Liga Polska w obiektywie

Tutaj rozmawiamy o naszej polskiej lidze.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Liga Polska w obiektywie

Postprzez MateuszFC » 13 sie 2018, o 22:09

Borek teraz ponownie nawiązał do tematu domniemanej presji, jaką mają odczuwać piłkarze Legii i po raz kolejny nie przebierał w słowach, tym razem w rozmowie z serwisem sport.pl.

- Czego nie może wytrzymać piłkarz, który zarabia 250-300, a nawet 500 tysięcy euro w Legii. Idziesz na dwie godziny na trening, nie masz brzucha, pobiegasz, a jak zagrasz dobry mecz, to wszyscy ci się kłaniają. Piękne dziewczyny się uśmiechają i tylko żony są lekko poddenerwowane. Nie mówmy o presji w piłce! Presję mają ludzie z chorymi dziećmi, pielęgniarka na onkologii i bezrobotni, którzy muszą utrzymać rodzinę. Piłka nożna to najpiękniejszy zawód świata - podkreślił dziennikarz Polsatu Sport.

NOKAUT xD
MateuszFC

Postprzez Pistolerro » 20 sie 2018, o 08:42

Liga Holenderska zjada Polska na śniadanie, wiec o co chodzi? Zresztą, jaką liga nie zjada Polskiej.

gibraltarska, ale to tylko kwestia czasu - jak już powstanie to naszą przegon

Ot cała prawda o naszej lidze.. :D
Pistolerro

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Mitchell » 18 wrz 2018, o 16:28

Trochę ubaw mam wiedząc jaki materiał wam zamieszczam i porównując go z intencjami autora tego tematu sprzed wielu lat. :)
Tytuł jednak mnie ujął i przeważył decyzję.

Jakiś czas temu TVN wyemitował reportaż o powiązaniach pewnego klubu z bandytami.
Umknęło mi to oczywiście w TV lecz w sieci nic nie ginie.
Od dwóch dni ciągle się gdzieś natykałem na odniesienia do niego. Trząsł internetem.
Dziś go sobie obejrzałem.
Warto było!
https://www.tvn24.pl/superwizjer-w-tvn2 ... 68636.html
Póki co wisi na stronie wydawcy.

BARDZO polecam ludziom wierzącym w polską piłkę.
Trochę mniej kibicom piłki ogólnie.
A Ci którzy się nie interesują a mają wolną chwilę również nie będą się nudzić.
Pozwy zapowiada klub jak i wiceprezes prywatnie. Będzie wesoło.
Ciekaw jestem waszych opinii.
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
Mitchell

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Ekstraklasa