Bayern Monachium - Liverpool

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Bayern Monachium - Liverpool

Postprzez Laitner » 13 mar 2019, o 23:59

Obrazek
Niemal proroczy sen :lol:
Laitner

1 year of membership

Postprzez MichaLFC » 14 mar 2019, o 00:02

Miałem obawy po pierwszej połowie. Myślałem, że rzucą się na Nas w drugiej połowie, a oni nie grali nic. Fatum wyjazdowe przełamane i jedziemy dalej.
Obrazek

MichaLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Flymf » 14 mar 2019, o 00:04

Forum ma to do siebie że każdy może wyrażać swoje zdanie. Jeśli wam to nie pasuje to chyba jednak wy musicie usunąć konto.

@down
Dla was są liczą się tylko te komentarze które są zgodne z waszym tokiem myślenia. Smutne.

Niestety ani razu nie napisałem tutaj "a nie mówiłem...." także pudło, maybe next time :happy:

Ualala, prawdziwy górnik. Pomogę Ci i powiem że kiedyś nawet nazwałem VVD Lovrenem v2 ¯\_(ツ)_/¯

@werbatin
Może jeśli Liverpool coś wygra w tym sezonie to ja usuwam konto, ale jeśli nic nie wygrają to ty usuwasz konto? Bukmacherka mnie nie interesuje, chyba że jako pomoc dla potrzebujących.
Ostatnio edytowano 14 mar 2019, o 11:21 przez Flymf, łącznie edytowano 5 razy
Flymf

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Robertos » 14 mar 2019, o 00:07

Oczywista sprawa. Natomiast warto się czasami zastanowić czy zdanie jakie chce się wyrazić jest cokolwiek warte. Bo często jest tak, że jest warte wielkie g...o.

Jakich was? Występuje w liczbie pojedynczej.
Robertos

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Sokrates20 » 14 mar 2019, o 00:19

Flymf napisał(a):Forum ma to do siebie że każdy może wyrażać swoje zdanie. Jeśli wam to nie pasuje to chyba jednak wy musicie usunąć konto.

@down
Dla was są liczą się tylko te komentarze które są zgodne z waszym tokiem myślenia. Smutne.

Zwolnić Kloppa i Moreno jako grający trener.
Sokrates20

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez michall » 14 mar 2019, o 00:28

Flymf napisał(a):Dla was są liczą się tylko te komentarze które są zgodne z waszym tokiem myślenia. Smutne.

Smutne jest to, że Ty nie masz żadnego toku myślenia tylko jesteś botem :(
michall

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Fryzbi » 14 mar 2019, o 00:33

Flymf- to zwykły prowokator. Jak inaczej nazwać kogoś, kto w czasie tryumfu zamiast przyznać się do błędu ("ostatni mecz Liverpoolu.."), oskarża innych o wypominanie mu tych słów. Jakbyśmy dziś odpadli powtarzałby "a nie mówiłem..", niestety - w tej sytuacji nie może, więc ucieka się do poprawności politycznej, tak dziś popularnej wśród ignorantów bez argumentów, do których zalicza się Flymf dzisiaj. Kreujesz się na sarkastycznego komentatora, wychodzi strasznie prymitywnie.
Fryzbi

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez ynwa19 » 14 mar 2019, o 00:35

Zejście Hendo .....pomogło moim zdaniem-:)
Chociaż Fab irytował paroma niecelnymi podaniami to ogólnie prezentował sie dobrze i był nastawiony ofensywnie.
O Virgilu to inaczej niż WIELKI nie da się pisać!
Mo-jak ja mu życzę gola aby się ostatecznie odblokował.

A pewien użytkownik podający sie za kibica LFC a będący jakimś klonem z Manchesteru chyba,to koledzy polecam jedno:Ignorować!
ynwa19

Postprzez bugi » 14 mar 2019, o 00:56

A tak na marginesie, też mieliście wrażenie, że hymn Ligi Mistrzów w TVP wyglądał jakby był puszczony ze studia a nie ze stadionu..? Zerowe emocje, zerowy doping na tak wielkim i pełnym stadionie.
Jak grali hymn w meczu Atletico - Juve w Madrycie, jak poleciały gwizdy w trakcie to aż piłkarzom Juve się nogi ugieły a mnie ciary przeszyły, a w Monachium nic. Nawet na koniec wszyscy kibice drą ryja na zakończenie hymnu "the champions" a tu nic.
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez werbatin » 14 mar 2019, o 01:10

Flymf napisał(a):
PyrkaLFC napisał(a):
Flymf napisał(a):Myślę że dzisiejszy mecz trzeba obejrzeć bo jest to ostatni mecz w LM w tym sezonie dla Liverpoolu

