Wszelakie pytania

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Wszelakie pytania

Postprzez Django » 14 wrz 2018, o 09:09

HappyBlancik napisał(a):Wrzucam na szybko zrobione zdjęcia, pozdrawiam i czekam na opinie. (Ps jeździe już tak z 3-4 miesiące, teraz mi się przypomniało).

http://pokazywarka.pl/oponka/

Opona KONIECZNIE do wymiany. Może być uszkodzony rant, o który opona zaczepiona jest o felgę. Przy większych przeciążeniach, np szybko pokonywanych zakrętach albo gwałtownych skrętach opona może jeb*ąć albo zejść z felgi.

Oczywiście nie muszę przypominać, że opony, tak jak wiele elementów samochodu, wymienia się parami? I nowe opony należy założyć na tylną oś (niezależnie czy jest to oś napędowa czy nie).

A'propos kosztów - jutro wchodzi w życie moje nowe ubezpieczenie, oprócz OC, NNW, Szyby wziąłem ubezpieczenie opon, na wypadek jakiegoś rozwalenia w trasie. Opony raczej ze średnio-wyższej półki (po 2 tys za komplet), więc jestem ciekaw, jak to się sprawdzi przy zgłoszeniu wulkanizacyjnej szkody ;)
Obrazek
Django

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez lingo1 » 14 wrz 2018, o 14:28

Django

Dlaczego na tylną oś?

Będę wykonywał napełnienie klimatyzacji, warto wziąć przy tym ozonowanie? Na coś szczególnie zwracać uwagę?
Ostatnio edytowano 15 wrz 2018, o 01:26 przez lingo1, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
lingo1

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez stu94 » 14 wrz 2018, o 14:44

Witam gdzie znajdę dostęp do konferencji Kloppa??
stu94

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez akhrem9 » 14 wrz 2018, o 16:03

stu94 napisał(a):Witam gdzie znajdę dostęp do konferencji Kloppa??

https://www.youtube.com/watch?v=_MfBXmjvEqY
akhrem9

2 years of membership2 years of membership

Postprzez BeBe » 15 wrz 2018, o 00:29

Hej, moze ktos wie, albo pomoże, ze znalezieniem informacji czy tv LG 55sj800v bedzie wspoloracowac z modelem pilota LG AN-MR18BA. Kupiłem taki pilot, bo pan powiedzial w sklepie ze bedzie dzialac . W domu mam problem ze sparowaniem . I zaczynam miec watpliwosci.
Bez ciemności nie ma światła. Bez zła nie ma dobra.
BeBe

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez stu94 » 6 paź 2018, o 23:40

Witam zna ktoś stronę gdzie można oglądać jakieś bajki czy też seriale anglojęzyczne z angielskimi napisami? Z góry dziękuję
stu94

Postprzez calcexe » 7 paź 2018, o 10:12

Netflix.
calcexe

Postprzez Danny07 » 8 paź 2018, o 12:08

Witam. Wynajalem z dziewczyną mieszkanie i poszukuję internetu godnego polecenia. Szukam internetu dobrego do grania online, oglądania filmów etc. Dodam, że szukam czegoś, co w razie wyprowadzi mógłbym zabrać ze sobą (załóżmy że będziemy mieszkać tutaj rok). Czy ktoś z Was korzysta z internetu Lte plusa bez limitu? Jeśli tak, to czy poleca tego operatora. Może korzystacie z czegoś innego i też polecacie? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.
Danny07

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez ZeroOsw » 8 paź 2018, o 12:24

@Danny07

Jeśli chodzi o gry i filmy to warto pochylić się nad operatorem kablowym, jeśli jest dostępny w Twojej okolicy. Z reguły operator pozwala przenieść usługi ze sobą na nowy adres, jeśli oczywiście będziesz zmieniał miejsce zamieszkania w obrębie ich sieci. Podaj może miejscowość, postaram się coś podrzucić (sam pracuję w kablówce). ;) Odnośnie mobilnego to ja osobiście nie polecam, ale może ze względu na okolicę w jakiej mieszkam. Raz, że jesteś uzależniony od zasięgu, dwa, że takie łącze no nie jest stabilne. Gry online = kabel, ale to oczywiście moje zdanie. ;)
ZeroOsw

1 year of membership

Postprzez Dani_LFC » 11 paź 2018, o 16:59

Cześć,
czy ktoś z Was posługuje się programami typu AutoCad ? potrzebuję przerysować prosty projekt do własnego użytku- więcej informacji podam priv :)
Dani_LFC

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Soso » 12 paź 2018, o 07:31

Dani_LFC napisał(a):Cześć,
czy ktoś z Was posługuje się programami typu AutoCad ? potrzebuję przerysować prosty projekt do własnego użytku- więcej informacji podam priv :)

Cześć, napisz co potrzebujesz, może będę w stanie pomóc :)
Obrazek
„Forma jest chwilowa, klasa jest wieczna”
Soso

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez masterkik » 12 paź 2018, o 17:45

Dani_LFC napisał(a):Cześć,

Jak Soso nie pomoże to może mi się uda.
masterkik

Postprzez k11 » 12 paź 2018, o 17:51

Widziało się i to i owo w Autocadzie. Jak coś to słucham
k11

Postprzez Nicco » 15 paź 2018, o 19:25

Mam problem dotyczący telefonu stacjonarnego. Umowę podpisaną mam z Netią. Problem polega na tym, że już po raz trzeci w ciagu kilku miesięcy, samochód ciężarowy zerwał kabel, pomiędzy masztem a moim domem. Na naprawę czekam znowu już trzeci tydzień.
Czy ktoś może miał podobny problem lub jest obeznany w temacie, czy nie przysługuje mi jakies zadośćuczynienie lub domaganie się aby ten kabel był powieszony wyżej. Kiedy o to proszę, pracownicy firm tłumaczą że ptorzebny jest wyższy maszt. Sam se go mam postawić ? :? :lol:
I stanę się pasterzem, na Twoją Panie chwałę, od Ciebie pochodzi moc moja, Twoją wypełniam wolę, do Ciebie kieruję swe kroki, by u Twojego zasiąść tronu.
In nomine Patris,
et Fili,
et Spiritus Sancti.
Nicco

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 15 paź 2018, o 20:26

Nicco napisał(a):Mam problem dotyczący telefonu stacjonarnego. Umowę podpisaną mam z Netią. Problem polega na tym, że już po raz trzeci w ciagu kilku miesięcy, samochód ciężarowy zerwał kabel, pomiędzy masztem a moim domem. Na naprawę czekam znowu już trzeci tydzień.
Czy ktoś może miał podobny problem lub jest obeznany w temacie, czy nie przysługuje mi jakies zadośćuczynienie lub domaganie się aby ten kabel był powieszony wyżej. Kiedy o to proszę, pracownicy firm tłumaczą że ptorzebny jest wyższy maszt. Sam se go mam postawić ? :? :lol:

Zgłoś do UKE. W trymiga zabiorą się za robotę.
Szpieg1
Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności