Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Off topic

Postprzez aro8 » 31 paź 2018, o 02:07

adamne napisał(a):
aro8 napisał(a):Jak nabyc membershipa, zeby pojść na mecz i ile to kosztuje?

https://www.liverpoolfc.com/membership/adult
Light Membership w zupełności wystarczy (£26.99), Full Membership (£40.99) daje dokładnie to samo plus zestaw gadżetów.

A da rade jakos calkiem pominąć ten membership? Ktos kto go ma sprzedaje bilety albo cos?
Ale jesli juz mialbym nabyc ten membership, to jak to sie odbywa. Oni mi cos przysylają do domu, czy jak?
A i jeszcze jedno. Czy wszystkie mecze są w tej samej cenie? Mysle o tym aby pojechac na ten z evertonem
aro8

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez adamne » 1 lis 2018, o 00:24

Membership ma formę karty, dostajesz go pocztą do domu. Bilet po zakupie jest przypisywany do tej karty i na nią się wchodzi.
Ceny biletów trochę się różnią w zależności od miejsc i meczu, ale w całości kosztów wyjazdu są to nieistotne różnice :D
Możesz wejść na czyjś membership, jeśli da ci swoją kartę. Jest to generalnie nielegalne, ale bramki są automatyczne i oczywiście nikt tożsamości nie sprawdza.
Możliwości jak to zrobić jest kilka, możesz pożyczyć kartę od znajomego jeśli takiego masz, kupić bilet u koników lub w firmie organizującej wyjazdy (takie koniki z rozmachem), kupić Hospitality (bilety na dobre miejsca i z dostępem do baru, ale kilkukrotnie droższe) lub przez grupę na FB (potrzebujesz zaproszenie).
Temat ten był wielokrotnie omawiany w poniższych wątkach na forum, tam znajdziesz szczegóły:
viewtopic.php?f=17&t=2172&start=675
viewtopic.php?f=9&t=627&start=1185
If I ever saw one of my team-mates diving, I'd definitely have a word
Steven Gerrard
adamne

1 year of membership

Postprzez aro8 » 1 lis 2018, o 01:15

Dzieki za info. Hmm to sam nie wiem. Skoro zeby tam wejść trzeba mieć tą membershipową karte. A jaką mam gwarancje, ze ktos mi ją faktycznie pożyczy?
Druga rzecz, to jesli jednak już kupie tego membershipa, to kiedy moze rozpocząc sie kolejna sprzedaz, jak sie o tym dowiedzieć?
Ja ogolnie tak czy siak mialem zamiar poleciec do Liverpoolu - pozwiedzać miasto i wejść na stadion, kolega tam mieszka, wiec mialbym sie gdzie zatrzymać. I wlasciwie to juz od pazdziernika sie zbieram, ale ten mecz mi jeszcze chodzi po glowie i dlatego sie wstrzymywalem
aro8

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez adamne » 1 lis 2018, o 03:00

https://www.liverpoolfc.com/tickets/tic ... ailability
Mając membership możesz kupić bilet w Additional Members Sale, około 2 tygodni przed meczem. Nie jest jednak łatwo kupić, trzeba polować na zwroty od posiadaczy karnetów.
Jeżeli kolega tam mieszka, to może spróbować ci jeszcze kupić bilet w Local General Sale, musi tylko mieć kod pocztowy zaczynający się na L. A w ogóle to kolega może ma membership albo kogoś zna kto ma, pytałeś?
Ogólnie to na derby będzie wyjątkowo ciężko kupić, prawdopodobnie w Additional Members Sale będzie ograniczenie:
*Members may need a minimum number of Premier League home games from Season 2017/18 to be eligible to purchase.
Czyli jako nowy member bez historii w ogóle nie kupisz, musisz mieć ileś meczów obejrzanych w poprzednim sezonie. Na mniej popularne mecze tego warunku nie ma.
W ostateczności jeśli i tak tam będziesz to możesz w dniu meczu iść pod stadion i spytać w kasach albo u koników ale to duże ryzyko. Najwyżej obejrzysz w knajpie albo na telebimie pod stadionem :D
If I ever saw one of my team-mates diving, I'd definitely have a word
Steven Gerrard
adamne

1 year of membership

Postprzez walek666 » 8 lis 2018, o 19:59

Panowie i panie. Będę w Warszawie w ten weekend. Mam tylko małe zmartwienie , co z moim samochodem? Może ktoś polecić jakieś miejsce gdzie mogę zostawić samochód na noc?
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Mogę zapewnić, że jest o wiele, wiele ważniejsza." (Bill Shankly)
walek666

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Różności