Premier League 2018/19

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Premier League 2018/19

Postprzez Edamskiser » 9 sie 2018, o 14:51

Ehh, liczylem na Twaro w najwazniejszym meczu kolejki (zeby nie bylo nieporozumien - oczywiscie mowie o LFC - WHU) :)
Edamskiser

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Wrubel84 » 9 sie 2018, o 16:48

Twaro żadnego meczu nie komentuje. Dziwna sytuacja, może w następnych kolejkach będzie nam dane słyszeć "zapinamy pasy i startujemy" :)
Wrubel84

1 year of membership

Postprzez LookAss » 9 sie 2018, o 17:37

A czy razem ze Smokowskim nie opuścili już dłuższy czas temu szeregu komentatorów NC+?

Edit: To fajnie :) Dobrze wiedzieć.
Ostatnio edytowano 9 sie 2018, o 22:32 przez LookAss, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
LookAss

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez maciekYNWA » 9 sie 2018, o 17:40

Twarowski wrócił do c+ ze Smokowskim nie wiem jak jest.
maciekYNWA

2 years of membership2 years of membership

Postprzez FootballClub » 10 sie 2018, o 07:03

Zmiany w terminarzu na październik i listopad:

Liverpool-Man City 7.10.2018 17:30
Huddersfield-Liverpool 20.10.2018 18:30
Arsenal-Liverpool 3.11.2018 18:30
Liverpool-Fulham 11.11.2018 13:00

Reszta bez zmian, w soboty o 16:00.
FootballClub

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Django » 10 sie 2018, o 10:49

Twarowski prowadzi na chwilę obecną program podsumowujący kolejkę naszej ekstraklapy (wybaczcie, naprawdę wyleciała mi nazwa programu z głowy). Ucieszyłem się jak go zobaczyłem ponownie w NC+ bo dla mnie w tej chwili jest mistrzem komentowania. Może wraz z upływem czasu zakres jego obowiązków poszerzy się o komentowanie spotkań.
Obrazek
Django

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez FootballClub » 10 sie 2018, o 11:47

Przecież jak był poprzednio w nc+ to komentował i prowadził ligę+ w każdy weekend.
FootballClub

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez MichaLFC » 10 sie 2018, o 11:50

Artykuł o Twarowskim, jest filmik z jego twittera w którym mówi co i jak :)

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/a ... lige-extra
Obrazek

MichaLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Hemingway » 10 sie 2018, o 12:08

To niesamowite, ze na papierze sklad Liverpoolu nie wyglada jakoś piorunujaco, a mimo to stawiany jest w roli faworyta do wygrania ligi. Wiekszosc tych gwiazd, to jeszcze przed dwoma lata jedynie grupa co najwyzej dobrych/b.dobrych graczy, ktorzy pod wodza np. Rodgersa czy Beniteza byliby (jako druzyna) rozpatrywani co najwyzej jako team walczacy o top4. Szczerze? Klopp zmienia wszystko i chwala mu za to.

To sytuacja z goła odmienna od tej z old trafford gdzie nazwiska, czesto bardziej wypromowane jak sanchez czy pogba sa cieniami samych siebie, a wszystko za sprawa pana Jose. Sytuacja bez precedensu i dla nas wysmienita, bo predzej czy pozniej znajda odpowiedniego trenera, tak jak i my to zrobilismy. Teraz natomiast jest czas, ktory musimy wykorzystac, bo pozniej znow moga nas zdetronizowac, zaplecze i kase maja, brakuje tylko managera typu klopp/ferguson.
Hemingway

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez mkb22 » 10 sie 2018, o 12:20

Hemingway napisał(a):To niesamowite, ze na papierze sklad Liverpoolu nie wyglada jakoś piorunujaco, a mimo to stawiany jest w roli faworyta do wygrania ligi.

Atak: Mane-Firmino-Salah
Pomoc: Henderson-Keita-Fabinho
W obronie najdroższy obrońca świata, na bramce 2 najdroższy bramkarz świata(Z czego pierwszy to gość z przypadku).Jeśli to dla ciebie nie wygląda "piorunująco" to ja nie wiem czego ty oczekujesz.Atak prawdopodobnie najsilniejszy w lidze, pomoc jedna z lepszych, bardzo solidna obrona.Moim zdaniem w erze Premier League tak mocnego składu w połączeniu z świetnym trenerem jeszcze nie mieliśmy.Jak nie teraz to kiedy mamy wygrać tą lige?
mkb22

Postprzez Anty » 10 sie 2018, o 12:37

Nie wygraliśmy przed rokiem, mając ten sam atak, a do tego zdrowego przez większość sezonu Oxa, Cana i Coutinho do stycznia. Więcej - do ostatniej kolejki biliśmy się o top4. Nie pompujcie balonika, ponieważ ciężko tu cokolwiek przewidzieć. Niech ten zespół zaskoczy jak najszybciej, zacznie regularnie wygrywać z autobusami, podociera się pod wodzą Kloppa, okrzepnie w LM, regularnie poszerza skład jakościowymi graczami i mistrzostwo wreszcie przyjdzie.