Spoiler:

Kiedy obejrzałeś mecz Liverpoolu i okazało się, że nie jest to ostatni mecz w LM w tym sezonie

No to jeszcze dwa

Proponuję taki układ. Robimy ściepe po 5 zeta. Jeżeli Liverpool nic w tym sezonie nie wygra to kasa ląduje u flyma, jeżeli wygra to kasowane jest mu konto i wieczny ban. Proszę admina i samego użytkownika o akceptację, zbiórką i przelewami mogę zająć się osobiście.
Obrazek
werbatin

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez peyg » 14 mar 2019, o 10:27

Flymf napisał(a):Niestety ani razu nie napisałem tutaj "a nie mówiłem...." także pudło, maybe next time :happy:

Czy ja wiem czy pudło? Ogólnie to nie masz za dużo szans, żeby napisać "a nie mówiłem" bo Twoje typy mają sie nijak do wyników. Po porażkach z City i PSG:

City
Flymf napisał(a): Tak jak pisałem, pierwsza porażka zaliczona. Na szczęście bez kompromitacji.

PSG
Flymf napisał(a):Tak jak mówiłem, szybki oklep i do domu.
"You'll never walk alone!"
http://s3.bitefight.pl/c.php?uid=85658
peyg

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Wrubel84 » 14 mar 2019, o 10:51

Wrubel84

1 year of membership

Postprzez KJano10 » 14 mar 2019, o 11:33

Wielkie brawa dla całej drużyny! Dla takich meczów się żyje i czeka do wiosny do rundy pucharowej. Zwycięstwo smakuje wybornie.

Chciałbym oprócz ogółu bardzo pochwalić Mane, złapał formę i ciągnie naszą linię ataku. W każdym meczu stwarza zagrożenie pod bramką i strzela gole. Virgil - wiadomo nasza niezastąpiona Skała, dla mnie nasz najlepszy zawodnik. Btw rozstrzelał się nam ostatnio ;) Salah w końcu produktywny, mam nadzieję że mecz dla przełamanie dla niego. Raczej plus dla każdego naszego gracza, szkoda jedynie wykartkowania przez Robbo, pewnie w 1/4 zobaczymy Miliego na LO... Brawa także dla Jurgena, ostatnio bałem się że się pogubił. Mocne wtapianie i strata punktów jednak z przeciętnymi drużynami, wymówki typu wiatr oraz wystawianie drewnianego środka pola. Dziś jednak odrobił lekcję, zwłaszcza w drugiej połowie. Zneutralizowaliśmy najgroźniejsze punkty Bayernu, Lewy w dwumeczu praktycznie nie istniał. Do tego skuteczność pod bramką Neuera. Po zmianie Martineza na Goretzke już wgl została nam autostrada do bramki.

Powiem szczerze, przed meczem się mocno obawiałem tego spotkania. Nie rozczarował mnie Bayern, myślę że zagrali na takim poziomie jak myślałem, ale to Liverpool był o klasę lepszą drużyną wczoraj. Wygraliśmy ważny mecz z ciężkim rywalem, mam nadzieję że to jeszcze bardziej nas uskrzydli w walce o trofea w tym sezonie! A teraz napawajmy się jeszcze trochę tą wiktorią i przygotujmy się na Fulham :)
KJano10

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Juluz » 14 mar 2019, o 13:13

Laitner napisał(a):Obrazek
Niemal proroczy sen :lol:

Co do proroctwa 8)
Obrazek

Mane trafił idealnie z formą, przecież to co zrobił przy pierwszej bramce z Neuerem to jest klasa światowa. Największym atutem Sadio jest fakt, że jest strasznie nieprzewidywalny, ja nie wiem czy on aż do milisekundy przed wykonaniem zwodu sam wie, co ma zrobić. Porusza się jak gepard, zwinny, szybki, mocny na nogach - i co najważniejsze podejmuje koniec końców szczęśliwe decyzje, które czasem potrafią mega irytować. Przecież ta piłka mogłaby zostać 30 razy przecięta, gdyby tylko obrona Bayernu inaczej się ustawiła, a tak wpadła pomiędzy dwójkę obrońców i później do siatki. To samo tyczy się bramki zdobytej po strzale piętką, nie wiem czy komukolwiek innemu z naszego zespołu przeszłoby przez myśl takie zagranie w tej sytuacji, a co dopiero jej skuteczna realizacja. Kocur.
Zapraszam na discord lfc-> klik!
Juluz
Moderator

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Mecze