Strona/forum i wszystko z tym związane

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Strona/forum i wszystko z tym związane

Postprzez Flymf » 1 wrz 2018, o 15:29

ManiacK napisał(a):Źle widzę czy teraz na stronie głównej nie dubluje postów w ostatnich 10 i jak poleci 5/10 postów pod rząd w jakimś temacie, to dalej widnieje już tylko 1 odnośnik do tego ostatniego? Fajnie, że w końcu weszło ;D

Webmaster postanowił poświęcić 30 minut swojego życia na zmianę ;)
Obrazek
Flymf

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez kszyhoo » 10 wrz 2018, o 09:01

To pewnie wyjdę na malkontenta, że mimo zmiany wciąż marudzę, ale brakuje tam czasu ostatniego postu przy każdym temacie :P
kszyhoo

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez sc0user » 10 wrz 2018, o 11:12

@UP
Tak centralnie obok byłoby mocno dziadkowskie. Ale jeśli po najechaniu pojawiałaby się informacja to jak najbardziej. No, ale i tak jest 100x lepiej.
sc0user

1 year of membership

Postprzez kszyhoo » 10 wrz 2018, o 13:40

Albo po prostu oznaczenie (choćby pogrubieniem) tych, w których pojawiły się nowe wpisu od czasu naszej ostatniej wizyty
kszyhoo

Postprzez MojNick » 10 wrz 2018, o 19:32

A jeszcze jak by przekierowało do ostatniego czytanego to było by super ;]
MojNick

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Juluz » 10 wrz 2018, o 19:42

To ja poproszę, żeby samo ogarniało newsy i je wrzucało w języku polskim.

Edit: Chętnie przyjmę ostrzeżenie od moderatora, bo sam sobie nie mogę dać. Nie chodziło mi o same problemy, które z pewnością nie będą stanowić wyzwania dla webmastera, tylko o to, że zrobiliście sobie istny koncert życzeń typu "fajnie by było jakby", jednak przyznaje, że chciałem być troszkę złośliwy.
Zapraszam na discord lfc.pl -> klik!
Juluz
Moderator

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez kszyhoo » 10 wrz 2018, o 22:19

@Juluz

"9. Jeśli Twoja wypowiedz nie wnosi nic konkretnego do dyskusji to po prostu nie pisz."
"16.(...) ironiczne krytykowanie autora, ze względu na brak zgody z jego argumentem będzie kończyło się upomnieniem/blokiem/usunięciem konta."

Zakładam, że jako kolo z pogrubionym nickiem wiesz skąd te cytaty.
Skoro jedyną odpowiedzią na propozycje(nieskomplikowanego) usprawnienia na jaką stać ekipę tego forum jest szydera to proponuje zamknąc ten temat, po co tracić czas :]
kszyhoo

Postprzez Szpieg1 » 11 wrz 2018, o 00:07

kszyhoo napisał(a):@Juluz

"9. Jeśli Twoja wypowiedz nie wnosi nic konkretnego do dyskusji to po prostu nie pisz."
"16.(...) ironiczne krytykowanie autora, ze względu na brak zgody z jego argumentem będzie kończyło się upomnieniem/blokiem/usunięciem konta."

Zakładam, że jako kolo z pogrubionym nickiem wiesz skąd te cytaty.
Skoro jedyną odpowiedzią na propozycje(nieskomplikowanego) usprawnienia na jaką stać ekipę tego forum jest szydera to proponuje zamknąc ten temat, po co tracić czas :]

Skoro to takie nieskomplikowane usprawnienia czemu nie poświęcisz na nie odrobiny swojego wolnego czasu? :)
Ja szczerze mówiąc - nie wiem, nie znam się, nie wypowiem na ten temat natomiast ciągle widzę posty co kto chce, a brakuje chętnych do robienia...
Trzecia sprawa - "na jaką stać ekipę tego forum" - nie odnoś się w liczbie mnogiej bo nikt tu nie przedstawiał oficjalnego stanowiska moderatorów/redaktorów tylko kolejne luźne rozważanie - a że złośliwe? Być może trzeba się zastanowić dlaczego - pisałem wyżej.

Co do tematu - pomysły kolegów wyżej spoko tylko, że trzeba pomęczyć webmastera o to - zachęcam do pisania ale nie tylko tu ale i na priv.
Szpieg1
Moderator

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez kszyhoo » 11 wrz 2018, o 12:29

Skoro to takie nieskomplikowane usprawnienia czemu nie poświęcisz na nie odrobiny swojego wolnego czasu?

Bo nie ja tworzę tą stronę
Ja szczerze mówiąc - nie wiem, nie znam się, nie wypowiem na ten temat natomiast ciągle widzę posty co kto chce

To dobrze, że ludzie piszą je w temacie, który jest do tego przeznaczony a nie np. spamują nimi skrzynkę
webmasterowi..
.
Trzecia sprawa - "na jaką stać ekipę tego forum" - nie odnoś się w liczbie mnogiej bo nikt tu nie przedstawiał oficjalnego stanowiska

A ktoś tu używał liczby mnogiej albo wspominał o oficjalnej odpowiedzi?
Juluz jest członkiem ekipy tego forum. To jedyna odpowiedź jaka została udzielona przez osoby z tego grona. Gdzie więc widzisz błąd? Teraz za to mogę dodać, że pomimo pojawienia się kolejnego moda i zgłoszenia postu, jest on wciąż widoczny, z czego też można wyciągnąć odpowiednie wnioski

o to, że zrobiliście sobie istny koncert życzeń typu "fajnie by było jakby", jednak przyznaje, że chciałem być troszkę złośliwy.

A czego się spodziewasz po temacie w którym można zgłaszać swoje uwagi i sugestie? "Łubudu" z Misia?
Piszemy w temacie w którym można wyrażać swoje opinie na temat strony. Pomyśl sobie, że dla twórców różnych stron, tematy takie jak ten to całkiem niezłe źródło pomysłów na temat potencjalnych usprawnień. Z perspektywy użytkownika jest dla mnie całkowicie zrozumiałem, że w sytuacji kiedy pomysłów rzucanych jest wiele, to można się spodziewać braku ustosunkowania się do nich (choć nie powiem, że prosta odpowiedź w stylu: mam inną wizję/to zbyt pracochłonne/są ważniejsze rzeczy do zrobienia itp byłaby całkiem mile widziana) Trudno za to przejść obojętnie obok głupkowatych (tak właśnie - nie jest problemem tutaj złośliwość, tylko to, że jest ona zupełnie pozbawiona sensu) uwag rzucanych przez jednego z moderatorów (jakby nie patrzeć, gdyby to napisał randomowy użytkownik to bym olał, po ludziach którzy zawiadują tym ogródkiem spodziewałem się jednak więcej taktu i obycia).
kszyhoo

Postprzez sc0user » 11 wrz 2018, o 15:20

Serio wszystko jest problemem?
Latami było narzekanie na niektóre archaizmy, wreszcie ktoś to zmienił i to zachęciło ludzi do szukania innych usprawnień.
Tutaj nikt nie przykłada pistoletu do skroni i nie grozi, tylko są to luźne sugestię, w czym tutaj można doszukiwać się problemu, no k*rwa.

Mnie cieszy, że posty złożone z kilku sylab zniknęły. Coraz więcej aktywnych ludzi widzę na forum. Chyba o to chodzi?
Nie gańmy ludzi za to, że mają jakieś pomysły, bo to zakrawa o patologie powoli. Będzie jeden ramowa narzucona narracja na forum. Pisz tak i tak, pisz o tym i o tym, a jak nie to zamknij ryj.

Szukanie tutaj problemu jest po prostu śmieszne, jak ta cała dyskusja. Dorośli ludzie, Panowie no XD

@down

zauważyłem, zauważyłem. Sam w jakimś tam stopniu aktywizuje się poprzez typera 8)
Ostatnio edytowano 11 wrz 2018, o 16:50 przez sc0user, łącznie edytowano 1 raz
sc0user

1 year of membership

Postprzez Szpieg1 » 11 wrz 2018, o 16:01

kszyhoo - no jak to nie Ty tworzysz tę stronę :)? Przecież współtworzymy razem jako użytkownicy, jako rodzina, znajomi, przyjaciele, strona/forum jest wszystkich, jasne AirCanada założył portal ale bez czytelników/forumowiczów tak jak i bez redaktorów, którzy byli czytelnikami nie istniałaby więc jeśli mówisz, że coś jest nieskomplikowane to zachęcam do podjęcia działania - przecież nie pisałem tego złośliwie... cały czas strona poszukuje ludzi do tłumaczenia tekstów, prowadzenia kącików itd. więc prócz podawania pomysłów można coś zrobić bez kłótni, spam to spam, Juluz dostaje ode mnie ochrzan za nieprzemyślane czepiactwo :!: Koniec tematu.

Dobrze, że są pomysły to forum będzie żyło.

sc0user - to już widzę zauważyłeś, że jest troszkę inaczej w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;)
Szpieg1
Moderator

Postprzez blu » 14 wrz 2018, o 18:56

proszę o kontakt z kimś kto trzyma teraz pieczę nad forum i regularnie się nim zajmuje
blu

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez lingo1 » 16 wrz 2018, o 11:34

Tandetnie wygląda logo psg na czarnym tle jako następny mecz. Serio nie ma loga przezroczystego albo nikt nie potrafi tego ogarnąć?
Obrazek
lingo1

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez BadBoy1920h » 16 wrz 2018, o 12:34

lingo1 napisał(a):Tandetnie wygląda logo psg na czarnym tle jako następny mecz. Serio nie ma loga przezroczystego albo nikt nie potrafi tego ogarnąć?

Pewnie przeczytałeś posty powyżej. Skoro w innym temacie się wychwalałeś, jak Ty to sobie w życiu nie radzisz i jaki bogaty nie jesteś, bo stać Cię na kogoś kto umyje Tobie kibel, to może będziesz naszym sponsorem i zapłacisz komuś za ogarnięcie tego forum ? 😉

Bez napinki.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
BadBoy1920h

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez lingo1 » 16 wrz 2018, o 13:19

Tak to my kolego Polski nie zbudujemy ;)
Obrazek
lingo1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasza strona