Jürgen Klopp

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Jürgen Klopp

Postprzez Andyrober » 9 sty 2019, o 14:38

Oczywiście że to pojęcie względne. Natomiast nie rozumiem zdziwienia kibiców że piłkarz ma kontuzje, czy zmienna dyspozycję. To, że to wszystko wystąpi w trakcie sezonu jest tajemnicą poliszynela, pytanie tylko na kogo wypadnie. Chodzi o to by móc w takich sytuacjach sobie radzić. I uważam że Liverpool jest do tego nieźle przygotowany w tym sezonie (uwzględniając jeden, czasami dwa mecze w tygodniu). Środek pola super, atak w sumie ok (Shaqiri i Stu z Origim dają jakieś warianty). Nie trzeba przecież w jednym meczu sadzać całej trójki. Obrona poza lewą stroną też dobrze. Dlatego nie rozumiem pożyczki Clyna, który przecież na lewej może grać...
W każdym razie po dodaniu kontuzji oraz bardzo intensywnego momentu w angielskiej piłce wyszło że z czegoś trzeba było zrezygnować i padło oczywiście na FA. Ja to w tym sezonie rozumiem, bo uważam że za rok nasz skład będzie jeszcze lepszy (pod skład mam na myśli 20 zawodników, nie ściśle pierwszą jedenastkę).
Andyrober

Postprzez RedEscelios » 11 sty 2019, o 12:30

Być może przespałem tą informację, ale czy Jurgen zdobył nagrodę menadżera miesiąca za grudzień? Nie widziałem nigdzie oficjalki a na wiki historia zdobywców kończy się na listopadzie. Kiedy są ogłaszane wyniki? jakby nie patrzeć, już zbliżamy się do połowy stycznia ;)
Obrazek
RedEscelios

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez danio442 » 11 sty 2019, o 13:23

RedEscelios napisał(a):Być może przespałem tą informację, ale czy Jurgen zdobył nagrodę menadżera miesiąca za grudzień? Nie widziałem nigdzie oficjalki a na wiki historia zdobywców kończy się na listopadzie. Kiedy są ogłaszane wyniki? jakby nie patrzeć, już zbliżamy się do połowy stycznia ;)

Dziś będzie ogłoszenie wyników.
danio442

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez bugi » 19 sty 2019, o 19:00

Klopp niedługo to sam na prawej obronie będzie grał
Mam na myśli kontuzję Trenta czyli jedynego prawego obrońcy w klubie, zawieszenie Milnera, który gra na prawej obronie chociaż prawym obrońcą nie jest i uraz Fabuinho, który również jest pomocnikiem. No chyba że Szakiri zagra na prawej.
Tym bardziej idiotyczne było posunięcie z wypożyczeniem Clyne :x
bugi

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Liverpool FC