Virgil Van Dijk

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Virgil Van Dijk

Postprzez Juluz » 2 maja 2018, o 23:10

Według mnie za często gra nonszalancko. Tak to może sobie grać Ramos jak obok niego stoi Varane. Nie, żeby to było coś złego, bo Van Dijk to kocur jakiego nam było trzeba, nasza defensywa przy nim weszła na poziom wyżej, tylko musi wziąć na poprawkę to, że nasza defensywa lubi odpalać różne cyrki i takie granie może czasem skończyć się tragicznie.

Nie zmienia to faktu, że gościu jest po prostu niesamowity.
Zapraszam na discord lfc-> klik!
Juluz
Moderator

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez urban12 » 5 maja 2018, o 16:38

https://angielskieespresso.pl/post/2223 ... iverpoolu/

Świetny artykuł, zachęcam się zapoznać.
Na stronie "Klopp12"
urban12

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez D1di » 6 maja 2018, o 19:31

Tylko i wyłącznie temu panu zawdzięczamy dalszą walkę o TOP4. Dziś błąd z WBA też stał jak ciołek zamiast się wrócić do lini spalonego.
Także VVD do roboty, a nie machanie łapami i próbowanie ustawiać innych w defensywie, a samemu grać jak ciołek
D1di

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Mufi » 13 maja 2018, o 18:41

Efekt wydania 75 mln.

Obrazek
Mufi

2 years of membership2 years of membership

Postprzez ManiacK » 13 maja 2018, o 19:13

Mufi napisał(a):Efekt wydania 75 mln.

Uzupełnić środek pola, odpowiedni partner dla Virgila i w przyszłym sezonie to my możemy mieć najwięcej czystych kont :roll: to, ile dał nam Virgil od wejścia do składu jest nieocenione i te 75mln wydane spłaci się już w przyszłym sezonie. Mam nadzieję, że Jurgen nie będzie próbował kalkulować i wprowadzać kogoś nieopierzonego, ale ściągnie nam do środka obrony kogoś niemal równie dobrego, co van Dijk.
ManiacK

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez diplo » 12 sie 2018, o 16:44

Świetny mecz w wykonaniu naszych w defensywie. Co prawda West Ham dzisiaj wyjątkowo mierny w ofensywie a i na defensywę wpływają inne czynniki niż tylko para stoperów ale muszę powiedzieć , że z każdym meczem Virgin robi na mnie coraz większe wrażenie. Chłop daje nam tyle spokoju , organizacji w defensywie i jakości , że to koniec. To jak dzisiaj ustawiał chłopaków robiło wrażenie. Prawdziwy lider.
"Impossible is nothing "
diplo

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Wrubel84 » 12 sie 2018, o 16:47

A ja jestem innego zdania. Dzisiaj był moim zdaniem niepewny, po swoim błędzie miał pretensje do kolegów, a nie do siebie. Słabo wprowadzał piłkę do gry, zbyt słabo i koledzy z drugiej linii musieli do niej dobiegać. West Ham nie sprawił nam dzisiaj problemów, ale na przyszłość musi być skuteczniejszy. Chyba mu nie służy gra z Gomezem coś mi się wydaje.
Wrubel84

Postprzez Kodi » 12 sie 2018, o 17:08

Wrubel84 napisał(a):A ja jestem innego zdania. Dzisiaj był moim zdaniem niepewny, po swoim błędzie miał pretensje do kolegów, a nie do siebie. Słabo wprowadzał piłkę do gry, zbyt słabo i koledzy z drugiej linii musieli do niej dobiegać. West Ham nie sprawił nam dzisiaj problemów, ale na przyszłość musi być skuteczniejszy. Chyba mu nie służy gra z Gomezem coś mi się wydaje.

Był niepewny ? Ja bardziej pewnego człowieka na boisku dzisiaj nie widziałem.
Wygrał tyle pojedynków główkowych i zrobił tyle wyprzedzeń zakończonych odbiorem piłki, że ciężko by to było zliczyć.
Popełnił jeden błąd w zamieszaniu, ale nie oznacza to w żadnym stopniu że nie był niepewny.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Przemytnik » 12 sie 2018, o 17:37

Również jestem zdania, że Virgil trzymał to wszystko w kupie. Podpowiadał Gomezowi, wyprowadzał ładnie piłkę... prawdziwy lider.
Przemytnik

Postprzez Jyuuken » 12 sie 2018, o 17:39

Przemytnik napisał(a):Również jestem zdania, że Virgil trzymał to wszystko w kupie. Podpowiadał Gomezowi, wyprowadzał ładnie piłkę... prawdziwy lider.

Ja również, facet dyrygował obroną, każdego zawodnika gniótł poza jedną sytuacją, nie rozumiem jak można sie do niego dziś przyczepić, genialny dla mnie występ.
Jyuuken

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Juluz » 13 sie 2018, o 16:32

Stop that f******g cross!

Jestem ciekaw do kogo się tak wydarł... :)
Zapraszam na discord lfc-> klik!
Juluz
Moderator

Postprzez qensheimer » 13 sie 2018, o 16:47

Juluz napisał(a):Stop that f******g cross!

Jestem ciekaw do kogo się tak wydarł... :)

Do Robertsona. :)
qensheimer

Postprzez Wrubel84 » 13 sie 2018, o 16:52

To mnie troszkę irytuje, sam zawalił to wybicie, a pretensje do innych. Nie czepiam się go specjalnie, nie jestem również hejtem, ale ile razy coś zawali to pretensje do innych. Zagrał dobry mecz, machał rękami, pokazywał innym do kogo grać, uspokajał grę kiedy inni chcieli nakręcać tempo. Chciałbym, aby mnie do siebie mocno przekonał w następnych występach.
Wrubel84

Postprzez hjk95 » 13 sie 2018, o 16:56

Wrubel84 napisał(a): Chciałbym, aby mnie do siebie mocno przekonał w następnych występach.

Czy trio MANE-FIRMINO-SALAH przekonało Cię do siebie?? Van Dijka z wejścia poprawił jakoś naszej defensywy o kilka poziomów, jest ostroją,podporą, można tak wymieniać bez końca. Nie rozumiem tego co napisałes.
hjk95

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Wrubel84 » 13 sie 2018, o 17:05

Nie wiem jak to inaczej powiedzieć. Jestem pod wrażeniem jego wpływu na pozostałych obrońców, ale mieć pretensje do innych za swoje niedokładności to trochę nie tak. Może nie chodzi o to, żeby mnie do siebie przekonał, ale udowodnił mi, że się mylę co do jego oceny.
Wrubel84

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery