Bilety na mecz

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Bilety na mecz

Postprzez Headliner9 » 13 lip 2018, o 19:56

Cześć, mógłby ktoś totalnemu laikowi (czyli mnie) wytłumaczyć jak wygląda proces kupowania biletu np. na któryś z wrześniowych meczów Liverpoolu na Anfield? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc, bo na oficjalnej stronie The Reds nie mogłem się kompletnie połapać.
Headliner9

Postprzez pankracy » 29 lip 2018, o 16:05

Cześć.
Poszukuję 4 biletów na mecz z Brighton, 25 Sierpnia.
1. Czy sugerujecie kupno przez internet (Football Ticket Net, WowTickets)
2. Czy kupić przed stadionem?
3. Czy ktoś może pomóc?
Dzięki i pozdrawiam,
M.
pankracy

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez gresik » 29 lip 2018, o 16:45

ciężko będzie z taką ilością, sam próbowałem.
ogólnie już sprzedaż kilka dni temu się skończyła i bilety były sold out godzinę po otwarciu serwerów.
Teraz jedynie będzie sprzedaż dla miejscowych jeszcze https://www.liverpoolfc.com/tickets/tic ... ailability
1/ jak Cię stać.....
2/ może trafisz bądź nie, z tego co słyszałem bywają tam też oszuści.
3/ poszukaj na forach.....
gresik

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Patryko92LFC » 29 lip 2018, o 21:02

Cześć, czy ktoś z obecnych na forum korzystał ze strony www.jedznamecz.pl ??? Z tego co sie orientuje to oni załatwiają przelot, nocleg oraz bilet na mecz. Na ile oni są konkretni i czy można im ufać :)
Patryko92LFC

Postprzez pankracy » 30 lip 2018, o 00:13

Dzięki.

gresik napisał(a):ciężko będzie z taką ilością, sam próbowałem.
ogólnie już sprzedaż kilka dni temu się skończyła i bilety były sold out godzinę po otwarciu serwerów.
Teraz jedynie będzie sprzedaż dla miejscowych jeszcze https://www.liverpoolfc.com/tickets/tic ... ailability
1/ jak Cię stać.....
2/ może trafisz bądź nie, z tego co słyszałem bywają tam też oszuści.
3/ poszukaj na forach.....
pankracy

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Divx97 » 30 lip 2018, o 08:47

Hej,
Po kilku latach kibicowania lfc chciałbym wybrać się na pierwszy mecz. Czy mogę prosić kogoś kto był już na meczu o pomoc w organizacji takiego wyjazdu ? Chciałbym pojechać na mecz z Chelsea w kwietniu, lub na mecz zakończenia sezonu w maju.(Nie ukrywam że bardziej chciałbym na chelsea ;D) Jak ma się sprawa z kupnem biletu na taki mecz na main stand, jest to możliwe dla osoby która nie posiada membera ? Na jaką kwotę musiałbym się przygotować na taki wyjazd na 3 dni ? Jeżeli jest ktoś kto może mi odpowiedzieć na parę pytań dotyczących takiego wyjazdu bardzo proszę o wiadomość na maila [email protected]
Divx97

2 years of membership2 years of membership

Postprzez pigularz » 2 wrz 2018, o 23:34

witam
chciałbym zrobić dzieciakowi niespodziankę i pojechać z nim na mecz z Napoli-11/12/18 :D
Do wyboru jest kilka opcji biletów na oficjalnej stronie-jak rozumiem dostępne dla wszystkich
Czy z kartą kibica nic taniej nie wskóram niż te 220 funtów/os lub pakiet z dzieciakiem za 370/2 os.? :o
Jakie miejsca/trybuny polecacie i czy rzeczywiście jest tak drogo?
jakieś uwagi, wskazówki, sugestie mile widziane
pozdrawiam
Paweł
pigularz

Postprzez adamne » 3 wrz 2018, o 01:50

To co patrzysz to jest tzw. hospitality, czyli mecz połaczony z konsumpcją, dlatego jest tak drogo ale nie trzeba mieć karty kibica do tego.
Z kartą bilety są tańsze (kilkadziesiąt funtów), ale bez historii prawdopodobnie i tak nie kupisz.
Najprościej pewnie skorzystać z usług firm które organizują takie wyjazdy razem z noclegami itd. Więcej na ten temat jest w tym wątku: viewtopic.php?f=9&t=627&start=1185

ED. Kariok: pierwszeństwo zakupu biletów mają posiadacze kart kibica którzy w poprzednim sezonie dużo chodzili na mecze. Nowi muszą polować na resztki :)
Ostatnio edytowano 3 wrz 2018, o 13:43 przez adamne, łącznie edytowano 1 raz
If I ever saw one of my team-mates diving, I'd definitely have a word
Steven Gerrard
adamne

