Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Off topic

Postprzez Szpieg1 » 29 sie 2018, o 15:36

O ile mnie pamięć nie myli z kwestiami prawnymi mieli problem choćby na polskiej stronie Bayernu - aż musieli zmienić nazwę... https://www.dieroten.pl/ . U nas co prawda funkcjonuje lfc.pl więc w sumie do nazwy się nie czepią ale już loga itd...
Szpieg1
Moderator

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez n_t » 29 sie 2018, o 17:43

sc0user napisał(a):(...) pójść w coś z goła odmiennego i zrobić design coś na wzór designu Premier League. Tj. kafelki i jakieś randomowe kolory, aczkolwiek w kolorystyce LFC. Teraz minimalizm jest w cenie, jest przejrzysty.
Strona spełnia swoją role, treść zawsze na poziomie.

Bardziej palącym problemem jest forum, bez dwóch zdań. Tutaj "gierek" pełną gęba. Zaczynając od problemu z TOP 10 wątków na stronie przez wieczne problemy z tym, że jedna osoba odpowiadając na wcześniejszy komentarz cały go cytuje, a są osoby, że odpowiadają w zasadzie nie wiadomo na co, jakieś wpis kilkanaście postów dalej.

+1

Zmieniłem wyświetlanie Top 10 ostatnich aktywnych wątków zamiast postów.

Nowoczesne rozwiązanie forum, ale nie wiem jak z migracją, a przede wszystkim, z adaptacją użytkowników: https://try.discourse.org/

Apropos minimalizmu: Less is More
Obrazek
Obrazek
n_t
Webmaster

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Flymf » 29 sie 2018, o 17:56

n_t napisał(a):
sc0user napisał(a):(...) pójść w coś z goła odmiennego i zrobić design coś na wzór designu Premier League. Tj. kafelki i jakieś randomowe kolory, aczkolwiek w kolorystyce LFC. Teraz minimalizm jest w cenie, jest przejrzysty.
Strona spełnia swoją role, treść zawsze na poziomie.

Bardziej palącym problemem jest forum, bez dwóch zdań. Tutaj "gierek" pełną gęba. Zaczynając od problemu z TOP 10 wątków na stronie przez wieczne problemy z tym, że jedna osoba odpowiadając na wcześniejszy komentarz cały go cytuje, a są osoby, że odpowiadają w zasadzie nie wiadomo na co, jakieś wpis kilkanaście postów dalej.

+1

Zmieniłem wyświetlanie Top 10 ostatnich aktywnych wątków zamiast postów.

Nowoczesne rozwiązanie forum, ale nie wiem jak z migracją, a przede wszystkim, z adaptacją użytkowników: https://try.discourse.org/

Apropos minimalizmu: Less is More
Obrazek

https://meta.discourse.org/t/importing- ... pbb3/30810
Flymf

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez sc0user » 29 sie 2018, o 19:12

@n_t, dziękuję! Zapisałeś się złotymi zgłoskami w historii tego portalu!
Co do tego przykładowego forum to bardzo fajnie to wygląda, jakoś kolorystycznie to dobrać pod LFC - biel, czerwień i ewentualnie ten zielony? jako subtelny dodatek. Nieco to upodobnić to obecnego wyglądu jednak coś z tego forum zostało i myślę, że byłoby miodnie. Tak na prawdę to ta zmiana z TOPką robi już olbrzymią robotę, bo usprawni szukanie gorących tematów. Myślę, że jako doraźna pomoc forum na jakiś czas wystarczy i na spokojnie można myśleć co dalej.
sc0user

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Ralf088 » 16 wrz 2018, o 18:31

Spoiler:

Panowie mam pytanie, stoję przed wyborem kupna nowego zegarka i mam dwie opcje. Jeden jest na pasku skórzanym - Timexa drugi na bransolecie - Lee Cooper. Ma ktoś jakieś doświadczenie z tymi zegarkami? Który według was byłby lepszy?
Ralf088

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez lingo1 » 16 wrz 2018, o 19:01

Ja osobiście polecam zegarki marki Certina. Ale jeśli to Twój pierwszy zegarek to taki w zupełności wystarczy. Który lepszy? Osobiście mając do wyboru te dwa to bym wziął ten drugi ale to tylko kwestia gustu. Po prostu w timexie kompletnie nie podoba mi się tarcza. Z obu będziesz zadowolony :)
Obrazek
lingo1

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Ralf088 » 16 wrz 2018, o 19:06

Mam jeden już ale to taki bardziej sportowy z AMPM, a wlaśnie mnie teraz nachodzi na coś bardziej eleganckiego ;) Wizualnie z Lee Cooper mi się bardziej podoba, na bransolecie na dodatek ma bardzo mocne zapięcie. Timex za to ma lepszy mechanizm ;D Ale zdecyduje się na Lee Cooper, bo nie będę chodził na codzień w tym zegarku a jednak wydaje się nieco ładniejszy ;)
Ralf088

Postprzez lingo1 » 16 wrz 2018, o 19:39

Jeśli chodzi o elegancję to ogółem zegarki na pasku skórzanym są bardziej formalne niż te na bransolecie, ale też musi być tarcza odpowiednia(minimalistyczna i liczby rzymskie najlepiej).
Obrazek
lingo1

Postprzez Soso » 17 wrz 2018, o 09:22

Ralf088 napisał(a):Panowie mam pytanie, stoję przed wyborem kupna nowego zegarka i mam dwie opcje. Jeden jest na pasku skórzanym - Timexa drugi na bransolecie - Lee Cooper. Ma ktoś jakieś doświadczenie z tymi zegarkami? Który według was byłby lepszy?

