Wszelakie pytania

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Wszelakie pytania

Postprzez Django » 14 wrz 2018, o 09:09

HappyBlancik napisał(a):Wrzucam na szybko zrobione zdjęcia, pozdrawiam i czekam na opinie. (Ps jeździe już tak z 3-4 miesiące, teraz mi się przypomniało).

http://pokazywarka.pl/oponka/

Opona KONIECZNIE do wymiany. Może być uszkodzony rant, o który opona zaczepiona jest o felgę. Przy większych przeciążeniach, np szybko pokonywanych zakrętach albo gwałtownych skrętach opona może jeb*ąć albo zejść z felgi.

Oczywiście nie muszę przypominać, że opony, tak jak wiele elementów samochodu, wymienia się parami? I nowe opony należy założyć na tylną oś (niezależnie czy jest to oś napędowa czy nie).

A'propos kosztów - jutro wchodzi w życie moje nowe ubezpieczenie, oprócz OC, NNW, Szyby wziąłem ubezpieczenie opon, na wypadek jakiegoś rozwalenia w trasie. Opony raczej ze średnio-wyższej półki (po 2 tys za komplet), więc jestem ciekaw, jak to się sprawdzi przy zgłoszeniu wulkanizacyjnej szkody ;)
Obrazek
Django

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez lingo1 » 14 wrz 2018, o 14:28

Django

Dlaczego na tylną oś?

Będę wykonywał napełnienie klimatyzacji, warto wziąć przy tym ozonowanie? Na coś szczególnie zwracać uwagę?
Ostatnio edytowano 15 wrz 2018, o 01:26 przez lingo1, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
lingo1

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez stu94 » 14 wrz 2018, o 14:44

Witam gdzie znajdę dostęp do konferencji Kloppa??
stu94

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez akhrem9 » 14 wrz 2018, o 16:03

stu94 napisał(a):Witam gdzie znajdę dostęp do konferencji Kloppa??

https://www.youtube.com/watch?v=_MfBXmjvEqY
akhrem9

2 years of membership2 years of membership

Postprzez BeBe » 15 wrz 2018, o 00:29

Hej, moze ktos wie, albo pomoże, ze znalezieniem informacji czy tv LG 55sj800v bedzie wspoloracowac z modelem pilota LG AN-MR18BA. Kupiłem taki pilot, bo pan powiedzial w sklepie ze bedzie dzialac . W domu mam problem ze sparowaniem . I zaczynam miec watpliwosci.
Bez ciemności nie ma światła. Bez zła nie ma dobra.
BeBe

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Różności