Strona/forum i wszystko z tym związane

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Strona/forum i wszystko z tym związane

Postprzez Aldor » 8 mar 2019, o 10:38

calcexe napisał(a):
Szpieg1 napisał(a):Nie osoba tylko moderator - proponuję zajrzeć do regulaminu forum.
Jak masz jakieś uwagi do mojej pracy (non-profit zresztą) to pisz do AirCanada.
Post ma razić i po zrobieniu porządku jest kasowany (w 99% przypadkach) - jak masz jeszcze jakieś uwagi to jak wyżej.
Obowiązkiem moderatora jest nie tylko porządkowanie forum ale i reagowanie na raportowanie użytkowników forum.
To, że tego nie widzisz nie znaczy, że tego nie ma.

Tymczasem może produktywniej zajmiesz się napisaniem czegoś mądrzejszego na forum niż Twoje zwykłe jednozdaniowce bo to widzę jeden z Twoich dłuższych postów.

Szanowny Moderatorze - naprawdę zdaję sobie sprawę z tego, że części Twojej pracy nie widać a takie posty jak ten z czerwoną, pogrubioną i powiększoną czcionką są najczęściej kasowane. Ba, rozumiem nawet, że ynwa19 mógł sobie zasłużyć na ostrzeżenie czymś więcej niż tylko tym na co ja zwróciłem uwagę. Chodzi o to, że przyczepianie się do tego, że ktoś używa xD czy też :) zakrawa o jakiś absurd. Z takimi absurdami na tym forum coraz częściej jest się nam spotykać więc tylko zwracam uwagę na to, żeby troszeczkę mniej rygorystycznie próbować moderować forum.

xDDDD
Ale jak ktos ku*** tak pisze xDD To sie tego nie da czytac czaisz? XD Ja rozumiem, ze tkai post wyglada smiesznie :lol: :lol: No, ale bez przesady jednak mozna postawic chyba na merytoryke jednak niz sapowanie emotkami. xDDD Forum to forum, to juz nie jest to samo co kiedys, ale mozna sie postarac utrzymac tutaj chyba troche wiekszy (XD) poziom niz na fejsbukowych grupach xD

A co do rygorystycznej pracy moderacji i absurdow, ktore to ponoc "coraz czesciej" sie pojawiaja powiem tak - XD Kiedys bylo 10 razy rygorystyczniej niz teraz i za zwykle ku*** mozna bylo wyleciec XD :lol: :roll: :roll: Co w sumie faktycznie bylo lekkim absurdem, ale teraz wymaga sie doslownie :arrow: minimum oglady i kultury. xD Czepianie sie Szpiega w tej sytuacji jest absurdem loool. :lol: 8) :P Nie mowiac o tym, ze troll ynwa19 uzywa XD w nieodpowiednich miejscach. xD Wiadomo, ze to blahostka, ale jednak :oops: 8) :lol:

Flymf napisał(a):Ja jestem też za tym aby dodać punkt w regulaminie że można jedynie pisać posty z którymi zgadza się większość użytkowników. Posiadanie innego zdania rodzi niepotrzebne dyskusje.

Nie musisz moderować
Jezeli nie ma nowych postow
Obrazek
Obrazek
Aldor

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez ynwa19 » 8 mar 2019, o 11:31

Aldor

Wypraszam sobie!
To tyle w temacie.
ynwa19

Postprzez Szpieg1 » 8 mar 2019, o 12:37

Aldor wytłumaczył dosadniej o co mi chodziło (zresztą ikonka "xD" też była już zraportowana przez kogoś więc nie tylko ja zauważyłem).
Kolego ynwa19 - chodzi tylko o to by emotikonki używać w odpowiednich miejscach, mądry człowiek zrozumie. Byle jak i byle gdzie, chaosi się robi i ciężko się to czyta bo nawet jak masz coś ciekawego do powiedzenia to znika to w morzu emotek i "xD"
Mam nadzieję, że wyjaśniłem wątpliwości, a jak ktoś słusznie zauważył - jest luźniej, forum generalnie odżyło po zmianach, nie kasuje się postów bez potrzeby (głównie posty, spamerskie, duble, wulgarne lub po prostu prowokacje)
Szpieg1
Moderator

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez ynwa19 » 8 mar 2019, o 13:27

Do Szpieg

Nie chodzi mi o zastowanie "xD"- tutaj przyznalem sie do bledu i temat jest dla mnie skonczony.
Lecz obrazanie mnie (a za takie przyjmuje nazwanie mnie "trollem" )jest jak dla mnie nie akceptowalne i wypraszam sobie raz jeszcze takie uwagi.
Mam nadzieje,ze rozumiesz o co mi chodzi.
ynwa19

Postprzez walek666 » 14 mar 2019, o 12:34

Co się stało z kontem lfc. Pl na Facebooku?
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Mogę zapewnić, że jest o wiele, wiele ważniejsza." (Bill Shankly)
walek666

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Juluz » 14 mar 2019, o 13:08

walek666 napisał(a):Co się stało z kontem lfc. Pl na Facebooku?

Aktualnie jest zablokowany, posłaliśmy odwołanie. Sprawa w toku.
Zapraszam na discord lfc.pl -> klik!
Juluz
Moderator

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez diablinadali » 18 mar 2019, o 19:54

Jest jakaś szansa na dodanie opcji trybu nocnego dla strony i forum?
diablinadali

Postprzez PyrkaLFC » 18 mar 2019, o 20:15

diablinadali napisał(a):Jest jakaś szansa na dodanie opcji trybu nocnego dla strony i forum?

Jeśli nie chcesz czekać to wypróbuj rozszerzenia do przeglądarek. W chromie to np. Night Mode Pro, w Firefox też coś się znajdzie.
Becker - Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson - Alonso, Mascherano, Gerrard - Salah, Firmino, Mane :roll:
"Pyry lubią dużo sosu!" ;)
PyrkaLFC

Poprzednia strona

Powrót do Nasza strona