Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Off topic

Postprzez aro8 » 31 paź 2018, o 02:07

adamne napisał(a):
aro8 napisał(a):Jak nabyc membershipa, zeby pojść na mecz i ile to kosztuje?

https://www.liverpoolfc.com/membership/adult
Light Membership w zupełności wystarczy (£26.99), Full Membership (£40.99) daje dokładnie to samo plus zestaw gadżetów.

A da rade jakos calkiem pominąć ten membership? Ktos kto go ma sprzedaje bilety albo cos?
Ale jesli juz mialbym nabyc ten membership, to jak to sie odbywa. Oni mi cos przysylają do domu, czy jak?
A i jeszcze jedno. Czy wszystkie mecze są w tej samej cenie? Mysle o tym aby pojechac na ten z evertonem
aro8

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez adamne » 1 lis 2018, o 00:24

Membership ma formę karty, dostajesz go pocztą do domu. Bilet po zakupie jest przypisywany do tej karty i na nią się wchodzi.
Ceny biletów trochę się różnią w zależności od miejsc i meczu, ale w całości kosztów wyjazdu są to nieistotne różnice :D
Możesz wejść na czyjś membership, jeśli da ci swoją kartę. Jest to generalnie nielegalne, ale bramki są automatyczne i oczywiście nikt tożsamości nie sprawdza.
Możliwości jak to zrobić jest kilka, możesz pożyczyć kartę od znajomego jeśli takiego masz, kupić bilet u koników lub w firmie organizującej wyjazdy (takie koniki z rozmachem), kupić Hospitality (bilety na dobre miejsca i z dostępem do baru, ale kilkukrotnie droższe) lub przez grupę na FB (potrzebujesz zaproszenie).
Temat ten był wielokrotnie omawiany w poniższych wątkach na forum, tam znajdziesz szczegóły:
viewtopic.php?f=17&t=2172&start=675
viewtopic.php?f=9&t=627&start=1185
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
adamne

2 years of membership2 years of membership

Postprzez aro8 » 1 lis 2018, o 01:15

Dzieki za info. Hmm to sam nie wiem. Skoro zeby tam wejść trzeba mieć tą membershipową karte. A jaką mam gwarancje, ze ktos mi ją faktycznie pożyczy?
Druga rzecz, to jesli jednak już kupie tego membershipa, to kiedy moze rozpocząc sie kolejna sprzedaz, jak sie o tym dowiedzieć?
Ja ogolnie tak czy siak mialem zamiar poleciec do Liverpoolu - pozwiedzać miasto i wejść na stadion, kolega tam mieszka, wiec mialbym sie gdzie zatrzymać. I wlasciwie to juz od pazdziernika sie zbieram, ale ten mecz mi jeszcze chodzi po glowie i dlatego sie wstrzymywalem
aro8

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez adamne » 1 lis 2018, o 03:00

https://www.liverpoolfc.com/tickets/tic ... ailability
Mając membership możesz kupić bilet w Additional Members Sale, około 2 tygodni przed meczem. Nie jest jednak łatwo kupić, trzeba polować na zwroty od posiadaczy karnetów.
Jeżeli kolega tam mieszka, to może spróbować ci jeszcze kupić bilet w Local General Sale, musi tylko mieć kod pocztowy zaczynający się na L. A w ogóle to kolega może ma membership albo kogoś zna kto ma, pytałeś?
Ogólnie to na derby będzie wyjątkowo ciężko kupić, prawdopodobnie w Additional Members Sale będzie ograniczenie:
*Members may need a minimum number of Premier League home games from Season 2017/18 to be eligible to purchase.
Czyli jako nowy member bez historii w ogóle nie kupisz, musisz mieć ileś meczów obejrzanych w poprzednim sezonie. Na mniej popularne mecze tego warunku nie ma.
W ostateczności jeśli i tak tam będziesz to możesz w dniu meczu iść pod stadion i spytać w kasach albo u koników ale to duże ryzyko. Najwyżej obejrzysz w knajpie albo na telebimie pod stadionem :D
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
adamne

Postprzez walek666 » 8 lis 2018, o 19:59

Panowie i panie. Będę w Warszawie w ten weekend. Mam tylko małe zmartwienie , co z moim samochodem? Może ktoś polecić jakieś miejsce gdzie mogę zostawić samochód na noc?
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Mogę zapewnić, że jest o wiele, wiele ważniejsza." (Bill Shankly)
walek666

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez bugi » 3 gru 2018, o 23:22

Modric ze złotą piłką.
Trochę bardzo śmiech na sali.
3 bramki, 11 asyst w roku, przewalona liga, przewalone MŚ, gdzie cichyb bohaterem Chorwacji był Rakitic i jedynie LM, w której wielkiego wkładu nie miał.
Dla mnie kpina
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez consigliere » 4 gru 2018, o 04:29

bugi napisał(a):Modric ze złotą piłką.
Trochę bardzo śmiech na sali.
3 bramki, 11 asyst w roku, przewalona liga, przewalone MŚ, gdzie cichyb bohaterem Chorwacji był Rakitic i jedynie LM, w której wielkiego wkładu nie miał.
Dla mnie kpina

na mundialu było dwóch graczy przerastających o klasę wszystkich pozostałych zawodników - Eden Hazard, i Luka Modrić właśnie.
każdy kto w miarę regularnie ogląda Real Madryt wie że fundamentem tego zespołu nie było wcale żadne BBC, tylko boczni obrońcy i najlepszy na świecie środek pola, którym od lat z sukcesami dyryguje Luka Modrić.
on zresztą już w Anglii grał na wybitnym poziomie, ale dopiero w Hiszpanii jego talent został doceniony.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez bugi » 4 gru 2018, o 11:12

W tym sezonie na poziomie Modrica lub wyższym było co najmniej kilku graczy.
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez wannaBee » 4 gru 2018, o 13:44

Cała ta szopka straciła w moich oczach jeszcze bardziej, jak Martin Solveig zapytał Adę Hegerberg, czy potrafi twerkować. Pierwsza kobieta w historii otrzymuje taką nagrodę, a ten jej tak spieprzył ten wieczór. I ten rubaszny śmiech, jak Ada chciała zejść ze sceny. Koszmar i niedowierzanie...
wannaBee

Postprzez Kodi » 5 gru 2018, o 15:08

Wracjąc do tematu złotej piłki, tylko to tu zostawię :

Obrazek
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

Postprzez Alter » 7 gru 2018, o 21:52

Eluwa. Dostałem 25% kod rabatowy do empik.com i nie mam co z nim zrobić. Może się komuś przyda na świąteczne zakupy.

Spoiler:

Kto pierwszy ten lepszy. Podobno nie działa na wszystkie produkty, ale nie znam szczegółów.

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 17 gru 2018, o 12:06

https://www.meczyki.pl/newsy/de-ligt-wy ... pe/99855-n

Jest to poważne? Jeśli mieli Mbappe traktować inaczej to mogli wgl nie brać go pod uwagę. Koleś do skończenia tych 21 lat jeśli jest brany pod uwagę w plebiscycie powinien dostawać nagrodę z automatu
P.S cieszy podium Trenta
The world is yours
CzerwonyBartek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez don_daniello_lfc » 8 lut 2019, o 11:03

Są tutaj osoby, które regularnie popijają yerba mate? Miałbym parę pytań.
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są Ci, którzy chcą tu być"
don_daniello_lfc

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Soso » 8 lut 2019, o 11:13

don_daniello_lfc napisał(a):Są tutaj osoby, które regularnie popijają yerba mate? Miałbym parę pytań.

Są. Choć zapewne nie jestem ekspertem, od ponad roku kawę zastąpiłem właśnie yerbą.
Obrazek
„Forma jest chwilowa, klasa jest wieczna”
Soso

Postprzez don_daniello_lfc » 8 lut 2019, o 11:22

O fajnie się składa, bo niestety moje długotrwale uzależnienie od kawy i napojów energetycznych dało się we znaki i musiałem zrezygnować z tego. I tutaj pojawia się właśnie yerba. Dużo już się naczytałem, ale fajnie jest poznać opinię kogoś, kto regularnie pije yerbę. Faktycznie jest to tak zdrowy napój jak wszędzie opisują? Wszędzie są opinie sugerujące, że to najzdrowszy napój pod słońcem. Po odstawieniu kawy, trochę brakuje mi takiego "kopa". Zauważyłeś jakieś skutki uboczne po regularnym spożywaniu yerby?
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są Ci, którzy chcą tu być"
don_daniello_lfc

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności