Strona/forum i wszystko z tym związane

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Strona/forum i wszystko z tym związane

Postprzez diablinadali » 20 wrz 2018, o 16:39

Miałem na myśli jakikolwiek komunikator wbudowany w stronę, nawet jakiś czat-gotowiec, do którego dostęp mieliby wyłącznie zarejestrowani użytkownicy. Słowo "czat" po prostu pasowało mi do kontekstu. Natomiast pomysł czatu na stronie podpieram w dłuższej perspektywie podtrzymaniu ruchu na stronie i przyzwyczajenia do lfc.pl, a nie do samego discorda.
diablinadali

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez bibe » 20 wrz 2018, o 17:03

Tylko problem jest taki, że redaktorzy na tej stronie starają się by ta trzymała jakiś poziom. Więc napewno nie będzie wbudowanego czatu, bo to wymagało by pilnowania ludzi. Na forum nie potrafią dyskutować a mieliby sobie poradzić z czatem...
You're just too good to be true,
Can't take the ball off of you,
You've got a heavenly touch,
You pass like Souness to Rush,
And when we're all drunk in the bars,
We can't believe that you're ours,
You're just to good to be true,
Can't get the ball off of you...

Oh Steee-ven Gerr-aaard, da da da da da da...
bibe

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Juluz » 20 wrz 2018, o 19:09

Jeśli chodzi o czat na stronie głównej (który przez zdecydowaną większość użytkowników był negowany) to już raczej sprawa nie do nas (za zmiany na niej odpowiada tylko i wyłącznie Air), bo my odpowiadamy jednie za forum i nie będziemy mieli zbytniego wpływu na rozwój wydarzeń, dlatego też wcześniej proponowałem inne rozwiązania (na innych platformach), które pomijały główną stronę lfc.pl.

@down
Świetna uwaga, wspomnę o tym.
Zapraszam na discord lfc.pl -> klik!
Juluz
Moderator

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 20 wrz 2018, o 20:42

Jako, ze chyba na dobre wróciliśmy do Ligi Mistrzów, nie myślał nikt aby poza tabelą ligową, powstała jeszcze tabela fazy grupowej Ligi Mistrzów ma głównej?
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

Postprzez Juluz » 8 paź 2018, o 09:03

Witajcie,
Jako, że od kilku tygodni w tym temacie jest cisza, to sam wyjdę z inicjatywą. Jest coś, co chcielibyście zmienić, a pomysł nie padł jeszcze nigdy wcześniej? Jest coś, co Wam przeszkadza, co Was razi w oczy? Proszę o zabranie głosu.

@Flymf,
Nie wiem jak inni, ale ja na to zwróciłem uwagę i sprzątam jak tylko zobaczę jakiekolwiek "brudy" pod newsami.
Juluz
Moderator

Postprzez Flymf » 8 paź 2018, o 09:15

Juluz napisał(a):Witajcie,
Jako, że od kilku tygodni w tym temacie jest cisza, to sam wyjdę z inicjatywą. Jest coś, co chcielibyście zmienić, a pomysł nie padł jeszcze nigdy wcześniej? Jest coś, co Wam przeszkadza, co Was razi w oczy? Proszę o zabranie głosu.

Ostatnio dużo spamu z jakimiś reklamami pod newsami się pojawia.
Obrazek
Flymf

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez bugi » 8 paź 2018, o 09:39

Ja to bym chciał, żeby ta strona działała poprawnie przy większych wydarzeniach (jakiś ważny mecz, głośny transfer)
Po meczach takich jak PSG, Chelsea itp nie dało się w ogole wejsc na stronę i forum bo co chwilę wywalało błąd a co najgorsze taka historia jest już praktycznie od zawsze od kiedy pamiętam. Nie wiem co się da z tym zrobić bo się na tym nie znam ale inne strony nie mają takiego problemu. Ogólnie jest to strasznie irytujące
bugi

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Kodi » 8 paź 2018, o 11:05

bugi napisał(a):Ja to bym chciał, żeby ta strona działała poprawnie przy większych wydarzeniach (jakiś ważny mecz, głośny transfer)
Po meczach takich jak PSG, Chelsea itp nie dało się w ogole wejsc na stronę i forum bo co chwilę wywalało błąd a co najgorsze taka historia jest już praktycznie od zawsze od kiedy pamiętam. Nie wiem co się da z tym zrobić bo się na tym nie znam ale inne strony nie mają takiego problemu. Ogólnie jest to strasznie irytujące

+
To faktycznie obecnie chyba największy problem tej strony, mam nawet wrażenie, że parę lat temu było z tym nawet trochę lepiej niż jest obecnie.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

Postprzez kaziooo0804 » 8 paź 2018, o 13:31

Jak były pomysły dotyczące tego, żeby na stronie pokazywało po dziesięć ostatnich wątków z forum a nie jeden dziesięć razy, to mega mi się ten pomysł podobał. Teraz to jest, działa, jednak wydaje mi się, że mały szlif by się przydał.

Gdyby działało tak jak teraz, jednak pokazywało w nawiasie ilość owych postów od ostatniej wizyty? Byłoby o wiele przyjemniej jak dla mnie widząc:
Temat1(8)
Temat2(0)
Temat3(2)

Teraz w sumie wchodzimy na czuja i później się okazuje, że już to czytaliśmy albo są dwie nowe strony.

Jeśli nie trzeba by było łączyć forum ze stroną, to takie rozwiązanie byłoby mega przydatne. Chyba, że to tylko moje spostrzeżenie.
Obrazek

"Zamiast słów, miejsce w głębi serca"
kaziooo0804

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Juluz » 8 paź 2018, o 17:51

Sprawa serwera była już nieraz poruszana i na dany moment nie sądzę, aby się cokolwiek zmieniło. Uwierzcie, że i nas to nie denerwuje, bo wrzucenie jakiegokolwiek newsa podczas takiego natłoku to dramat. Oczywiście kiedyś działało to lepiej i nie ma co do tego wątpliwości. Nie wiem z czego to wynika, ale temat był już nie raz w obiegu.

@kaziooo0804,
W sumie fajny pomysł, ale jedno kliknięcie więcej i masz to samo już na forum, gdzie tematy z nowymi postami są po prostu zaznaczone na czerwono ( działy się wyróżniają od tych już przeczytanych ).
Juluz
Moderator

Postprzez Radbug » 8 paź 2018, o 18:47

Tryb nocny bo wieczorami strona razi po oczach.
PROBLEMEM JEST ACHTERBERG
Radbug

2 years of membership2 years of membership

Postprzez zawad2 » 8 paź 2018, o 18:56

Radbug napisał(a):Tryb nocny bo wieczorami strona razi po oczach.

Są wtyczki do przeglądarek....
zawad2

Postprzez Juluz » 9 paź 2018, o 01:31

Trybu nocnego nie polecam, strona jest skonstruowana pod jasne tło.

@down
Pytam po to, aby potem móc z "górą" rozmawiać o jakichś zmianach. Co do serwera tak jak mówiłem - każdy widzi ten problem, a nikt nie reaguje, a to już wykracza poza moje kompetencje, tysiące razy zgłaszane, tysiące razy zapominano.
Juluz
Moderator

Postprzez ragnarok » 9 paź 2018, o 10:51

Juluz napisał(a):Witajcie,

a po co tu inicjatywy, jak na stronie nic od X lat się nie zmieniło, a reklam jest 8 na stronie głównej i jedna na pół strony? hajs wpada, a zmian 0.

bugi napisał(a):Ja to bym chciał, żeby ta strona działała poprawnie przy większych wydarzeniach (jakiś ważny mecz, głośny transfer)

nie działa "poppawnie", bo administracja oszczędza na dobrym serwerze, który nie wytrzymuje natężenia ruchu po meczach.
ragnarok

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez ramar » 9 paź 2018, o 11:22

Spoiler:

@ragnarok Serio twierdzisz, że zarobek na paru reklamach, których klikalność zapewne jest znikoma, wystarczy w 100% na pokrycie kosztów działania strony i forum? (serwer, domena, itp.) Śmiem twierdzić, że zdecydowanie nie, bądź właściciel wychodzi w okolicach zera. Lfc.pl nie jet stroną komercyjną. Pewne zmiany są istotne, inne priorytetowe, ale pewnych rzeczy nie przeskoczymy.
ramar
Moderator

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasza strona