Jaki masz budżet przeznaczony na zegarek? Zawsze ludziom odradzam zegarki marek, które mogą ubrać Cię od góry do dołu i które specjalizują się w ubraniach. Chodzi tu głównie o mechanizmy. W przypadku zegarków takich jak Boss, TH czy właśnie Lee płacisz o wiele więcej za markę a dostajesz słabszy mechanizm. W takich samych cenach można kupić o wiele lepszy zegarek, mniej znanej marki. Poszukaj sobie coś japońskiego (Casio, Seiko czy Lorus), szwajcarskiego (Tissot, Atlantic itp.) albo ewentualnie jakiegoś Fossila czy Festinę.
Z tych wymienionych przez Ciebie brałbym Timexa.
Obrazek
„Forma jest chwilowa, klasa jest wieczna”
Soso

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Danny07 » 17 wrz 2018, o 20:48

Ja mam dwa zegarki: jednego Timexa i jednego Lorusa i mogę Ci polecić obie te firmy. Mój Lorus jest bardziej w wersji sportowej, pływam z nim, kąpię się i mimo że ma 3 lata to nic z nim się nie dzieje. Warto dodać, że ma on mechanizm seiko. Z kolei Timex jest ze mną dopiero rok, ale to zegarek na skórzanym pasku, bardziej elegancki. Mimo tego krótkiego czasu wydaje mi się, że też wart jest polecenia. Są to zegarki, które nie kosztują bardzo dużo, a są w miarę solidnie wykonane. Gdybyś miał więcej pytań wal śmiało :)
Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.
Danny07

Postprzez HappyBlancik » 18 wrz 2018, o 01:00

A ja znów jestem żywym przykładem czegoś znacznie przeciwnego, bo z dwa lata temu kupiłem bardzo ładny zegarek Emporio Armani za jakies 4 tysiące, spadł mi już dziesiątki razy, leżał zakurzony, uderzałem nim w różne rzeczy machając ręka a ten nie ma nawet śladu, rysy czy czegokolwiek.

Niby EA7 od dresikow czy majtek, a zegarek zrobiło świetny.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

Postprzez zawad2 » 18 wrz 2018, o 01:09

Soso napisał(a):
Ralf088 napisał(a):Panowie mam pytanie, stoję przed wyborem kupna nowego zegarka i mam dwie opcje. Jeden jest na pasku skórzanym - Timexa drugi na bransolecie - Lee Cooper. Ma ktoś jakieś doświadczenie z tymi zegarkami? Który według was byłby lepszy?

Jaki masz budżet przeznaczony na zegarek? Zawsze ludziom odradzam zegarki marek, które mogą ubrać Cię od góry do dołu i które specjalizują się w ubraniach. Chodzi tu głównie o mechanizmy. W przypadku zegarków takich jak Boss, TH czy właśnie Lee płacisz o wiele więcej za markę a dostajesz słabszy mechanizm. W takich samych cenach można kupić o wiele lepszy zegarek, mniej znanej marki. Poszukaj sobie coś japońskiego (Casio, Seiko czy Lorus), szwajcarskiego (Tissot, Atlantic itp.) albo ewentualnie jakiegoś Fossila czy Festinę.
Z tych wymienionych przez Ciebie brałbym Timexa.

Ciekawie wygladają też zegarki Orient.
zawad2

1 year of membership

Postprzez lorenalex » 21 wrz 2018, o 23:42

Na Anfield poza wystepem naszych ;) wyjazdowka PSG zrobiła na mnie wrażenie:
https://www.youtube.com/watch?v=WY1hJFQc0l8
https://www.youtube.com/watch?v=6suFdn4KnHo
Nie wiem czy to przez naglosnienie w TV, ale bylo i caly czas slychać.

Swoja drogą trzeba mieć zdrowie być bebniarzem :lol:
He’s our centre-half, he’s our number four. Watch him defend and watch him score. He can pass the ball, calm as you like. He’s Virgil Van Dijk, Virgil Van Dijk!
lorenalex

1 year of membership

Postprzez danio442 » 22 wrz 2018, o 00:36

lorenalex napisał(a):Na Anfield poza wystepem naszych ;) wyjazdowka PSG zrobiła na mnie wrażenie:
https://www.youtube.com/watch?v=WY1hJFQc0l8
https://www.youtube.com/watch?v=6suFdn4KnHo
Nie wiem czy to przez naglosnienie w TV, ale bylo i caly czas slychać.

Swoja drogą trzeba mieć zdrowie być bebniarzem :lol:

Dobrze,że Crvena przyjedzie bez kibiców bo od 5 godzin przed meczem i ze 2 po nim byłoby tylko ich słychać,a YNWA chyba po raz pierwszy w historii zostałoby przekrzyczane.
danio442

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Eskimos » 22 wrz 2018, o 10:52

Może ktoś się spotkał z oszustwem na allegro ?? Kupiłem jakiś czas temu pewną rzecz na allegro za którą zapłaciłem 920zł. Pieniądze wpłaciłem od razu, lecz niestety ze sprzedającym nie ma żadnego kontaktu, nie odpisuje na maila ani nie odbiera telefonu (co najlepsze podany numer kontaktowy to tak na prawdę numer do kobiety która udziela pożyczek). Na allegro utworzyłem taki formularz w którym sprzedający musi mi udzielić odpowiedzi do wtorku inaczej allegro wchodzi do akcji. Czy w razie oszustwa tej osoby dostanę zwrot pieniędzy ze strony allegro ?? Jeśli tak to ile to może potrwać ??
Obrazek
Eskimos

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności