Loris Karius

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Loris Karius

Postprzez SajmonLFC » 5 paź 2018, o 15:58

Ten twitter to oficjalny FIrmono?:p
Jeśli oficjalny to pewnie w melwood mają z Kariusa teraz niezłe heheszki, no może tylko Jurgen nie robi hehe;D
"Futbol to prosta gra, komplikowana przez idiotów."
Bill Shankly
"Problem sędziów polega na tym, że znają zasady, lecz nie znają gry."
Bill Shankly
SajmonLFC

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez 1010Arx » 5 paź 2018, o 16:53

SajmonLFC napisał(a):Ten twitter to oficjalny FIrmono?:p
Jeśli oficjalny to pewnie w melwood mają z Kariusa teraz niezłe heheszki, no może tylko Jurgen nie robi hehe;D

Może to i oficjalne konto FIrmono, bo na pewno nie Firmino.
Co za pytanie...
Obrazek
1010Arx

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Przemko » 5 paź 2018, o 17:24

@diablinadali

Skoro tak sobie rozmawiamy to ja mam wrażenie, że niektórzy mają problem z logiką. Przecież broniłeś Kariusa w swoim poście i ja to podniosłem, teraz mówisz o problemie z czytaniem ze zrozumieniem... Nie broniłeś go na siłę? Przecież treść twojego posta ewidentnie jest jego obroną, a następnie z części swojego zdania się wycofałeś - to dowód na to że było na siłę, bo naciągane i sam to zauważyłeś :)

Różnica pomiędzy topowymi bramkarzami a Kariusem polega na tym, że Ci pierwsi takie błędy popełniają sporadycznie, a Karius regularnie, pisałem o tym w poprzednim poście. Kilka błędów w trakcie kariery jest naturalne, tak jak Beckham z 11 metrów wysłał piłkę na księżyc tak i Neuer wpuścił jakiegoś babola, a nikt nie wątpi, że Beckham był świetnym egzekutorem stałych fragmentów gry. Rzecz w tym, że Karius kilka baboli zalicza podczas jednego sezonu a Neuer podczas całej kariery.
Obrazek
Przemko

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez diablinadali » 5 paź 2018, o 19:33

Przemko napisał(a):Przecież broniłeś Kariusa w swoim poście i ja to podniosłem, teraz mówisz o problemie z czytaniem ze zrozumieniem... Nie broniłeś go na siłę? Przecież treść twojego posta ewidentnie jest jego obroną, a następnie z części swojego zdania się wycofałeś - to dowód na to że było na siłę, bo naciągane i sam to zauważyłeś :)

Gdybym bronił Kariusa, nie wycofałbym się z części mojego zdania, prawda? Przecież broniłbym go każdym argumentem, więc po co miałbym sam podkładać kontrargument pod moją hipotezę? No ale Ty wiesz lepiej, bo Ty to podniosłeś. I choć post jest wskazaniem na zjawisko nagonki, dla Ciebie jest to jednoznaczne z bronieniem Kariusa. Ze skrajności w skrajność.

Czy ktoś w ostatnim czasie przeczytał "KARIUS BOHATEREM! URATOWAŁ SWÓJ ZESPÓŁ PRZED PORAŻKĄ"? Na 99% stawiam, że nie. A jak się okazuje (wierząc fragmentom wrzuconym przez @ArtuDitu) parę razy wyratował swój zespół. A artykułów pt. "ZNÓW TO ZROBIŁ! FATALNY BŁĄD KARIUSA" było już kilka. To tylko dowodzi pewnej tendencyjności, że wszyscy czekają na potknięcia, jednocześnie pomijając jego świetną postawę w innych meczach. Jak to nazwać jeśli nie nagonką?

Tylko niech nikt mnie nie pyta, kiedy to Karius wybronił swoją drużynę, bo będę musiał argumentować i wyjdzie, że go bronię :wink:
diablinadali

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez SajmonLFC » 6 paź 2018, o 00:33

Nie wiem to pytam nie każdy w internecie spędza cały dzień aby ogarniać kogo jest twitter;p
Zapomniałbym przepraszam za moją literówkę bo faktycznie ciężko skojarzyć co mogłem mieć na myśli, a mogłem przy okazji urazić kogoś moją literówką, więc przepraszam za mą gapowatość i za frustracje która pewnie niektórym osobą która to czytała towarzyszyła i tak dotkliwie wbiła w psychikę, że jedynym wyjściem, aby odreagować wylać frustracje był hejt, Tak przy okazji przepraszam swych kolegów kibiców za pomyłkę w poprzednim poście w nazwisku piłkarza LFC i za ten post na zaś również.:)
E: Wybaczone?
"Futbol to prosta gra, komplikowana przez idiotów."
Bill Shankly
"Problem sędziów polega na tym, że znają zasady, lecz nie znają gry."
Bill Shankly
SajmonLFC

Postprzez Redzik90 » 25 paź 2018, o 22:57

Kolejny słaby mecz w Besiktasie. Mimo cienizny obrony turasów przy 2 z 4 puszczonych bramek mógł zachować się zdecydowanie lepiej.
Redzik90

1 year of membership

Postprzez micer222 » 30 paź 2018, o 12:57

https://www.meczyki.pl/newsy/besiktas-m ... lu/95667-n
Robi się tam nie ciekawie u Lorisa. Ciekawi mnie czy Jurgen widzi nadal Kariusa w naszym zespole
micer222

1 year of membership

Postprzez tyszek » 30 paź 2018, o 16:21

micer222 napisał(a):https://www.meczyki.pl/newsy/besiktas-ma-juz-dosc-kariusa-chce-go-odeslac-do-liverpoolu/95667-n
Robi się tam nie ciekawie u Lorisa. Ciekawi mnie czy Jurgen widzi nadal Kariusa w naszym zespole

Zdementowane ploty.
- Nie uważam, że musisz być w 100 procentach zdrowy, by grać. Muszę być w 100 procentach kontuzjowany, żeby nie grać. - Jamie Carragher
tyszek

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Komar » 30 paź 2018, o 16:57

Nie zmienia to faktu, ze gość ma psychikę na poziomie rudego grubaska po patologicznym gimnazjum i na ten moment nie wytrzymałby presji podczas rozmowy o prace na stanowisko wuefisty.
Komar

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Paviola » 30 paź 2018, o 17:04

Ploty, nie ploty. Przy tak grającym Alim nie ma bramkarza łącznie z Oblakiem, który mógłby go wygryźć z naszej bramki. Gość u nas zawsze będzie łącznie z ramosem kojarzony z porażką tamtego finału. Niech się odbudowuje, a jak nie to zakończy szybko karierę, co za różnica zresztą?
Paviola

2 years of membership2 years of membership

Postprzez akhrem9 » 8 lis 2018, o 20:22

Dzisiejszy mecz w LE Karius rozpoczął na ławce. W bramce zastąpił go 35 letni Turek Zengin. Aż tak mają go dość?
akhrem9

2 years of membership2 years of membership

Postprzez wikonek » 9 lis 2018, o 00:07

akhrem9 napisał(a):Dzisiejszy mecz w LE Karius rozpoczął na ławce. W bramce zastąpił go 35 letni Turek Zengin. Aż tak mają go dość?

Loris zagral w trzech poprzednich meczach w grupie, dodatkowo grywa regularnie w lidze. Tolga dzis go zastapil, ale poki co to Niemiec byl podstawowym bramkarzem. Reina dzis tez zagral zamiast Donnarummy, ale to nie znaczy, ze nagle nasz byly bramkarz wskoczy na stale do pierwszego skladu Milanu.
wikonek

Postprzez Redzik90 » 9 lis 2018, o 11:07

Liga Europy przez te większe kluby często traktowana jest jak angielski puchar myszki mickey i często wystawia się zmienników. Zwłaszcza we wczesnych fazach tych rozgrywek.
Redzik90

1 year of membership

Poprzednia strona

Powrót do Kadra i Transfery