Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Off topic

Postprzez Soso » 8 lut 2019, o 11:53

don_daniello_lfc napisał(a):O fajnie się składa, bo niestety moje długotrwale uzależnienie od kawy i napojów energetycznych dało się we znaki i musiałem zrezygnować z tego. I tutaj pojawia się właśnie yerba. Dużo już się naczytałem, ale fajnie jest poznać opinię kogoś, kto regularnie pije yerbę. Faktycznie jest to tak zdrowy napój jak wszędzie opisują? Wszędzie są opinie sugerujące, że to najzdrowszy napój pod słońcem. Po odstawieniu kawy, trochę brakuje mi takiego "kopa". Zauważyłeś jakieś skutki uboczne po regularnym spożywaniu yerby?

Szczerze to nigdy nie miałem odczucia, że kawa daje mi "kopa" tak jak to niektórzy mówią. Z czasem wydaje się, że jest to bardziej rytuał i czegoś brakowało, jak się w ciągu dnia kawy nie posmakowało. Odstawienie jej i wstawka w to miejsce yerby w pełni mi wynagrodziło to coś. Z yerbą najgorsze są początki, jej smak to nie typowa gorycz kawy, lecz bardziej "ala" zioła. Jasne, wszystko zależy od tego jaką yerbę będziesz pił (obecnie smaków yerby jest mnóstwo, czy będziesz słodził, dodawał cytrynę itp.).
Po regularnym piciu yerby zauważyłem, że organizm nie wydaje się być taki ociężały, jakby w końcu zaczął prawidłowo regulować potrzebną mu ilość wody. Ciężko jest mi coś powiedzieć na temat innych zalet yerby (ludzie mówią, że poprawia regulować ciśnienie), ale moim zdaniem lepszej alternatywy dla kawy nie ma. Znajomy z pracy, który też próbował pić regularnie yerbę, niedługo po jej spożyciu chodził regularnie do toalety (co może świadczyć o wspomaganiu procesu przemiany materii). Dla niego jednak to było uciążliwe i zrezygnował z yerby :lol:
Ile organizmów tyle spostrzeżeń, ale jeśli musiałeś odstawić kawę i brakuje Ci tego czegoś, zdecydowanie polecam yerbę. Na początek kup sobie zestaw próbek (są na allegro zestawy smaków yerby po 50 g), zobaczysz co będzie Ci smakować i czy da Ci tego "kopa", którego potrzebujesz.
PS. Ja piję teraz praktycznie tylko yerbę "Guarani Energia con Guarana", jej smak mi najbardziej odpowiada.
Obrazek
„Forma jest chwilowa, klasa jest wieczna”
Soso

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Ralf088 » 15 lut 2019, o 19:18

Witam. Od niedawna posiadam Samsunga Galaxy J4+, i mam do was pytanie. Jakiś czas temu dzwoniłem na wybrany numer telefonu, jednak nie zapisywałem go w kontaktach. Telefon go chyba zapamiętał bo jak wpiszę początek tego numeru to od razu mi wyskakuje ten numer, tylko pod numerem pisze ze jest 'niezapisany'. Jest możliwość żeby telefon nie zapamiętywał tych numerów i nie wyskakiwał on mi ? Pozdrawiam.
Ralf088

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez ElFirmino » 15 lut 2019, o 21:47

Ralf088 napisał(a):Witam. Od niedawna posiadam Samsunga Galaxy J4+, i mam do was pytanie. Jakiś czas temu dzwoniłem na wybrany numer telefonu, jednak nie zapisywałem go w kontaktach. Telefon go chyba zapamiętał bo jak wpiszę początek tego numeru to od razu mi wyskakuje ten numer, tylko pod numerem pisze ze jest 'niezapisany'. Jest możliwość żeby telefon nie zapamiętywał tych numerów i nie wyskakiwał on mi ? Pozdrawiam.

Numery po prostu zapisują się w historii połączeń, jeśli w historii jest dany numer to będzie zawsze wyskakiwał po wpisaniu cyferki w nim zawartej. Możesz usunąć rejestr połączeń i po kłopocie, zablokować rejestru raczej się nie da, chyba że Samsungi mają taką funkcję.
ElFirmino

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Ralf088 » 15 lut 2019, o 21:54

Historia połączen była usunięta, danego numeru w ogóle nie było widać, jednak jak wpisze 3 pierwsze cyfry, to od razu pokazuje mi cały numer gdzie mogę go wybrać ;/
Ralf088

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez ElFirmino » 15 lut 2019, o 23:48

Ralf088 napisał(a):Historia połączen była usunięta, danego numeru w ogóle nie było widać, jednak jak wpisze 3 pierwsze cyfry, to od razu pokazuje mi cały numer gdzie mogę go wybrać ;/

Dziwna sprawa, zobacz czy nie zaznaczyłeś przypadkiem numeru gwiazdką/serduszkiem jako ulubionego i poszukaj tego typu funkcji, bo po usunięciu rejestru ten numer nie ma prawa zostawać w pamięci. Albo po prostu coś się zawiesiło, wyłącz i włącz telefon jeśli jeszcze nie próbowałeś :D
ElFirmino

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez BeBe » 16 lut 2019, o 15:15

Ralf088 napisał(a):Witam. Od niedawna posiadam Samsunga Galaxy J4+, i mam do was pytanie. Jakiś czas temu dzwoniłem na wybrany numer telefonu, jednak nie zapisywałem go w kontaktach. Telefon go chyba zapamiętał bo jak wpiszę początek tego numeru to od razu mi wyskakuje ten numer, tylko pod numerem pisze ze jest 'niezapisany'. Jest możliwość żeby telefon nie zapamiętywał tych numerów i nie wyskakiwał on mi ? Pozdrawiam.

Spróbuj wejść w phone aplikacje -> recents -> *znajdź numer ktory chcesz usunąć* (jesli jest gdzieś daleko to zadzwon na niego i besziesz mial go na gorze po prostu) -> kliknij go i wybierz 'details' -> wybierz 'settings' (prawy górny róg- kropeczki) -> delete calls from history -> zaznacz wszystko i usuń. Wlasnie sprawdzałem, u mnie na nowym androidzie działa :)

Daj znac czy pomogło, jeśli nie to możeto być błąd sw telefonu
Bez ciemności nie ma światła. Bez zła nie ma dobra.
BeBe

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Suchar » 23 lut 2019, o 08:03

Mimo, że to pewnie luźny, fanowski projekt to wyglada genialnie. Chciałbym zobaczyć kiedyś naszych piłkarzy w takich strojach.

Obrazek
Obrazek
Suchar

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Dubel » 23 lut 2019, o 08:33

Genialna!
Dubel

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 23 lut 2019, o 11:06

Coś ala River Plate, byłyby chyba najładniejsze w historii naszych koszulek, bo te fioletowe w cętki czy kwadraty są okropne, mam nadzieję ze w przyszłym roku pójdziemy w innym kierunku co do drugiego i trzeciego stroju...
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

Postprzez MichaLFC » 23 lut 2019, o 14:16

O kurcza, bez kitu świetna :roll:
Obrazek

MichaLFC

Postprzez Szpieg1 » 2 mar 2019, o 00:48

Wrzucam tu, troszkę o LFC na początku i na końcu filmu, ktoś się jeszcze zakłada?
@werbatin ? ;) :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=G0QClUtOisw&t=4s
Szpieg1
Moderator

Postprzez werbatin » 2 mar 2019, o 11:04

Szpieg1 napisał(a):Wrzucam tu, troszkę o LFC na początku i na końcu filmu, ktoś się jeszcze zakłada?

Kusiło mnie nieprzeciętnie, aby postawić kobla na CP w meczu z City, jeszcze bardziej kusiło żeby ww kobel poszedł na Kubickiego po 1 serii wczoraj, więc jestem otwarty na konkretne propozycje, a że spora część tego forum jest niebieska, mam nadzieję, że ktoś się znajdzie :)
Obrazek
werbatin

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez bugi » 2 mar 2019, o 21:05

Obrazek

Cóż, niezawodny i perfekcyjny VAR uznaje bramkę po tej akcji.

#czekamynaVAR #VARtakiSuper #VARnaszymZbawieniem
Obrazek
bugi

Postprzez danio442 » 2 mar 2019, o 22:47

bugi napisał(a):Obrazek

Cóż, niezawodny i perfekcyjny VAR uznaje bramkę po tej akcji.

#czekamynaVAR #VARtakiSuper #VARnaszymZbawieniem

VAR jest dobrym rozwiązaniem o ile nie siedzą przy monitorach popularne dzbany
danio442

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez lingo1 » 2 mar 2019, o 22:53

werbatin napisał(a):
Szpieg1 napisał(a):Wrzucam tu, troszkę o LFC na początku i na końcu filmu, ktoś się jeszcze zakłada?

Kusiło mnie nieprzeciętnie, aby postawić kobla na CP w meczu z City, jeszcze bardziej kusiło żeby ww kobel poszedł na Kubickiego po 1 serii wczoraj, więc jestem otwarty na konkretne propozycje, a że spora część tego forum jest niebieska, mam nadzieję, że ktoś się znajdzie :)

To czekamy na zakład! Ależ jestem ciekaw.
Obrazek
lingo1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności