Jürgen Klopp

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Jürgen Klopp

Postprzez Andyrober » 9 sty 2019, o 14:38

Oczywiście że to pojęcie względne. Natomiast nie rozumiem zdziwienia kibiców że piłkarz ma kontuzje, czy zmienna dyspozycję. To, że to wszystko wystąpi w trakcie sezonu jest tajemnicą poliszynela, pytanie tylko na kogo wypadnie. Chodzi o to by móc w takich sytuacjach sobie radzić. I uważam że Liverpool jest do tego nieźle przygotowany w tym sezonie (uwzględniając jeden, czasami dwa mecze w tygodniu). Środek pola super, atak w sumie ok (Shaqiri i Stu z Origim dają jakieś warianty). Nie trzeba przecież w jednym meczu sadzać całej trójki. Obrona poza lewą stroną też dobrze. Dlatego nie rozumiem pożyczki Clyna, który przecież na lewej może grać...
W każdym razie po dodaniu kontuzji oraz bardzo intensywnego momentu w angielskiej piłce wyszło że z czegoś trzeba było zrezygnować i padło oczywiście na FA. Ja to w tym sezonie rozumiem, bo uważam że za rok nasz skład będzie jeszcze lepszy (pod skład mam na myśli 20 zawodników, nie ściśle pierwszą jedenastkę).
Andyrober

Postprzez RedEscelios » 11 sty 2019, o 12:30

Być może przespałem tą informację, ale czy Jurgen zdobył nagrodę menadżera miesiąca za grudzień? Nie widziałem nigdzie oficjalki a na wiki historia zdobywców kończy się na listopadzie. Kiedy są ogłaszane wyniki? jakby nie patrzeć, już zbliżamy się do połowy stycznia ;)
Obrazek
RedEscelios

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez danio442 » 11 sty 2019, o 13:23

RedEscelios napisał(a):Być może przespałem tą informację, ale czy Jurgen zdobył nagrodę menadżera miesiąca za grudzień? Nie widziałem nigdzie oficjalki a na wiki historia zdobywców kończy się na listopadzie. Kiedy są ogłaszane wyniki? jakby nie patrzeć, już zbliżamy się do połowy stycznia ;)

Dziś będzie ogłoszenie wyników.
danio442

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez bugi » 19 sty 2019, o 19:00

Klopp niedługo to sam na prawej obronie będzie grał
Mam na myśli kontuzję Trenta czyli jedynego prawego obrońcy w klubie, zawieszenie Milnera, który gra na prawej obronie chociaż prawym obrońcą nie jest i uraz Fabuinho, który również jest pomocnikiem. No chyba że Szakiri zagra na prawej.
Tym bardziej idiotyczne było posunięcie z wypożyczeniem Clyne :x
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Yvette » 31 sty 2019, o 02:41

dla mnie Klopp nie popisał się też ze zmianami. Nie wiem za co Lallana jest regularnie opcją nr 1 do wejścia z ławki, nie pamiętam jego ostatniego dobrego meczu, naprawdę. Do tego Sturridge, no dobra, uratował nam tyłek w arcyważnym meczu z Chelsea, ale to było na początku sezonu, jestem w stanie zrozumieć jego wejście, ale jakoś bardziej przekonuje mnie Origi, szczególnie, że po zejściu Firmino nie mieliśmy w polu karnym piłkarza mogącego powalczyć w powietrzu z obrońcami Leicester. Dostał w tym sezonie łącznie 172 minuty i zdobył 2 bramki i zaliczył 1 asystę, według mnie zasługiwał na kolejną szansę.
Yvette

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Goalkeeper » 4 lut 2019, o 23:52

Nie rozumiem tego okienka. Nie rozumiem tego wyjazdu na trening do tego Dubaju. Wrócili i jakby siły chodzić nie mieli, na początku sezonu imponowaliśmy defensywą, a kontuzje i się cały misterny plan wysypał. Nie widzę tego, absolutnie nie widzę szans na przebudzenie.

A wypożyczenie Clyne żeby od początku stycznia na prawej obronie zagrał RAZ prawy obrońca to żart

Trzeba uczciwie przyznać, że szczęście do zwycięstw się w tym sezonie skończyło. W przodu nie wyglądamy nawet w połowie tak dobrze jak w zeszłym sezonie.

Ehhh, i znowu ku*** będzie tak samo.
Goalkeeper

Postprzez pitero » 5 lut 2019, o 00:05

Jurgen Klopp płaci teraz srogą cenę za swoje sentymenty. Na początku sezonu Origi dostaje jasny sygnał, żeby się pakować, bo Klopp nie ma go w swoich planach. Co robi każdy normalny trener w tym momencie? Kupuje kogoś na te miejsce. Co zrobił Klopp? Przywrócił Origiego, który oprócz jednej fartownej bramki przypomina Kloppowi dlaczego nie figurował w jego planach.

Kolejna sprawa to Clyne. Powód jego wypożyczenia był prosty, trzeba go godnie sprzedać, więc musi regularnie grać. Gra w Bournemouth w momencie kiedy Liverpool na prawej obronie wystawia w kolejnych meczach Camacho, Milnera, Hendersona i znowu Milnera.

