Liga Mistrzów 2018/19

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Liga Mistrzów 2018/19

Postprzez FootballClub » 14 mar 2019, o 09:31

Wielki potentat europejskiej piłki oddaje 1 celny strzał w dwumeczu z drożyną, z której nie tak dawno szydzono, ze maja obronę dziurawa jak ser szwajcarski. Piękny to był wieczór, zresztą kolejny w historii tego cudownego klubu. LFC jest po prostu stworzone do takich magicznych wieczorów.
FootballClub

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez MILF » 14 mar 2019, o 09:32

Egalot napisał(a):Ja bym najchętniej trafił na Tottenham. Ewentualnie Ajax. Tuzy pokroju Juve czy Barcelony niech zostaną na półfinał/finał :wink:
Zastanawiam się, na ile jesteśmy silni, żeby już w tym momencie wylosować kogoś z najwyższej półki. Mam nadzieję, że nasza forma będzie wzrastać. A jak nie, to łatwy przeciwnik w ćwierćfinale i osiągnięcie w ten sposób półfinału już samo w sobie będzie sukcesem :roll:

A Bayern nie był z najwyższej półki? Przecież połowa przed rewanżem miała mokro w majtach na myśl o Bawarczykach.. :oops:
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez bugi » 14 mar 2019, o 19:37

Ja bym sobie i nam wszystkim życzył Porto. Nie ma się co oszukiwać, są teoretycznie najsłabsi z całej stawki a już mi wystarczy tych mocnych drużyn. Wystarczy że w grupie mieliśmy mocne PSG (tak przewalili z United ale PSG w meczach grupowym to potęga a dopiero w fazie pucharowej mentalnie pipy), mieliśmy dość mocny Neapol, teraz mieliśmy Bayern. Może jest w kryzysie ale to wciąż Bayern.
Barcelony pewnie nie dostaniemy bo myślę że UEFA będzie ich pchała aż do finału (po coś dostali w końcu najsłabszy Lyon na początek) i karnego z dupy przy wyniku 0-0 a niechciałbym żeby Liverpool w dwumeczu z Barcą został ojebany przez tak wyczekiwane przez wszystkich narzędzie jakim jest VAR.
Angielskich drużyn też nie chcę. Ajax jest do przejścia, z nimi byłby mega ciekawy i widowiskowy mecz ale wolę coś na luzie, czyli Porto (z którym też mam świadomość może być różnie)
I tak, wierzę w ustawkę tych całych losowań itp. Piłka to biznes, myślę że różne rzeczy rozgrywają się za kulisami więc jak trzeba to i kulkę podgrzeją

E Jutro w południe chwila prawdy :D
Ostatnio edytowano 14 mar 2019, o 22:42 przez bugi, łącznie edytowano 1 raz
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Jyuuken » 14 mar 2019, o 21:29

bugi napisał(a):Ja bym sobie i nam wszystkim życzył Porto. Nie ma się co oszukiwać, są teoretycznie najsłabsi z całej stawki a już mi wystarczy tych mocnych drużyn. Wystarczy że w grupie mieliśmy mocne PSG (tak przewalili z United ale PSG w meczach grupowym to potęga a dopiero w fazie pucharowej mentalnie pipy), mieliśmy dość mocny Neapol, teraz mieliśmy Bayern. Może jest w kryzysie ale to wciąż Bayern.
Barcelony pewnie nie dostaniemy bo myślę że UEFA będzie ich pchała aż do finału (po coś dostali w końcu najsłabszy Lyon na początek) i karnego z dupy przy wyniku 0-0 a niechciałbym żeby Liverpool w dwumeczu z Barcą został ojebany przez tak wyczekiwane przez wszystkich narzędzie jakim jest VAR.
Angielskich drużyn też nie chcę. Ajax jest do przejścia, z nimi byłby mega ciekawy i widowiskowy mecz ale wolę coś na luzie, czyli Porto (z którym też mam świadomość może być różnie)
I tak, wierzę w ustawkę tych całych losowań itp. Piłka to biznes, myślę że różne rzeczy rozgrywają się za kulisami więc jak trzeba to i kulkę podgrzeją

Chętnie Cię zacytuję bo ponoć są już ustawione mecze (w sieci krążą zdjęcia).
Ajax Live
City Barca
Juve Totki
United Porto

Ciekawe czy sie sprawdzi jak nasz z Roma :D
Jyuuken

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Smuggler7 » 15 mar 2019, o 02:19

Zrobiłem sobie swoje wirtualne losowanie i wyszły mi następujące pary:

Man Utd vs Porto
Juventus vs Liverpool
Ajax vs Man City
Barcelona vs Tottenham

Natomiast co do moich osobistych preferencji, to pewnie tak, jak każdy nie miałbym nic przeciwko Porto, które pewnie modli się, żeby znowu nie trafić na nas. :) Wolałbym nie trafić na angielską drużynę, ale prawdopodobieństwo, że będzie co najmniej jedna angielska para w ćwierćfinale jest bardzo duże (po cichu liczę na to, że takich par nie będzie). Jeśli jednak z angielskim partnerem ma zatańczyć LFC, to najlepszy na rozgrzewkę przed półfinałem będzie Man United. :D Jak wiadomo passę z ekipami z Anglii w Europejskich pucharach mamy dobrą, a skopanie tyłków piłkarzom ManU w CL smakowałoby podwójnie.
Obrazek

Przypomina się 17 marzec 2016, 1/16 Ligi Europy. Gramy rewanż na Old Trafford i jest 0-1 w plecy po bramce Martiala z karnego. Po zwycięstwie na Anfield 2-0 Liverpool prowadzi w dwumeczu 2-1 z Man Utd. W 45 minucie Coutinho strzela magiczną bramkę ośmieszając całą obronę i bramkarza Man United. Niezapomniana chwila. Mecz się kończy wynikiem 1-1. Przed tamtym meczem nie liczyło się dla mnie zwycięstwo na OT, czy dojście do finału LE, a jedynie wyeliminowanie ManU z tych rozgrywek. Czy historia powtórzy się w Lidze Mistrzów? Czy będzie ogień?

Jak Man Utd ma trafić na Porto, to niech wylosują Liverpool. Niech się gonią ze swoim fartem. Dojedziemy ich w dwumeczu. Nie mam co do tego wątpliwości, że stawka byłaby dużo większa niż awans do półfinału.

Jak powyższe dwie opcje się nie sprawdzą, to dawać nam Ajax, bo przypominają Liverpool z zeszłego sezonu. Przyjemnością i zaszczytem byłoby przeciw nim grać. Może byśmy się przebudzili i przypomnieli sobie czym tak straszyliśmy w poprzednim sezonie widząc dynamikę w ofensywie Ajaxu. Z drugiej strony ciekaw jestem, czy Ajax byłby w stanie zaprezentować swój ofensywny potencjał przeciwko naszemu doświadczeniu i żelaznej obronie? Na pewno byłby to ciekawy dwumecz. Czy Ajax mógłby się okazać pogromcą dwóch zeszłorocznych finalistów CL i stać się z miejsca czarnym koniem Ligi Mistrzów? Czy Liverpool dałby się ograć?

Czy gdybyśmy trafili na Barcelonę, to czy udałoby nam się skutecznie powstrzymać Suareza i Coutinho przed wbiciem nam bramek tak, jak do tej pory udaje się powstrzymać Sterlinga? Czy Van Dijk wyłączyłby z gry Messiego?

Juventus i Man City to zespoły, których wolałbym uniknąć. Nie wydaje mi się, że weszliśmy na odpowiedni poziom, żeby się z nimi mierzyć już w ćwierćfinale. W ogóle, to Man City niech odpada z kimś innym. :wink: Nie wiem jak Wy, ale ja nie chciałbym, żeby L'pool toczył z Obywatelami bój na dwóch frontach w tym momencie.
Ostatnio edytowano 15 mar 2019, o 12:50 przez Smuggler7, łącznie edytowano 1 raz
Smuggler7

1 year of membership

Postprzez ar90 » 15 mar 2019, o 08:37

Biorę moją magiczną kule i juz wiem ;)
My vs Porto
Barcelona - Ajax
City - United
Juve - Totki
ar90

1 year of membership

Postprzez FootballClub » 15 mar 2019, o 08:55

Bylbym wniebowziety gdyby nasza drabinke do finalu rworzyly Tottenham, Porto i Ajax. Obojetnie kogo w 1/4 jak i w 1/2.
FootballClub

Postprzez Nero » 15 mar 2019, o 11:10

Ja chciałbym też Porto, bo już się z tymi mocnymi drużynami w tej edycji LM nagraliśmy, ale i tak pewnie wylosuje ich MC. Nie wierzyłem nigdy w ustawki,ale jak patrze sobie na City to czy to w Anglii czy Europie zawsze mają podejrzanego farta i gdy inni tłuką się miedzy sobą to ci zawsze dostają kogoś z 2 ligi lub jakieś inne Szachtary.
Nero

Postprzez Mufi » 15 mar 2019, o 11:18

Na jakich kanałach leci losowanie ?

@down
dzięki
Ostatnio edytowano 15 mar 2019, o 11:31 przez Mufi, łącznie edytowano 1 raz
Mufi

1 year of membership

Postprzez danio442 » 15 mar 2019, o 11:26

Mufi napisał(a):Na jakich kanałach leci losowanie ?

Eurosport 1 oraz Polsat Sport Premium1
danio442

Postprzez consigliere » 15 mar 2019, o 11:53

Nero napisał(a):Ja chciałbym też Porto, bo już się z tymi mocnymi drużynami w tej edycji LM nagraliśmy, ale i tak pewnie wylosuje ich MC. Nie wierzyłem nigdy w ustawki,ale jak patrze sobie na City to czy to w Anglii czy Europie zawsze mają podejrzanego farta i gdy inni tłuką się miedzy sobą to ci zawsze dostają kogoś z 2 ligi lub jakieś inne Szachtary.

mowa o tym samym City które przez lat z rzędu trafiało do grup śmierci?

irytujące już robią się opinie o biednym, pokrzywdzonym przez los Liverpoolu - The Reds w ciągu ostatnich dwóch miesięcy zagrali raptem 10 meczów. nie ma chyba w tej stawce zespołu który miałby tak mało wymagający terminarz.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

Postprzez ynwa19 » 15 mar 2019, o 12:48

Drabinka "latwa":
1/4 MU ;polfinal z Ajaxem/Porto

Drabinka trudna:
1/4 Barca;polfinal z Juve/MC

15 minut do losowania-:)
ynwa19

Postprzez Flymf » 15 mar 2019, o 13:06

<spam>Wyczuwam Juventus</spam>
Flymf

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez MichaLFC » 15 mar 2019, o 13:08

Czuję w kościach Manchester United. Zaraz się przekonamy :badhappy:
Obrazek

MichaLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez MixonLFC » 15 mar 2019, o 13:14

Porto, najlepiej :)

Tottencham - City vs. Ajax - Juventus
Porto - Liverpool vs. United - Barcelona

Całkiem spoko losowanie :)
Ostatnio edytowano 15 mar 2019, o 13:19 przez MixonLFC, łącznie edytowano 1 raz
MixonLFC

1 year of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Europejskie puchary