Przed rozpoczęciem zeszłego sezonu pisałem, że uznam go za udany jeśli utrzymamy top4 i wyjdziemy z grupy w LM. I założeń nie zmieniam. Fajnie będzie osiągnąć coś ekstra, ale ochłońmy - w perspektywie 38 kolejek BPL, krajowe puchary i możliwy (wciąż? Nie śledziłem ostatnich rund eliminacji) trzeci koszyk w LM. Do kubków daleka droga. Najważniejsze, że Klopp nigdzie się nie wybiera, kluczowi zawodnicy (poza Mane, ale to, mam nadzieję, kwestia czasu) przedłużyli kontrakty a w miejsce Coutinho i Cana trafili na Anfield piłkarze, którzy chcą tu grać.

Przy okazji - to dość niesamowite ile czasu zajęło tak wielkiemu klubowi wychodzenie z absolutnie ciemnej dupy, w jaką zaczęliśmy się staczać po 08/09. :o Ku przestrodze.
Ostatnio edytowano 10 sie 2018, o 12:44 przez Anty, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Anty

Postprzez mkb22 » 10 sie 2018, o 12:44

Przed rokiem na bramce u nas grali na zmiane Mignolet i Karius, zmiennikami byli Ings,Solanke i w zasadzie nikt więcej, a z tym Canem to ja cie prosze, bo to jest parodysta a nie piłkarz.Jeśli w tym sezonie po tylu transferach chociaż nie dołączymy do tej walki o mistrzostwo to będzie to totalna porażka.A i przypominam że z tamtym skladem doszlismy do finału Ligi Mistrzów i gdyby nie Karius i kontuzja Salaha to bardzo możliwe że bysmy nawet wyrgali.
mkb22

Postprzez zawad2 » 10 sie 2018, o 13:03

mkb22 napisał(a):
Hemingway napisał(a):To niesamowite, ze na papierze sklad Liverpoolu nie wyglada jakoś piorunujaco, a mimo to stawiany jest w roli faworyta do wygrania ligi.

Atak: Mane-Firmino-Salah
Pomoc: Henderson-Keita-Fabinho
W obronie najdroższy obrońca świata, na bramce 2 najdroższy bramkarz świata(Z czego pierwszy to gość z przypadku).Jeśli to dla ciebie nie wygląda "piorunująco" to ja nie wiem czego ty oczekujesz.Atak prawdopodobnie najsilniejszy w lidze, pomoc jedna z lepszych, bardzo solidna obrona.Moim zdaniem w erze Premier League tak mocnego składu w połączeniu z świetnym trenerem jeszcze nie mieliśmy.Jak nie teraz to kiedy mamy wygrać tą lige?

Gdyby naszym przeciwnikiem był MC sprzed trzech, czterech sezonów ligę pewnie wygralibyśmy w cuglach. W chwili obecnej rywal jest jednak nieprzeciętny. Szanse wygrania ligi wynoszą 50/50 i w przypadku niepowodzenia dla mnie świat się nie zawali. Ja póki co cieszę się, że wróciliśmy do topu. Jeżeli utrzymamy się w nim przez kilka kolejnych sezonów to jakieś mistrzostwo na pewno wpadnie. Najważniejsze, że cały czas idziemy w górę, plus to, że odzyskaliśmy jako fani LFC entuzjazm kibicowania i oglądania, po tej miernocie z lat ubiegłych.
zawad2

Postprzez Yanush » 10 sie 2018, o 13:03

Czy tylko ja już czuję że ten balonik jest za bardzo napompowany. Wszyscy znajomi kibice mułów, kanonierów czy niebieskich stawiają nas w roli pierwszego faworyta. Czekajmy do Boxing Day wtedy można zacząć wyrokować co będzie się działo w 2 części sezonu. Najważniejsze dobrze zacząć z Młotami, a dla mnie rywal nie wygodny. Nowy DOBRY trener, znowu kolejna porcja transferów. Będzie ciężko po 3 punkty YNWA, czekam na mecz z Totkami.
Yanush

Postprzez list3r » 10 sie 2018, o 13:05

Spoiler:

Nie no odplynales. Ta pomoc nawet nie ma podejscia do zestawu Alonso - Gerrard - Mascherano. W obronie hasali wtedy na bokach swietny Arbeloa i Riise (gdzie Robertsonowi do Riise czy TAA do Arbeloi) W srodku obrony Carra, Hyypia, a w ataku Torres w zyciowej formie. Na bramce swietny, z poczatku kariery w Liverpoolu, Reina.

Jedyne co obecny zespol ma lepsze od tamtego to lawka. Tym moze wykrecic lepsze wyniki.
list3r

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Premier League