James Milner

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: James Milner

Postprzez consigliere » 9 paź 2018, o 19:31

DrGonzo napisał(a):
DudekLFC21 napisał(a):Moim zdaniem "najlepszy" moment na kontuzje Milnera. Maraton udało się przebyć na szczęście bez większych urazów. Teraz w obliczu łatwiejszego terminarza i kontuzji Milnera liczę na więcej szans dla Fabinho.

I myślę, że prawdopodobne tak się stanie, chociaż Fabinho w składzie oznacza bardziej defensywne nastawienie naszego środka pola. Osobiście wypróbowałbym przeciwko teoretycznie słabszym zespołom, z którymi będziemy się mierzyć w październiku, bardziej ofensywny wariant, tj. powrót Firmino na pozycję ofensywnego pomocnika i ustawienie przed nim Stu, który ma formę życia.

Stu to co najwyzej przezywa renesans, w formie zycia to był zawodnik lepszy od Salaha i Mane oraz porównywalny z Firmino. moim zdaniem granie wspomnianym duetem jest mozliwe, już w zeszłym sezonie The Reds grywali niekiedy de facto w ustawieniu 442 z Bobbym i Mohamedem w pierwszej linii. zespół ma problemy ze strzelaniem goli, Sturridge jest jedynym zawodnikiem z ławki który jest w stanie je rozwiązać.
Sama kontuzja Milnera mnie nie dziwi, JK powinien bardziej szanować zdrowie tak dojrzałego zawodnika. Następny w kolejce do L4 jest Sadio Mane, którego Klopp również eksploatuje ponad miarę co skutkuje coraz gorszymi występami Senegalczyka.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez DudekLFC21 » 9 paź 2018, o 20:28

Spoiler:

Myślę, że obecność takiego typowego defensywnego pomocnika wcale nie musi oznaczać bardziej defensywnego nastawienia środka pola. Wydaje mi się, że obecnie cała trójka w pomocy ma sporo zadań defensywnych i chyba jest to spowodowane brakiem typowego DP na boisku. A taki Fabinho, gdy się wdroży będzie mógł przejąć więcej obowiazków defensywnych na swoje barki, co może dać więcej swobody pozostałej 2 w pomocy.
Powrotem do formy Milnera raczej nie ma się co martwić, to terminator :D
"Schodząc na przerwę, przegrywając 0:3 nie możesz wierzyć w cuda, musisz wierzyć w siebie" Jerzy Dudek
DudekLFC21

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Kodi » 27 paź 2018, o 19:28

I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Smuggler7 » 27 paź 2018, o 20:42

Ty! Jak oglądałem mecz w TV, to nie mogłem rozkminić, jak Lovren tam upadł i czy się o coś potknął. Teraz widać wyraźnie, że był faulowany. Lewa noga nieprzepisowo zachaczyła prawą. Miał szczęście, że nie dostał żółtej kartki.
Smuggler7

1 year of membership

Postprzez HappyBlancik » 27 paź 2018, o 21:12

Powiecie, ze każdemu się może przydarzyć... ale to jest kryminał. Kolejnym kryminałem jest to, ze ten gość nadal biega w koszulce żyje Reds, zarabia jako jeden z najlepszych u nas a na dodatek czasem zakłada opaskę kapitańską. I to przed całym światem. Masakra.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Creeng » 27 paź 2018, o 21:41

HappyBlancik napisał(a):Powiecie, ze każdemu się może przydarzyć... ale to jest kryminał. Kolejnym kryminałem jest to, ze ten gość nadal biega w koszulce żyje Reds, zarabia jako jeden z najlepszych u nas a na dodatek czasem zakłada opaskę kapitańską. I to przed całym światem. Masakra.

założył ją cały jeden raz, w 4:3 z City
Creeng

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Django » 27 paź 2018, o 23:09

Przenieście tą jałową dyskusję do odpowiedniego tematu.
Obrazek
Django

Poprzednia strona

Powrót do Kadra i Transfery