1 year of membership

Postprzez kariok » 3 wrz 2018, o 11:17

Bez jakiej historii? :?
Edit: Dzięki :D
Ostatnio edytowano 4 wrz 2018, o 11:43 przez kariok, łącznie edytowano 1 raz
kariok

Postprzez pigularz » 3 wrz 2018, o 17:55

Czy ktoś w takim razie ma kartę kibica i może sprawdzić czy bilety jeszcze są?
pigularz

Postprzez adamne » 3 wrz 2018, o 23:25

Biletów na ten mecz jeszcze nie ma w sprzedaży.
Generalnie wygląda to tak, że większość biletów jest sprzedawana w karnetach, czyli kupujesz abonament na wszystkie mecze sezonu w lidze (season tickets) lub w pucharach (auto cup scheme).
Część trafia potem do sprzedaży dla posiadaczy kart kibica (member sale), ale na większość ciekawych spotkań są tutaj dodatkowe warunki, na przykład min. 4 mecze oglądane w zeszłym sezonie w danych rozgrywkach (historia).
Potem (na ok. miesiąc przed meczem) jest jeszcze sprzedaż dla miejscowych posiadaczy kart kibica (local members sale), do tego trzeba mieć adres w Anglii z kodem pocztowym na literę L.
Dopiero w następnej kolejności, ok. 2-3 tygodnie przed spotkaniem, jest tzw. "additional members sale", która de facto jest jedyną (poza drogim hospitality) metodą na oficjalne kupienie biletów przez takich okazjonalnych gości na Anfield jak my. Na przykład dzisiaj o 8:15 była sprzedaż na Southampton. W praktyce do tej puli trafiają zwroty biletów kupionych wcześniej przez poprzednie grupy. Są to raczej pojedyńcze miejsca, wszystkie się rozchodzą maksymalnie w ok. godzinę i trzeba bardzo szybko klikać żeby coś kupić :lol:
Potem są jeszcze sprzedaże dla ludzi bez membershipa, na ok. tydzień przed meczem dla "Localsów" i przed samym spotkaniem w kasach dla wszystkich, ale to raczej na mniej ciekawe spotkania.
Jak więc łatwo kupić bilety? Można hospitality (drogo), u koników (nielegalne i niepewne), na stronach typu jedznamecz.pl (tak naprawdę to też koniki tylko z większym rozmachem) albo mając kogoś znajomego z karnetem. Jest strona na fejsie która pomaga i pośredniczy nieodpłatnie w użyczaniu membershipów (można znaleźć informacje na ten temat na tym forum). Warto jednak pamietać że jedyną oficjalną drogą jest zwrot biletów i sprzedaż ich przez klub. Nikt na bramkach dowodów nie sprawdza, ale nie liczcie też na jakąś reklamację jeśli coś pójdzie nie tak :D
Mam nadzieję że pomogłem trochę zorientować się w temacie, jeśli gdzieś się mylę to proszę lepiej zorientowanych o korektę.
If I ever saw one of my team-mates diving, I'd definitely have a word
Steven Gerrard
adamne

1 year of membership

Postprzez pigularz » 4 wrz 2018, o 12:12

dzięki za wyczerpujące info.
Ponieważ bilety lotnicze już mam pozostaje mi kupić bilety hospitality-drogo-ale radość dzieciaka bezcenna,tym bardziej że losowanie na MS w Rosji mimo spędzenia całego dnia przy kompie nic nie dały.
czy ew wskazówki co do miejsc mogę prosić?
pozdrawiam
pigularz

Postprzez lfc13 » 4 wrz 2018, o 13:33

pigularz napisał(a):dzięki za wyczerpujące info.
Ponieważ bilety lotnicze już mam pozostaje mi kupić bilety hospitality-drogo-ale radość dzieciaka bezcenna,tym bardziej że losowanie na MS w Rosji mimo spędzenia całego dnia przy kompie nic nie dały.
czy ew wskazówki co do miejsc mogę prosić?
pozdrawiam

Drogi kolego.
wejdź jeszcze na forum, temat "wyjazd do Liverpool" i prześleź stronę 80.
Skontaktuj się z Panią Kamilą, ona wpisze cido tajnej grupy "LFC-Membershipy-Udostępnianie itp".
Spróbuj też skontaktować się z Radosławem Chmielem na fb:
https://www.facebook.com/RadoChmiel?ref=br_rs

Do tego meczu zostało jeszcze trochę czasu, nie przepłacaj jeśli to niekonieczne.
lfc13

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez GKSKATOWICE » 14 wrz 2018, o 11:24

Jest możliwość zwiedzania Anfield dzien po meczu??
GKSKATOWICE

Postprzez lfc13 » 14 wrz 2018, o 12:39

GKSKATOWICE napisał(a):Jest możliwość zwiedzania Anfield dzien po meczu??

https://bookings.liverpoolfc.com/stadiu ... 1535131300
lfc13

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Liverpool FC