Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Postprzez Mufi » 30 sie 2018, o 12:21

Aulas wyznał, że Nabil Fekir mógł trafić do Chelsea - klub z Francji proponował Anglikom zakup Francuza, jednakże to zespół ze Stamford Bridge nie był zainteresowany transakcją.
Mufi

1 year of membership

Postprzez MILF » 31 sie 2018, o 11:16

"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Reso » 9 paź 2018, o 20:28

Może być wcześnie o tym piszę, ale co myślicie o walce Liverpoolu o Aarona Ramsey'a, który na koniec sezonu będzie najprawdopodobniej wolnym zawodnikiem. Myślę, że zespołów do walki o tego zawodnika będzie trochę i pytanie czy jest wogole sens próby zakontrakowania go? Ja osobiście byłbym za, bo zawsze to kolejny dobry pomocnik do gry, tylko pytanie jest czy nie będzie już za dużego scisku w środku pola. Media wymieniają Liverpool, jako jeden z klubów zainteresowanych usługami Walijczyka, a wy co o tym wszystkim sądzicie?
Reso

Postprzez josif » 9 paź 2018, o 21:00

Jeżeli zakontraktowanie Ramseya wiązałoby się z odejściem Lallany to jestem na tak.

Alternatywa za Fekira:
https://www.youtube.com/watch?v=GH-Rw-iMcvc
War. War never changes
josif

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Smuggler7 » 10 paź 2018, o 12:34

Lucas Paqueta wygląda na talent na miarę młodego Coutinho, ale nie wydaje mi się, aby miał trafić do LFC. Przede wszystkim nie dostałby się do wyjściowej XI tak łatwo, co znacząco zatrzymałoby jego rozwój piłkarski. Po drugie z doniesień medialnych wynika, że bardzo prawdopodobne jest, iż Paqueta trafi do AC Milan. Dyrektor sportowy Milanu podobno przekonał już klub Flamengo, jak i samego zawodnika, że Serie A, to dla niego najlepszy kierunek.

Wartość transferu, to około 35 mln euro + bonusy.

Źródła: SoccerNews.com / Globo.com
https://www.soccernews.com/ac-milan-and ... er/268844/
https://globoesporte.globo.com/futebol/ ... e_flamengo
Smuggler7

1 year of membership

Postprzez Mufi » 10 paź 2018, o 20:29

Reso napisał(a):Może być wcześnie o tym piszę, ale co myślicie o walce Liverpoolu o Aarona Ramsey'a, który na koniec sezonu będzie najprawdopodobniej wolnym zawodnikiem. Myślę, że zespołów do walki o tego zawodnika będzie trochę i pytanie czy jest wogole sens próby zakontrakowania go? Ja osobiście byłbym za, bo zawsze to kolejny dobry pomocnik do gry, tylko pytanie jest czy nie będzie już za dużego scisku w środku pola. Media wymieniają Liverpool, jako jeden z klubów zainteresowanych usługami Walijczyka, a wy co o tym wszystkim sądzicie?

Z tego co można wyczytać, zainteresowani Ramseyem są ,póki co, MU i własnie Liverpool. W zimie można go kupić za mniej niż 25 mln. Wydaje się dobrym wzmocnieniem środka pola, dobra technika , przegląd pola i jeszcze u nas jest Klopp :)
Mufi

1 year of membership

Postprzez MILF » 16 paź 2018, o 12:01

Włoskie źródło łączy nas z liliputem z Neapolu. ;)

https://www.calciomercato.com/news/napoli-il-liverpool-si-muove-per-insigne-39529
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

Postprzez Mufi » 16 paź 2018, o 22:50

MILF napisał(a):Włoskie źródło łączy nas z liliputem z Neapolu. ;)

https://www.calciomercato.com/news/napoli-il-liverpool-si-muove-per-insigne-39529

Świetny grajek, ale on nie odejdzie z Neapolu.
Mufi

1 year of membership

Postprzez Smuggler7 » 16 paź 2018, o 23:01

Z piłkarzy Napoli, to już nas łączyli z Zielińskim, teraz Insigne, ale moim zdaniem są to jedynie plotki wymyślane przez dziennikarzy i media w momencie, kiedy dany piłkarz ma formę zwyżkową i można się pobawić w spekulacje.

W lecie na pewno będzie trzeba wzmocnić pozycję CF, bo do tego czasu odejdzie nam Origi, a i nie wiadomo, czy Sturridge będzie chciał zostać, choć mam nadzieję, że w obecnym sezonie dołoży swoją cegiełkę do osiągnięć LFC. Nie wiadomo też, jak rozwinie się Solanke, ale przy obecnej kadrze po prostu nie wróżę mu zbyt wielu szans na grę, co najprawdopodobniej znacząco wpłynie na spowolnienie jego rozwoju jako klasowego napastnika.
Smuggler7

1 year of membership

Postprzez MILF » 17 paź 2018, o 10:25

MILF

Postprzez diablinadali » 17 paź 2018, o 11:05

Mundo Deportivo claim Liverpool defender Lovren is on a shortlist of potential players they could bring in to help them.

Najlepszy fragment z całego artykułu. Lovren na krótkiej liście potencjalnych wzmocnień Barcelony. Z jednej strony w ich obecnej sytuacji jakikolwiek ŚO byłby wzmocnieniem, ale z drugiej strony porywać się na Lovrena... to atak na słońce z motyką. Nikt poważny nie sprzeda swojego ważnego piłkarza w styczniu, jakkolwiek w przypadku Lovrena by to nie brzmiało.

Edit: A no i oczywiście wzmianka o Firmino, bo Suarez już nie ten, co kiedyś, więc puśćmy wodze fantazji - skoro udało się kupić Coutinho, to musi się pojawić info o zainteresowaniu Barsy Firmino. Taki efekt domina, to podstawa każdej szanowanej* gazety katalońskiej**.

* ; ** - występowanie takiego ciągu wyrazów w jednym zdaniu nazywa się oksymoron.
diablinadali

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Sektor51 » 17 paź 2018, o 15:37

Nie można sprzedać Dejana przez... Salaha. Koniec w temacie.
Sektor51

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez MILF » 18 paź 2018, o 08:58

MILF

Postprzez micer222 » 18 paź 2018, o 10:01

Może Ragnar go przekona :)
micer222

2 years of membership2 years of membership

Postprzez bugi » 18 paź 2018, o 10:16

"Mundo Deportivo": Dejan Lovren to jeden z kandydatów na nowego obrońcę Barcelony

E. Ok sorki, do skasowania.
Ostatnio edytowano 18 paź 2018, o 11:04 przez bugi, łącznie edytowano 2 razy
bugi

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery