bramki, filmiki ogólnie multimedia

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: bramki, filmiki ogólnie multimedia

Postprzez Zyska » 11 lut 2019, o 13:42

Mogłby ktoś zrobić jakąs grafikę pokazującą, wypowiedzi Neuera i innych piłkarzy/trenerów o Anfield oraz końcowe wyniki?

Pozdrawiam :D
Obrazek
Zyska

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Luukka » 11 lut 2019, o 15:41

Zyska napisał(a):Mogłby ktoś zrobić jakąs grafikę pokazującą, wypowiedzi Neuera i innych piłkarzy/trenerów o Anfield oraz końcowe wyniki?

Pozdrawiam :D

Anfield nie robi na nas wrażenia. ~ Thomas Tuchel
LFC vs BVB 4:3

Nie jestem zbytnio podekscytowany tym klubem. ~ Julian Nagelsmann
LFC vs Hoffenheim 4:2

Nie boimy się Anfield. ~ Massimo Carrera
LFC vs Spartak 7:0

Nie sądzę, że atmosfera na stadionie ma znaczenie. ~ Kevin de Bruyne
LFC vs Man City 3:0

Liverpool nie skończy sezonu w pierwszej czwórce. ~ Neymar
LFC vs PSG 3:2

Musimy pojechać na Anfield i zagrać swoje. Ale teraz skupiamy się na meczu w Atalancie, który będzie trudniejszy od Liverpoolu. ~ Carlo Ancelotti
LFC vs Napoli 1:0

Nie przestraszymy się atmosfery. ~ Manuel Neuer
LFC vs Bayern ?
Luukka

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez tyszek » 23 lut 2019, o 17:24

Nie wiem czy dobry temat. Jeśli nie to prosze admina o przeniesienie do odpowiedniego.

Wymyśliłem sobie (po raz kolejny), że będę robił skróty meczów Premier League + co jakiś czas kompilacje i wrzucał na YT. Chciałbym podejść do tego profesjonalnie. Pomińmy kwestie umiejętności i zaopatrzenia, bo tu akurat nie ma co się martwić. Problem leży w prawach autorskich i tu moje pytanie: znacie jakieś sposoby na ominięcie praw autorskich? Zastanawiam się jak twórcy tacy jak HeilRJ, All Football czy Anfield Legend omijają takie sprawy i nikt im filmów nie blokuje/usuwa.
- Nie uważam, że musisz być w 100 procentach zdrowy, by grać. Muszę być w 100 procentach kontuzjowany, żeby nie grać. - Jamie Carragher
tyszek

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez wiktorYNWA » 25 lut 2019, o 15:26

Cześć, zna ktoś stronkę do ściągania lub oglądania całych meczów? Szczególnie interesują mnie mecze Premier League i Ligi Mistrzów. Na przykład nasz mecz z United na Anfield w tym sezonie :wink: Z góry dziękuję!
"Nie mamy tu żadnych podziałów. Państwem dla zawodników jest Liverpool FC, a ich językiem futbol" ~ Gerard Houllier
wiktorYNWA

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez AirCanada » 25 lut 2019, o 15:27

Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Rafal518 » 26 lut 2019, o 18:27

wiktorYNWA napisał(a):Cześć, zna ktoś stronkę do ściągania lub oglądania całych meczów? Szczególnie interesują mnie mecze Premier League i Ligi Mistrzów. Na przykład nasz mecz z United na Anfield w tym sezonie :wink: Z góry dziękuję!

http://allgoals.info/

Tutaj mecze, skróty, gole w polskiej wersji, ale strona (w tej postaci) funkcjonuje dość krótko, bo od listopada, ale np mecz o którym wspominasz też znajdziesz, konkretnie tutaj:
http://allgoals.info/index.php?/topic/4 ... -16122018/
Rafal518

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez klosinho » 27 lut 2019, o 13:05

tyszek napisał(a):Nie wiem czy dobry temat. Jeśli nie to prosze admina o przeniesienie do odpowiedniego.

Wymyśliłem sobie (po raz kolejny), że będę robił skróty meczów Premier League + co jakiś czas kompilacje i wrzucał na YT. Chciałbym podejść do tego profesjonalnie. Pomińmy kwestie umiejętności i zaopatrzenia, bo tu akurat nie ma co się martwić. Problem leży w prawach autorskich i tu moje pytanie: znacie jakieś sposoby na ominięcie praw autorskich? Zastanawiam się jak twórcy tacy jak HeilRJ, All Football czy Anfield Legend omijają takie sprawy i nikt im filmów nie blokuje/usuwa.

Nie ma szans tak hop. Jeśli na razie nikt ich filmików nie usuwa to jest to kwestią czasu. I dla potwierdzenia tego znalazłem kanał Anfield Legend na YT i co...? 2 filmiki zostały.

Jakimś średnim rozwiązaniem mogą być zawartości video z innych stacji (nieeuropejskich) np. rosyjskich, chociaż tam też tak jest, że mecz na ich portalu jest dostępny 2 dni max a później znika.

Jakimś cudem content video też jest śledzony i chyba już nie pomaga przekadrowanie materiału metodą zwężania góry i dołu pozbywając się logotypów stacji.
klosinho

Postprzez PiaS93 » 14 mar 2019, o 18:47

Ma ktoś jakieś namiary na skrót naszego meczu z komentarzem z TVP?
PiaS93

Postprzez darthmalak » 14 mar 2019, o 18:51

darthmalak

Postprzez PiaS93 » 14 mar 2019, o 18:55

Dzięki,ale chciałbym się pośmiać z reakcji Szpakowskiego i Żewłakowa :D
PiaS93

Postprzez bugi » 14 mar 2019, o 19:20

Takie komentarze są najgorsze jak wczorajszy pro-lewandowski.
Ja rozumiem, Polak rodak, super że gra na najwyzszym szczeblu i jest jednym z najlepszych napastników ale odniosłem wrażenie jakby był komentowany mecz Polska - Niemcy, gdzie Niemcami był Liverpool a Polską Bayern. Stypa wchuj w studio po strzelonych bramkach Liverpoolu a po ostatniej Mane to się chyba popłakali. Żenada i stronniczość.
Obrazek
bugi

Postprzez lorenalex » 18 mar 2019, o 20:19

Dobre video & Jamie Carragher 8) 8)

https://www.youtube.com/watch?v=ShjE84T5rg4
He’s our centre-half, he’s our number four. Watch him defend and watch him score. He can pass the ball, calm as you like. He’s Virgil Van Dijk, Virgil Van Dijk!
lorenalex

1 year of membership

Postprzez Flymf » 22 mar 2019, o 09:39

Flymf

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez walek666 » 2 kwi 2019, o 16:20

Panowie dajcie link do niedzielnego meczu z Kogutami z polskim komentarzem. Do pobrania lub obejrzenia. Z góry dzięki :wink:
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Mogę zapewnić, że jest o wiele, wiele ważniejsza." (Bill Shankly)
walek666

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez tomi9 » 2 kwi 2019, o 17:07

- Liverpool FC jest ogromną częścią mojego życia - Steven Gerrard

Obrazek
tomi9

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności