Wyjazd do Liverpoolu

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Wyjazd do Liverpoolu

Postprzez RedEscelios » 8 lis 2018, o 23:06

Za bardzo Ci niestety nie pomogę, gdyż miałem to szczęście, że bilety wygrałem w konkursie na Fb :) ale gdy załatwialem wolne w pracy, to mój szef (sympatyk the reds) sprawdzał ceny biletów i znalazł na stronie angielskiej w cenie 380Ł. Ale to wiadomo - bilety przez stronę, na takiego rywala to kilkukrotne przeplacenie.
Loty:
z Pl trafiliśmy przelot z Warszawa Modlin za 49 zł/os
Powrotny to już niestety 89Ł za osobę.

Nocleg mamy u znajomych, ale orientowalem się wcześniej w necie i można trafić przyzwoite lokum w rozsądnej cenie.
Obrazek
RedEscelios

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez aro8 » 9 lis 2018, o 02:08

RedEscelios napisał(a):Za bardzo Ci niestety nie pomogę, gdyż miałem to szczęście, że bilety wygrałem w konkursie na Fb :) ale gdy załatwialem wolne w pracy, to mój szef (sympatyk the reds) sprawdzał ceny biletów i znalazł na stronie angielskiej w cenie 380Ł.
Nocleg mamy u znajomych, ale orientowalem się wcześniej w necie i można trafić przyzwoite lokum w rozsądnej cenie.

A do tego trzeba doliczyć zakup membershipa i robi sie naprawde drogo. Nie wiem czy sie opyla. Sam mam zamair wybrac sie do Liverpoolu pozweidzac, poki jeszcze mam tam znajomego i jak dotad wstrzymywalem sie z tym, bo ten mecz chodzi mi po glowie, ale skoro tak drogo, to chyba jednak ogranicze sie do samego zwiedzania stadionu, no i miasta oczywiście
aro8

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Wietor » 9 lis 2018, o 10:18

Koszt takiego wyjazdu na 3 dni to niestety kilkaset złotych (przelot, nocleg, bilet). Korzystaj z naszego networkingu fanów,chodź na mecze, poznaj innych kibiców, a membership każdy pożycza innemu. 21go listopada już kupujemy bilety na wiosnę.
Wietor

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez swiader92 » 9 lis 2018, o 11:06

RedEscelios napisał(a):Witam :)
W końcu spełniam swoje marzenie i lecę z dziewczyną na derby Anglii z United 16 grudnia. To będzie moja pierwsza wizyta w mieście Beatelsów, więc chciałbym się was poradzić, co warto zwiedzić, gdzie się udać na piwo itp :) ile kosztuje zwiedzanie stadionu?
Za wszelkie rady dziękuję bardzo!

Przede wszystkim Anfield: https://stadiumtours.liverpoolfc.com/tours - tu masz cennik. Obok Anfield wejdź sobie na piwo zaraz przed stadionem masz Pub "The Park" - super Liverpoolski klimacik. W sobotę wieczorem koniecznie musisz odwiedzić "The Cavern", czyli pub, w którym niegdyś grywali Beatelsi - niezwykłe miejsce. Muzyka na żywo. Ja z dziewczyną kiedyś trafiliśmy akurat na karaoke i było super zabawnie i klimatycznie. Poza tym oczywiście muzeum miasta Liverpool - bodajże było darmowe ale możesz sobie sprawdzić, a wieczorem Dock'i. Podobno też jest świetne muzeum Beatelsów (nie byłem), znajduję się zaraz przy Dockach - bilety tam kosztują coś około 20 funciaków. Z dziewczyną byłem też w katedrze Liverpoolu - robi wrażenie, polecam. A na mieście jest mnóstwo klimatycznych pubów, w którym oczywiście zamówcie sobie pysznego Guinnessa z nalewaczka. Powodzenia.
swiader92

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez aro8 » 10 lis 2018, o 13:58

Wietor napisał(a):Koszt takiego wyjazdu na 3 dni to niestety kilkaset złotych (przelot, nocleg, bilet). Korzystaj z naszego networkingu fanów,chodź na mecze, poznaj innych kibiców, a membership każdy pożycza innemu. 21go listopada już kupujemy bilety na wiosnę.

A co to ejst ten networking fanow? U mnie akurat odpada koszt noclegow, bo bede mogl sie zatrzymac u kolegi. Poejchac na pewno tam pojeda, przynajmniej powzwiedzac miasto i stadion. Tylko nie wiem co z meczem, wstrzymuje sie, bo nie wiem jakie sa szanse na bilet i ile to kosztuje i czy w ogole oplaca sie isc, gdyby nie to to juz bylbym tam pod koniec pazdziernika
aro8

Postprzez przemo14412 » 10 lis 2018, o 15:17

Witam, mam pytanie, lecę z kolegą na mecz z Napoli, orientujecie się czy w dniu meczu z nimi, albo dzień pożniej będzie otwarte muzeum na stadionie, tak żeby zwiedzić stadion?
przemo14412

Postprzez sc0user » 12 lis 2018, o 18:28

Jest jakaś appka na kształt SkyCashu tyle, że na UK?
sc0user

1 year of membership

Postprzez aro8 » 13 lis 2018, o 03:49

W jakich cenach te bilety?
aro8

Postprzez swiezy995 » 13 lis 2018, o 14:27

Tak muzeum w dniu meczu także jest otwarte, kilka godzin przed zwiedzanie jest niedostępne z tego co się orientuje, tak było kiedyś. Dzień po meczu na 100% można wykupić tour po stadionie. Leci ktoś oprócz kolegi RedEscelios na United ? Lecę z 2 kumplami i może jacyś kompani do podbicia Liverpoolu na weekend się znajdą :D :D :D wśród forumowiczów :D ?
swiezy995

Postprzez aro8 » 13 lis 2018, o 18:55

To już nie mogles tez odpowiedziec jeszcze na pytanie niżej? Skoro jedziesz znasz ceny. Jaka roznica cenaowa między szlagierami, a meczami z kims ze srodka lub dołu tabeli
aro8

Postprzez przemo14412 » 13 lis 2018, o 21:42

Na mecz z napoli kolega kupił po 180 euro. sektor gdzieś na górze, nad kibicami gości.
przemo14412

Postprzez swiezy995 » 13 lis 2018, o 23:37

Uwaga odnosiła się do mojego postu? Kupowałem bilety tradycyjnie poprzez membery, także cena u mnie nie była aż tak zawrotna. Standardowo bilet na Main Stand maksymalnie 58 F mniej więcej kosztuje, na United kupiłem 3 bilety na Anfield Road Upper za 48 F, także cenowo mega fajnie wyszło :) jest delikatna różnica między biletami na ogórków i szlagiery, ale nie jest ona jakąś ogromna jak to można stwierdzić po cenach widniejących w serwisach biletowych. Rok temu na Tottenham na Main Stand płaciłem 56 F za bilet.
swiezy995

Poprzednia strona

Powrót do LFC Fans