnej roli doskonale się sprawdzał zarówno w Liverpoolu, jak i Brazylii. Guardiola z sukcesami prowadzi City mając do dyspozycji jeszcze bardziej ofensywnie zorientowany środek pola.
jeśli latem rzeczywiście Brazylijczyk będzie dostępny, to ciekaw jestem czy nie skusi się na niego Bayern. Hoeness już zapowiedział że będą latem bardzo aktywni, a taki zawodnik bardzo by im się przydał.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez kargulk » 24 mar 2019, o 15:32

Ciężki temat. Myślę że istnieje szansa na powrót Coutinho. Problem siedzi tylko i wyłącznie w jego głowie jeżeli chodzi o jego ostatnią formę na boisku i pewnie zdają sobie z tego sprawę kluby. Przejście do innego klubu może się nie sprawdzić. Znowu nowi ludzie ogromne zamieszanie medialne itp. Powrót na Anfield oraz do swoich kumpli mógłby mu dobrze zrobić i może byli byśmy świadkami pięknego powrotu do formy. Nie wiemy jednak jak jego relacje wygladaja z klubem na tą chwilę. Ogólnie byłbym zadowolony z powrotu i tego jemu życzę.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś źle. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj."
kargulk

Postprzez omnia » 26 mar 2019, o 02:50

Jakby City wygrało mistrzostwo i zaszło daleko w LM to Sterling moim zdaniem będzie jednym z poważniejszych kandydatów do złotej piłki. 40 meczy, 19 bramek i 16 asyst. Do tego zaczął dobrze grać w reprezentacji. Wreszcie gra na miarę potencjału.
omnia

Postprzez Redzik90 » 26 mar 2019, o 21:59

City dalej niż za półfinał nie zajedzie, bo tam my na nich czekamy. 8->
Redzik90

2 years of membership2 years of membership

Postprzez pitero » 26 mar 2019, o 22:01

Redzik90 napisał(a):City dalej niż za półfinał nie zajedzie, bo tam my na nich czekamy. 8->

Przecież my na City możemy trafić dopiero w finale.
Obrazek
pitero

Postprzez Redzik90 » 28 mar 2019, o 21:09

No oczywiście, mój błąd.
Redzik90

2 years of membership2 years of membership

Postprzez GhostRider » 31 mar 2019, o 02:40

Były napadzior - Iago Aspas (obecnie: Celta Vigo) uratował swoją obecną drużynę przed blamażem i odmienił w drugiej połowie losy spotkania. Nie minął kwadrans Celta Vigo przegrywała z Villarrealem już 0:2. W drugiej połowie cudowne odrodzenie, a bohaterem wspomniany Aspas zdobywając bramkę w 50 oraz z zrzutu karnego w 86 minucie spotkania. W między czasie bramkę dla Celty zdobył jeszcze Gomez. Po zejściu z boiska, aż się chłop popłakał... Wynik końcowy 3:2

Obrazek
GhostRider

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liverpool FC