nc+

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: nc+

Postprzez Zyska » 11 lut 2019, o 13:43

Polsat Sport Premium pokazujący Ligę Mistrzów bedzie w tym sezonie na platformie NC+ ?

E: Dzienka za odpowiedź 8)
Ostatnio edytowano 11 lut 2019, o 14:18 przez Zyska, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Zyska

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez AirCanada » 11 lut 2019, o 13:53

Jest, tylko faza grupowa była za darmo bez żadnych dopłat, a teraz w pucharowej sobie życzy nc+ dopłaty w wysokości 20 złotych miesięcznie.
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Soso » 11 lut 2019, o 15:33

AirCanada napisał(a):Jest, tylko faza grupowa była za darmo bez żadnych dopłat, a teraz w pucharowej sobie życzy nc+ dopłaty w wysokości 20 złotych miesięcznie.

Jest szansa na wynegocjowanie dopłaty w wysokości 10 zł/msc. Wszystko i tak pewnie zależy od warunków umowy, ale mi się udało.
Obrazek
„Forma jest chwilowa, klasa jest wieczna”
Soso

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez mirko » 11 lut 2019, o 16:58

AirCanada napisał(a):Jest, tylko faza grupowa była za darmo bez żadnych dopłat, a teraz w pucharowej sobie życzy nc+ dopłaty w wysokości 20 złotych miesięcznie.

Przez cały okres trwania umowy .Nawet jak nie ma ligi mistrzów w czerwcu to płacisz.tak jest w regulaminie.
mirko

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Dubel » 11 lut 2019, o 17:12

Przy renegocjacji umowy w grudniu dostałem ponownie Polsat Premium całkowicie za darmo do końca trwania umowy, więc jeśli masz możliwość - negocjuj. Ja złożyłem wypowiedzenie umowy i na tydzień przed jej końcem zadzwonił konsultant w końcu z ofertą jakiej oczekiwałem. 100 zeta za wszystko, co możliwe prócz „pocierczy” - z HBO, HBO Go i wspomnianym Polsatem Premium. 30 zeta mniej niż do tej pory
Obrazek
Dubel

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez karek » 11 lut 2019, o 23:10

ja płacę niecałe 92 zł - eleven, polsaty premium, hbo do końca czerwca. Przy końcu umowy składajcie rezygnację, potem czekajcie na telefon i twardo negocjujcie :) ja im powiedziałem, że nie zamierzam płacić dodatkowo za LM, którą w starej umowie miałem za darmo(jak była w C+), a to że przegrali przetarg na LM to nie moja sprawa :)
Co do Polsatów to mówili, że mają licencje do czerwca, potem jeśli ją przedłużą to te polsaty premium też będę miał za darmo, a jeśli nie będą mieli licencji to ich nie będę miał, więc oby się dogadali z Solorzem
karek

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Pistolerro » 15 lut 2019, o 08:57

Co jest z tym kurewskim polsatem(?) jeszcze we wtorek oglądałem mecz lm MU vs PSG a dziś włączam polsat sport premium a tu "nie posiadasz uprawnię do oglądania tego programu" to nie miało być tak, że Ci, co mieli pakiet Canal+ Sport będą mogli zobaczyć wszystkie mecze LM i LE do końca obecnego sezonu?. No już się zagrzałem na myśl, że nie zobaczę meczu
LFC vs FCB. Czy ktoś mógłby mi to rozjaśnić ?

e:
dzięki. Co za żydowska telewizja....
Ostatnio edytowano 15 lut 2019, o 09:12 przez Pistolerro, łącznie edytowano 1 raz
Pistolerro

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Ibiz » 15 lut 2019, o 09:06

Abonenci posiadający Canal + mieli prawo do Polsatow premium do końca fazy grupowej za darmo. Nc dorzuciło gratis możliwość oglądania spotkań jeszcze w poprzedni wtorek. Teraz jezeli dalej chcesz mieć Polsaty premium musisz je wykupić. Cena - 10 albo 20 zł miesięcznie w zależności od posiadanego abonamentu.
"W naszych czasach bardziej liczy się to, co czujesz, niż to, co robisz"
Ibiz

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez hoster1 » 15 lut 2019, o 19:50

Dobra, przyłączę się do dyskusji bo w sumie i tak miałem was zapytać. Dostałem ostatnio smsa od nc+, że koniec darmowej LM z polsatem i że trzeba zapłacić, pierwsze co śmiechłem jak oszalały bo pomyślałem, że to oni mi powinni dopłacić za słuchanie tych tępaków komentatorów i ekspertów w tym ich zasranym studiu co to miało być takie kosmiczne a mikrofony im z uszu wypadają. No ale w sumie jest taki guzik jak mute wiec kij im w zad. Wg was warto zainwestować w te polsaty póki będziemy grali czy lepsze emocje będą na jakimś zagranicznym streamie? I jak to jest z TVP? W Bayernie gra mąż Anny Lewandowskiej to pisory będą coś pokazywać?
hoster1

Postprzez Kirkbyboy » 15 lut 2019, o 20:27

Trochę inna beczka... ale związane z canal+ i ligą mistrzów

Netia zaproponowała mi przedłużenie oferty:
internet + podst tv (1,2 tvn, polsaty, etc) + canal+ + liga mistrzów + HBO + Cienemaxy + kanały typu Discavery oraz TLC bbc etc za 130 zł
Wydaję mi się że chyba nawet ok.....
Kirkbyboy

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez mirko » 15 lut 2019, o 20:29

Z nc plus podpisujesz umowę na "Mistrxzoską piłkę" za 30 pln miesięcznie dostajesz rabat 10 pln .Więc płacisz 20 pln do końca swojej umowy nawet w czerwcu i lipcu jak nic tam nie ma.
mirko

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez OWeN » 16 lut 2019, o 22:01

Kumple musicie mi pomoc.

Kupiłem NC+ dekoder satelita i router. Mam taki problem: satelita wisi na balkonie, kupiłem w castoramie nowy kabel antenowy i założyłem mu dwie końcówki typu F. Jedna wchodzi do konwertera przy talerzu, a druga do dekodera. No i ku*** tu jest problem, ze jak ruszam talerzem to cały czas pokazuje 0% w jakości sygnału. No co bym nie zrobił to cały czas jest 0% i już mnie ch** strzela
Obrazek
OWeN

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Malypablo » 17 lut 2019, o 00:09

A masz pewność, że na tym balkonie jest sygnał?
Jeśli tak to mimo wszystko ktoś z miernikiem jest potrzebny bo na dekoder jest ciężko ustawić.
Ważny jest kąt anteny, kąt konwertera i samej anteny (lewo-prawo)
Malypablo

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez josif » 17 lut 2019, o 00:43

Dokładnie. Sam niewiele wskórasz. Może uda ci się ustawić, ale to działa na krótką metę. Zadzwoń do BOK nc+ i oni kogoś przyślą. Oczywiście za kasę. Koszt ustawienia to ok. 100zł.
War. War never changes
josif

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez OWeN » 17 lut 2019, o 02:12

Malypablo napisał(a):A masz pewność, że na tym balkonie jest sygnał?

No chu** za to nie dałbym sobie uciąć xD ale jak patrzę na balkony w moim pionie to satelity wiszą.

Dobra Kumple czyli w takim razie takjak myślałem, ze trzeba dzwonić do nich po montera. Już mi tu przyszła żona siada na łeb i na ambicje i myślałem, ze jestem zbyt ograniczony aby głupia kablówkę zrobić xD
Obrazek
OWeN

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności