Samochody

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Samochody

Postprzez ControL » 1 lut 2019, o 16:16

Czy jest tutaj może jakiś obecny albo były posiadacz Renault Megane III w wersji kombi?
"To moja 8mila, jedyna chwila, życiowy finał
Ważne jak kończysz nie jak zaczynasz #Liverpool Milan"
ControL

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Masala » 11 lut 2019, o 15:10

Witam, ja z trochę nietypową sprawa - chce kupić jakieś małe auto na krótkie dojazdy do pracy, jednak mam 193cm. Wsiadalem do Tico, nie da się jechać, prawa noga blokuje się między kierownica a drazkiem zmiany biegów... Wie ktoś jak z miejscem dla kierowcy w: Cinquecento, Seicento, Matiz, Micra k11, Twingo i Suzuki Swift 3? Zależy mi na jak najmniejszym aucie, będę nim jeździł zawsze sam, więc miejsce z tyłu dla pasażera mnie nie interesuje. W Tico za mną sporo miejsca, ale niestety fotela bardziej cofnąć nie mogę... Z góry dzięki za pomoc
Masala

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Dubel » 11 lut 2019, o 17:17

Zależy od funduszy. Mój teść ma 198 cm i śmiga KIA Venga. Zadziwiające jak dużo miejsca w środku ma to małe auto. Niezłe spalanie, dobre wyposażenie, od 4 lat bezproblemowo, do tego spoko serwis w KIA (to akurat wiem z doświadczenia ;) ). Ogólnie polecam.
Obrazek
Dubel

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Masala » 11 lut 2019, o 17:29

Patrząc na Tico, Matizy i Cinquecento budżet mam raczej mocno ograniczony😂. Mam fajne autko w dieslu jako główne, ale szkoda mi go na 5km trasy, dlatego szukam czegoś w benzynie z małym silnikiem dla tańszego OC. Nie mam garażu, więc latem jadąc 10 minut do pracy to i tak klimatyzacja wiele nie da...
Masala

Postprzez BambarylaLFC » 11 lut 2019, o 18:44

Patrząc na nie za wysoki budżet od siebie mogę polecić Opla Corsę B. Auto ma nieduże spalanie, sam mam 193 cm i miejsca mam w zupełności wystarczająco. Samochód mam 1,5 roku i nie miałem żadnej awarii, pali za każdym razem "od strzała" na nieduże dojazdy idealne. Warto spojrzeć aby tylko blachy były w porządku, bo wiadomo ten model samochodu swoje lata ma :)
Obrazek
BambarylaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez zawad2 » 11 lut 2019, o 20:26

Masala napisał(a):Patrząc na Tico, Matizy i Cinquecento budżet mam raczej mocno ograniczony😂. Mam fajne autko w dieslu jako główne, ale szkoda mi go na 5km trasy, dlatego szukam czegoś w benzynie z małym silnikiem dla tańszego OC. Nie mam garażu, więc latem jadąc 10 minut do pracy to i tak klimatyzacja wiele nie da...

Przy tak małym budżecie chyba nie tyle ważny jest producent i model, a po prostu stan techniczny. W dodatku zakup zapewne ograniczony obszarowo do powiatu/województwa (koszty) . Zatem znajdź coś w budżecie, we względnie niezłym stanie technicznym czy to będzie lanos, punto II czy może matiz chyba aż tak olbrzymiego znaczenia nie ma.
zawad2

1 year of membership

Postprzez Masala » 11 lut 2019, o 23:07

Nie o to mi chodziło w pytaniu... Chodzi o miejsce dla kierowcy, a nie jaki stan techniczny auta powinien być. Nie mam czasu po prostu jeździć po komisach i wsiadac do każdego małego auta, stąd pytanie, czy może ktoś z Was miał podobny problem.
Masala

Postprzez zawad2 » 12 lut 2019, o 14:35

Masala napisał(a):Nie o to mi chodziło w pytaniu... Chodzi o miejsce dla kierowcy, a nie jaki stan techniczny auta powinien być. Nie mam czasu po prostu jeździć po komisach i wsiadac do każdego małego auta, stąd pytanie, czy może ktoś z Was miał podobny problem.

Ok jasne, źle zrozumiałem.
zawad2

1 year of membership

Postprzez Django » 12 lut 2019, o 15:10

Mam 190 cm i kiedyś siedziałem w Toyocie Aygo, i byłem zaskoczony ilością miejsca. Aygo to w miarę nowy model, a Yariskę z początków produkcji z silnikiem 1.0 benzyna można kupić za 4-5 tys, co pewnie przekracza budżet.
Obrazek
Django

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Różności