Divock Origi

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Divock Origi

Postprzez Wrubel84 » 3 gru 2018, o 18:24

adamne napisał(a):Dobrze że jest jakaś presja na nasz "żelazny" zestaw w ataku. Na początku sezonu Stu pokazał że potrafi strzelić, teraz Divock zrobił wejście smoka, Shaq też dobrze się prezentuje na skrzydle. Powinni dostawać więcej minut, chociażby po to żeby Sadio, Mo i Bobby czuli ich oddech na plecach. W kolejce czeka jeszcze Solanke, chociaż on już dostawał swoje szanse i z nich nie skorzystał, więc możliwe że pójdzie w styczniu na jakieś wypożyczenie.

Nie do końca tak to widzę. Stu zagrał świetnie w pierwszych meczach, dostał szansę później od pierwszego gwizdka, a mimo to nie szalał. Robi więcej z ławki niż od początku, chyba, że gramy inną taktyką. To samo teraz. Origi wchodzi, w kilka minut robi szum, strzela bramkę na wagę zwycięstwa, ale pytanie czy będzie to kontynuował jeśli dostanie szansę, czy nie będzie jak ze Stu, że od początku meczu, przy presji jaka będzie ciążyć ze strony kibiców gdzieś zniknie.
Wrubel84

1 year of membership

Postprzez Kodi » 5 gru 2018, o 15:03

https://www.thekopite.co.uk/blog/divock ... rby-winner

Gdzie by to wkleić ? :lol:
Jeden z kibiców dotrzymał słowa i wytatuował sobie imię naszego napastnika na nodzę :lol:
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez John » 5 gru 2018, o 18:29

Dominic King sądzi, że Origi wyjdzie dziś w podstawowym składzie na Turf Moor.

Fajnie jakby Firmino dziś dostał wolne i usiadł na ławce a Origi/Sturridge wyszli od pierwszej minuty. Czy to będzie Daniel czy Divock, zasadniczo jest mi to obojętne.
"Steven Gerrard, he's a player who kisses the badge and means it."
John

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Glajskor » 7 sty 2019, o 22:37

Gość jest przetragiczny i modlę się, by znalazł się jakiś frajer, który kupi go od nas, choćby za 1 funta :roll: Ludzie, którzy go bronią, muszą mieć nierówno pod sufitem, nie widzę innego wytłumaczenia. :lol:
"Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu"
Glajskor

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez mkb22 » 7 sty 2019, o 22:39

Akurat gra dużo lepiej dziś niż np. Sturridge, czepiacie się Divocka na siłe
mkb22

1 year of membership

Postprzez Glajskor » 7 sty 2019, o 22:41

mkb22 napisał(a):Akurat gra dużo lepiej dziś niż np. Sturridge, czepiacie się Divocka na siłe

Proponuję, byś udał się do lekarza i mam nadzieję, że nie jest już za późno dla Ciebie. :D

Origi
Milner
Moreno
Sturridge

Najslabsi na boisku, ale 'utalentowany' Belg jest na 1. miejscu, on ma problemy z samym poruszaniem się po boisku, bo kiedy ma piłkę, jest jeszcze gorzej.
"Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu"
Glajskor

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez bugi » 7 sty 2019, o 22:42

Może nie jestem wielkim fanem Origiego, ale w dzisiejszym meczu nie mozna meić do niego pretensji grając takie szambo w srodku i obronie, atak odciety od pilek, chaos i brak pomyslu. Przeciez dzisiaj wszyscy grają jedno wielkie G wraż z przeznakomitym Keitą, gdzie zaraz minie sezon a gośc nadal nie zaadaptowany do naszego stylu gry i warunków ligi.
Gramy koszmarnie, sklad jest tragiczny i jedyne uzasadnione pretensje mozna miec do Kloppa że olał kolejny puchar.
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez everlast » 7 sty 2019, o 22:44

Sturridge w ogole nie ma pilki. I nie mow,ze mu nie podaja.
everlast

2 years of membership2 years of membership

Postprzez mkb22 » 7 sty 2019, o 22:45

Nie wiem czego oczekujecie od napastnika który dostaje przez 45 minut dosłownie kilka piłek, z których cieżko mu cokolwiek zrobić bo jest sam z przodu. To nie jest Messi czy Maradona że minie z piłka 5 graczy i strzeli gola.
mkb22

1 year of membership

Postprzez everlast » 7 sty 2019, o 22:55

a komentator 10sek wczesniej znowu musial sie go czepic.
everlast

Postprzez MILF » 7 sty 2019, o 22:59

everlast napisał(a):a komentator 10sek wczesniej znowu musial sie go czepic.

"Gdzie jest Divock?" :lol: :lol: :lol:
Myślałem, że nie spotka mnie w życiu już nic gorszego jak komentarz "ekspertów" od LM w Polsacie, a tu proszę.. :oops:
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez lorenalex » 20 lut 2019, o 00:02

Męczą mnie jego zmiany. To zupełnie nie ten poziom, chociaż walki mu nie można odmówić.
He’s our centre-half, he’s our number four. Watch him defend and watch him score. He can pass the ball, calm as you like. He’s Virgil Van Dijk, Virgil Van Dijk!
lorenalex

1 year of membership

Postprzez grzyb » 27 lut 2019, o 23:19

Pamietam mecze kiedy potrafił fajnie zagrać pokiwać zejść ze skrzydła uderzyć. Ten imbecyl Mori zniszczył nam piłkarza doszczętnie. Umiejętności miał wystarczyło poczekać szlifować ten diament. Dzis to już nie ten sam chłopak nie ten zawodnik nie ten poziom.

Edit
O coś takiego mi chodziło 😁😁
Ostatnio edytowano 27 lut 2019, o 23:23 przez grzyb, łącznie edytowano 2 razy
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
grzyb

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez everlast » 27 lut 2019, o 23:22

przynajmniej sie stara,biega i pare x pomagal nawet we wlasnym polu karnym. Daniel w niedziele pokazal,dlaczego nie ma co juz go wystawiac.
Ostatnio edytowano 27 lut 2019, o 23:23 przez everlast, łącznie edytowano 1 raz
everlast

Postprzez Paviola » 27 lut 2019, o 23:23

Ekhem, zdobył bramkę.
Paviola

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery