Fantasy Football

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Fantasy Football

Postprzez HappyBlancik » 15 sie 2018, o 22:56

Cholera, pierw wypadł mi Valencia, Lovren a teraz KdB. Musiałem już zużyć dziką kartę...
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Kirkbyboy » 15 sie 2018, o 23:13

No to jesteś PRO skoro wywaliles dzika kartę po pierwszej kolejce
Kirkbyboy

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Esiu » 25 sie 2018, o 17:20

Jak sprawdzić jaki jest kod do ligi w której już jestem? Szukam szukam i nic..
Jeżeli się nie da to może ktoś mógłby podać kod do ligi 'Zapinamy Pasy' i/lub jakąś stronę z najpopularniejszymi ligami ;-)
@down: dzięki wielkie, o to mi chodziło :-P
Ostatnio edytowano 25 sie 2018, o 18:15 przez Esiu, łącznie edytowano 1 raz
Esiu

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez MrRewo » 25 sie 2018, o 17:44

Esiu napisał(a):Jak sprawdzić jaki jest kod do ligi w której już jestem? Szukam szukam i nic..
Jeżeli się nie da to może ktoś mógłby podać kod do ligi 'Zapinamy Pasy' i/lub jakąś stronę z najpopularniejszymi ligami ;-)

Łapaj: http://www.fantasypl.pl/fantasy-premier ... dzie-grac/
MrRewo

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez kanpka » 6 sty 2019, o 01:00

Jak tam panowie wasze rankingi :)
Ktoś jeszcze gra w pucharze Fantasy?
kanpka

2 years of membership2 years of membership

Postprzez lfc4life » 6 sty 2019, o 02:20

kanpka napisał(a):Jak tam panowie wasze rankingi :)
Ktoś jeszcze gra w pucharze Fantasy?

Z pucharu odpadłem w 20 kolejce, a ranking 55,149. Byłem przez jakiś czas koło 7k, ale brak Salaha i niepotrzebne podpalenie się na Kane'a i Aube w ostatnich kolejkach mnie zabiło :)
lfc4life

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Alter » 6 sty 2019, o 03:10

Ja w końcu wbiłem do top 50k, obecnie na 41,039. Mam ciężką rozkminę w tym tygodniu, bo próbuję wrzucić Salaha do składu i nie wiem, jak to sfinansować. Albo poświęcić Kane'a lub Aubę z ataku, albo zachować ich i uzbierać kasę wymieniając Robertsona na Trenta i zakup taniego pomocnika za 4.2 na koniec ławki :)

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez MichaLFC » 16 mar 2019, o 03:56

Pany. Jak wygląda ta kolejka? To jest ostatnia taka kolejka żeby wykorzystać free hita? Bo wiem że później będzie podwójna kolejka, ale to może wyjść tylko na plus patrząc na mój skład :D. Jak Wy to widzicie? Dajcie jakąś poradę?

~E: Toś pomógł :D. Wiadomix, że nie dużo inaczej bym nie pytał. To ostatnia taka okrojona taka kolejka ? Czy będzie jeszcze jakaś ? I jak tak to jaka i mecze których drużyn ? Pierwszy raz gram tak na poważnie cały sezon, bo przeważnie to robiłem skład, w miarę do boxing day zaglądałem/ jakieś transfery, ale na wiosnę to już bardziej wyjebka. Ostatnio się dowiedziałem, że przypada do wykorzystania druga dzika karta więc wiecie i że average pts to średnia punktów z kolejki (zawsze oglądając English Breakfast się zastanawiałem skąd oni wiedzą jaka była średnia punktów z kolejki, inna sprawa że jak wuj napisane). Pytam doświadczonych wyjadaczy w tej grze bo ja to amatorka... :oops:
Ostatnio edytowano 16 mar 2019, o 09:34 przez MichaLFC, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek

MichaLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez mousen23 » 16 mar 2019, o 08:49

MichaLFC napisał(a):Pany. Jak wygląda ta kolejka? To jest ostatnia taka kolejka żeby wykorzystać free hita? Bo wiem że później będzie podwójna kolejka, ale to może wyjść tylko na plus patrząc na mój skład :D. Jak Wy to widzicie? Dajcie jakąś poradę?

Zależy ilu masz piłkarzy grających w tej kolejce.
mousen23

1 year of membership

Postprzez deebo » 16 mar 2019, o 09:52

Bedzie jeszcze jedna taka kolejka GW33. Ogólnie bez przygotowania się ciut wcześniej na kolejki 31-33 teraz pozostaje Ci improwizacja I liczenie na łut szczęścia. Nie znajac Twojego skladu I nie majac informacji jakie chipy nadal posiadasz ciezko jest pomoc.