Jeżeli uda się wygrać tytuł, to Liverpool będzie chyba pierwszym klubem, który zdobył tytuł osłabiając się w trakcie sezonu.
Obrazek
pitero

Postprzez bartulek » 5 lut 2019, o 00:09

Podsumujmy fakty.

- Klopp po podpisaniu kontraktu powiedzial ze w ciagu 3 lat wygra lige
- przegral final pucharu anglii
- przegral final uefa
- przegral final lm

Uwazam ze jezeli przegra (nie wygra) w tym sezonie ligi nalezy sie z nim pozegnac i nie czekac do ostatniego dnia sezonu, tylko podziekowac mu w momencie utraty szans na mistra. A wy co sadzicie? Slepo ufac Kloppowi?
bartulek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez kulsky » 5 lut 2019, o 00:15

bartulek napisał(a):Podsumujmy fakty.

- przegral final uefa
- przegral final lm

Uwazam ze jezeli przegra (nie wygra) w tym sezonie ligi nalezy sie z nim pozegnac i nie czekac do ostatniego dnia sezonu, tylko podziekowac mu w momencie utraty szans na mistra. A wy co sadzicie? Slepo ufac Kloppowi?

Populacja znawców futbolu rośnie... Schowaj w kieszeń takie wpisy i daj gościowi robic swoją robotę. Jak na razie to nadal jesteśmy w LM i nadal prowadzimy w lidze.
Obrazek
kulsky

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Ralf088 » 5 lut 2019, o 00:16

I co przyjdzie kolejny manager, kolejne 3 lata będzie budował drużynę według swojego pomysłu i dalej będziemy czekać że po kilku latach budowy może coś osiągnie? Ludzie ogarnijcie się! Przyzwyczaili nas że wygrywali wszystko, teraz mam gorszy moment, ale tego trzeba było się spodziewać że taki moment przyjdzie w sezonie. Mamy nadal 3 pkt przewagi w tabeli, ja wiem że niektórzy będą mówić że gdyby nie to jak gramy mielibyśmy 7, jak nie więcej. Ale gdyby babka miała wąsy to by była dziadkiem. W tej lidze nie grają ogórki. Gramy niezbyt przyjemnie dla oka, przewaga trochę stopniała, ale przed sezonem ilu z was tak naprawdę stawiało że w lutym będziemy liderem ? Cieszcie się że mamy takiego trenera, bo kto wie czy za kilka lat będziemy na tyle atrakcyjnym klubem żeby mieć taką osobowość w drużynie. Gramy dalej, walka trwa, przełamać się w sobotę i systematycznie iść do przodu! YNWA!
Ralf088

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez urban12 » 5 lut 2019, o 00:19

W Finale Pucharu Anglii to my nie byliśmy. A przegrany finał Ligi Europy? to z tym składem węgla i papy to i tak sukces, że tam się dostaliśmy.
Na stronie "Klopp12"
urban12

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Nole » 5 lut 2019, o 00:21

bartulek napisał(a):Podsumujmy fakty.

- przegral final uefa
- przegral final lm

No pewnie że należy go zwolnić, przecież na rynku jest tylu świetnych trenerów takich jak Mourinho, czy Lopetegui. Na miejscu właścicieli zwolniłbym go nawet jutro, przecież i tak już nie mamy nic do stracenia. Liga już przegrana w fatalnym stylu gdzie nie mieliśmy właściwie żadnego poważnego przeciwnika, w LM już odpadliśmy a dodatkowo ten nieszczęsny finał uefa :lol: .Chociaż z tym ostatnim to raczej nie wina Kloppa, tylko bardziej tego że on w ogóle nie istnieje :lol:
Nole

Postprzez Sektor51 » 5 lut 2019, o 00:27

Moderatorzy interweniujcie, bo inaczej będą się z tego forum śmiali kibice innych drużyn. Mecz - jak to powiedział klasyk- można wygrać, przegrać lub zremisować. My dalej prowadzimy (przypominam 3 pkt nad City, po 17 kolejkach mieliśmy 1 pkt), gramy bez formy i punkty oddaliśmy z zespołami, które sprawiły już niejedną niespodziankę. Pamiętam ostatni tytuł i wiele wcześniejszych sukcesów, to jest sport i "podziwiam" wielu naiwnych, którzy myśleli, że będziemy wygrywać do końca. Jakby to było takie proste, to Pep miałby na głowie wszystkie włosy, a Jurgen stałby się "nerwowym" człowiekiem :D .
Sektor51

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez bugi » 5 lut 2019, o 00:28

A co, jeśli Klopp odpuścił ligę, żeby wygrać LM ?? :roll:
I nad City mamy 2 piunkty przewagi jak coś, w przypadku kolejnej naszej straty punktów, wyprzedzą nas bilansem bramkowym.

Teoretycznie 3, w praktyce 2. W przypadku odrobienia przez City tych 3 oczek, wyprzedzą nas w tabeli.
Ostatnio edytowano 5 lut 2019, o 00:43 przez bugi, łącznie edytowano 1 raz
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez aro8 » 5 lut 2019, o 00:41

Mamy 3 punkty przewagi
aro8

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liverpool FC