Byli pilkarze LFC w nowych klubach

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Byli pilkarze LFC w nowych klubach

Postprzez Mufi » 31 paź 2018, o 14:13

josif napisał(a):Przecież Sterling był najlepszym zawodnikiem City w poprzednim sezonie.

Nie pisz takich bredni błagam ...
Mufi

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Kodi » 31 paź 2018, o 14:25

Mufi napisał(a):
josif napisał(a):Przecież Sterling był najlepszym zawodnikiem City w poprzednim sezonie.

Nie pisz takich bredni błagam ...

Josif czyli twierdzisz, że Sterling był w poprzednim sezonie lepszy od (pomijając kilku innych zawodników w tym Sane) Kevina De Bruyne, który dzięki swojej genialnej formie konkurował na równi o nagrody za poprzedni sezon z naszym Salahem ? :roll:

Ktoś tu ma bardzo krótką pamięć.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Patryko92LFC » 31 paź 2018, o 22:10

Sterling jest przereklamowany jak większość anglików.... mi bardziej podoba się Suso, taki Coutinho lewonożny. Jeden z lepszych piłkarzy w Milanie :)
Patryko92LFC

1 year of membership

Postprzez lfc13 » 31 paź 2018, o 23:35

Patryko92LFC napisał(a):Sterling jest przereklamowany jak większość anglików.... mi bardziej podoba się Suso, taki Coutinho lewonożny. Jeden z lepszych piłkarzy w Milanie :)

A propos Suso to piekną bramę dzisiaj zasadził zza pola karnego już w 4 min meczu z Genua.
lfc13

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Nole » 1 lis 2018, o 00:38

Patryko92LFC napisał(a):Sterling jest przereklamowany jak większość anglików.... mi bardziej podoba się Suso, taki Coutinho lewonożny. Jeden z lepszych piłkarzy w Milanie :)

No w sumie prawie jak lewonożny Coutinho, tylko tak o minimum klasę słabszy ;) A o bycie jednym z lepszych piłkarzy w Milanie nie jest ciężko :)
Nole

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez consigliere » 2 lis 2018, o 01:26

Nole napisał(a):

No w sumie prawie jak lewonożny Coutinho, tylko tak o minimum klasę słabszy ;) A o bycie jednym z lepszych piłkarzy w Milanie nie jest ciężko :)

Suso jest jednym z lepszych piłkarzy nie tylko w Milanie, ale na całym Półwyspie Apenińskim :wink:

Dziwię się że w dyskusji na temat rozwoju Sterlinga, nikt nie wspomniał że on przez trzy lata nie potrafił zdobyć gola dla reprezentacji. Przełamał się dopiero ostatnio z Hiszpanią. Ciężko jest wskazać aspekty jego gry które uległy wyraźnej poprawie porównując występy Sterlinga podczas mistrzostw świata w Rosji, z tym co demonstrował chociażby na mundialu w Brazylii.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez lorenalex » 2 lis 2018, o 11:22

Jeszcze co do Sterlinga, własnie negocjuje nową umowę, ma zarabiać podobno 300k tygodniowo. ( 6 MLN PLN miesięcznie? )
He’s our centre-half, he’s our number four. Watch him defend and watch him score. He can pass the ball, calm as you like. He’s Virgil Van Dijk, Virgil Van Dijk!
lorenalex

1 year of membership

Postprzez Sektor51 » 2 lis 2018, o 14:22

Podobno już się dogadał, szkoda miałem nadzieje, że może... Kiedyś były słuchy, że gdyby wiedział że przyjdzie Jurgen, to by został.
Sektor51

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez omnia » 4 lis 2018, o 18:54

2 bramki i 2 asysty Sterlinga. Beznadziejny zawodnik. Martial dwie klasy lepszy.
omnia

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Django » 4 lis 2018, o 22:19

Sektor51 napisał(a):Podobno już się dogadał, szkoda miałem nadzieje, że może... Kiedyś były słuchy, że gdyby wiedział że przyjdzie Jurgen, to by został.

Sranie po krzakach... Jurgen przyszedł półtora roku po tym, jak polazł do Pelegriniego!
Obrazek
Django

Postprzez Brendon » 5 lis 2018, o 00:06

Django napisał(a):
Sektor51 napisał(a):Podobno już się dogadał, szkoda miałem nadzieje, że może... Kiedyś były słuchy, że gdyby wiedział że przyjdzie Jurgen, to by został.

Sranie po krzakach... Jurgen przyszedł półtora roku po tym, jak polazł do Pelegriniego!

Nie 1,5 roku, a 3 miesiące, Sterling odszedł 14 lipca 2015 roku, a Klopp objął Liverpool 8 października 2015.
Brendon

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez jrug » 5 lis 2018, o 11:07

Danny Ings strzela w 30 minucie z rzutu karnego w przegranym meczu Man City 6-1 Southampton.
jrug

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez qensheimer » 2 gru 2018, o 12:02

Raheem Sterling w wywiadzie dla The Times:
„Moja córka nadal woli Liverpool i po jego zwycięstwach przysyła mi filmiki, na których śpiewa piosenkę o Salahu. Zapytałem jej w końcu:
- To nie jest fair. Kiedy zaczniesz śpiewać przyśpiewkę o mnie?
Odpowiedziała:
- A masz jakąś?”
qensheimer

1 year of membership

Postprzez Sneyku » 16 gru 2018, o 19:55

Danny Ings dzisiaj strzela dwie bramki w wygranym 3-2 meczu przeciwko Arsenalowi.
Sneyku

1 year of membership

Postprzez CRX2 » 4 sty 2019, o 23:47

Péter Gulácsi został wybrany do najlepszej jedenastki pierwszej części sezonu Bundesligi. Ktoś śledzi jego grę? Faktycznie tak się rozwinął przez te wszystkie lata wypożyczeń?
CRX2

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liverpool FC