Napisze Ci jak to u mnie wyglada. Przez ostatnie kolejki przygotowywalem sklad pod gw31 - na te chwile mam 11 grajacych (przy zalozeniu ze wyjda w swoich skladach). Na nastepna kolejke wrzucam Free Hita I skladam zespol z uwzglednieniem druzyn grajacych 2 mecze w kolejce. Na gw33 bede mial sporo grajacych, wspomoge sie jedynie 1-2 transferami. Na gw 34 wjezdza dzikus I robie sklad pod podwojna kolejke 35, w ktorej wleci bench boost :)
life is too short to dance with fat chicks ;)
Obrazek
deebo

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez diablinadali » 16 mar 2019, o 10:53

@deebo a jest przewidziane wstępnie kiedy będą rozgrywane wszystkie mecze zaległe? Bo z tej kolejki będzie 5 takich meczów + zaległy mecz Chelsea z Brighton to daje łącznie 6 spotkań. Oficjalnie na stronie FPL podwójne kolejki mają zaplanowane po jednym dodatkowym meczu, więc pozostaje jeszcze 4 mecze, które nie mają oficjalnych terminów. Wiesz coś na ten temat?
diablinadali

Postprzez deebo » 16 mar 2019, o 11:39

Wstępnie są to właśnie GW32 i GW35. Nadal musimy czekać na mecze pucharowe, żeby wszystko się wyjaśniło. Gdzieś czytałem, że dobrze się stało, że Totki, MUFC, City awansowały dalej w CL bo to zmnijsza szansę przełożenia ich zaległych meczów na kolejki inne niż 32 35 :)

Ogólnie to posiłkowałem się tym: https://twitter.com/BenCrellin/status/1 ... 3-dgw35%2F
life is too short to dance with fat chicks ;)
Obrazek
deebo

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez grzyb » 16 mar 2019, o 11:41

deebo napisał(a):Bedzie jeszcze jedna taka kolejka GW33. Ogólnie bez przygotowania się ciut wcześniej na kolejki 31-33 teraz pozostaje Ci improwizacja I liczenie na łut szczęścia. Nie znajac Twojego skladu I nie majac informacji jakie chipy nadal posiadasz ciezko jest pomoc.

Napisze Ci jak to u mnie wyglada. Przez ostatnie kolejki przygotowywalem sklad pod gw31 - na te chwile mam 11 grajacych (przy zalozeniu ze wyjda w swoich skladach). Na nastepna kolejke wrzucam Free Hita I skladam zespol z uwzglednieniem druzyn grajacych 2 mecze w kolejce. Na gw33 bede mial sporo grajacych, wspomoge sie jedynie 1-2 transferami. Na gw 34 wjezdza dzikus I robie sklad pod podwojna kolejke 35, w ktorej wleci bench boost :)

O jeb to pokazuje ze ja nie umiem jeszcze grać w ta grę 😀😀😀 mój pierwszy pełny sezon na początku szło dobrze ale od 5 kolejek moje wybory są tragiczne. No cóż może w przyszłym roku 😉
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
grzyb

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Athar » 16 mar 2019, o 12:20

deebo napisał(a):Napisze Ci jak to u mnie wyglada. Przez ostatnie kolejki przygotowywalem sklad pod gw31 - na te chwile mam 11 grajacych (przy zalozeniu ze wyjda w swoich skladach). Na nastepna kolejke wrzucam Free Hita I skladam zespol z uwzglednieniem druzyn grajacych 2 mecze w kolejce. Na gw33 bede mial sporo grajacych, wspomoge sie jedynie 1-2 transferami. Na gw 34 wjezdza dzikus I robie sklad pod podwojna kolejke 35, w ktorej wleci bench boost :)

Jedyna słuszna taktyka, dokładnie tak samo robie, dodatkowo przygotowany TC na GW36 -> Salah vs HUD

Apropo ktoś wie czy jest szansa że jutro Mane zagra czy raczej Klopp da mu tym razem odpocząć? :roll:
Athar

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez MichaLFC » 16 mar 2019, o 12:41

Athar napisał(a):
deebo napisał(a):Napisze Ci jak to u mnie wyglada. Przez ostatnie kolejki przygotowywalem sklad pod gw31 - na te chwile mam 11 grajacych (przy zalozeniu ze wyjda w swoich skladach). Na nastepna kolejke wrzucam Free Hita I skladam zespol z uwzglednieniem druzyn grajacych 2 mecze w kolejce. Na gw33 bede mial sporo grajacych, wspomoge sie jedynie 1-2 transferami. Na gw 34 wjezdza dzikus I robie sklad pod podwojna kolejke 35, w ktorej wleci bench boost :)

Jedyna słuszna taktyka, dokładnie tak samo robie, dodatkowo przygotowany TC na GW36 -> Salah vs HUD

Apropo ktoś wie czy jest szansa że jutro Mane zagra czy raczej Klopp da mu tym razem odpocząć? :roll:

Myślę, że bankowo będzie grał, nie ma opcji na jakąkolwiek stratę punktów więc wychodzimy najsilniejszym składem.
Tak mi się przynajmniej wydaję.
Obrazek

MichaLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności