Forum LFC.pl • Zobacz wątek - Strona/forum i wszystko z tym związane

Strona/forum i wszystko z tym związane

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Strona/forum i wszystko z tym związane

Postprzez kubak156 » 20 lip 2018, o 15:24

diablinadali napisał(a): Ale jeśli moderator w imię oszczędności czasu woli kasować całą stronę sensownej wymiany, zamiast usunąć to, co naprawdę zbędne, to warto sobie zadać pytanie czy moderator ma dostatecznie dużo czasu, by rzetelnie zajmować się swoimi obowiązkami.

Amen . Moglby ktos przyblizyc mi jak wyglada sprawa usuniecia konta na forum i lfc.pl . Dziekuje z gory
"BOOM" - Jurgen Klopp
kubak156

1 year of membership

Postprzez Bakan » 20 lip 2018, o 15:30

Ja myślę, że zdecydowana większość forum, łącznie z jej moderatorami jest w stanie obiektywnie stwierdzić, że osoba odpowiedzialna za usuwanie postów nadużywa władzy. Ja osobiście nie liczę, że ktokolwiek oficjalnie przyzna, że moderator X zachował się źle i do szczęścia nie jest mi to potrzebne. Załatwicie to po prostu w kuluarach, klasyczna zjebka dla winnego i wracamy do rzeczywistości, w której żaden zakompleksiony osobnik nie usuwa merytorycznych i zgodnych z regulaminem postów. Tyle.
Bakan

1 year of membership

Postprzez Robertos » 20 lip 2018, o 16:03

Skoro tak wielu użytkowników, nie chce się stosować do regulaminu to może nie z użytkownikami jest coś nie tak, tylko z regulaminem? Mam wrażenie, że większości użytkowników nie przeszkadza, że ktoś wklei w spekulacje transferowe artykuł z onetu o tym jak Liverpool kupuje Messiego i Pogbę, albo jak rozmowa zejdzie na chwilę na jakiś poboczny temat. Forum wydaje się powinno służyć do dyskusji a nie jako tablica do wywieszania ogłoszeń, chciałbym zwrócić uwagę, że tak tu pożądany "merytoryczny" komentarz na temat transferu nie będzie żadną "spekulacją transferową" a więc niewątpliwie jest sprzeczny z regulaminem. Wyrąbywania siekierą rozmowy w czasie jej trwania nie komentuję bo to zdecydowanie nadużycie publicznego zaufania, powodów takich zachowań nie mam nawet zamiaru zgadywać. Pomysł "nagradzania wyróżnianiami" "najlepszych" komentarzy jest beznadziejny. Na koniec dziękuję panom za włożony trud, zdaję sobie sprawę że robicie to w "czynie społecznym", ale szkoda by było chyba wypłoszyć stąd wszystkich czytelników i zmarnować tyle lat pracy.
Robertos

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Mitchell » 20 lip 2018, o 17:39

Primo, ludzie kochani, nauczcie się NIE CYTOWAĆ posta nad sobą lub wrzućcie go w spojler. Oszczędzacie pracy innym użytkownikom. Szanujecie ich czas. Szczególnie to irytujące gdy piszecie 3 zdania w odpowiedzi na posta który linijek ma 40.
Secundo. Duże podziękowania dla moderatorów. Nie pracują nawet roku ale ja widzę spory progres do forum Anno Domini 2017. Ekipa świeża, pełna zapału to i ciachnie czasem coś niechcący. Też się uczą ile i co można. A broni ich regulamin.
W tym punkcie też mały akapicik i special thanks dla Szpiega który jako jedyny wyszedł do rozentuzjazmowanego tłumu przyjąć burzę braw. Doceńcie to.
Tertio, ludu forumowy, robicie dokładnie to co powinniście. Rozmawiacie, zgłaszacie obiekcje, robicie to w kulturalny sposób. Ba, nawet jesteście wysłuchani. To już pełnia szczęścia. Macie realny wpływ na to kto i co ma zostawiać a co usuwać. I ta maleńka burza też zapewne w moderatorskim gronie nie przejdzie bez echa.

A z uwag natury ogólnej.
Być może część w was nie wie ale strona i przede wszystkim forum działają nieco z rozpędu po dawnych czasach. Nikt już nie ma tyle życia przed sobą co dawniej. A i obowiązków przybyło. Więc wymaganie wyśrubowanych standardów od ludzi zajmujących się forum non profit jest delikatnie mówiąc niegrzeczne. Można zarzucić, że ktoś usunął za dużo ale wręcz nie wypada oczekiwać, by mod przekopał dwie strony błota i wyłowił jeden-dwa nie łamiące regulaminu wpisy. A i wtedy by wyszły bzdury. Dwa posty w odpowiedzi nie wiadomo do czego.

Ten problem będzie powracał co jakiś czas. Zawsze wraca. Można się zachować wyjątkowo dojrzale jak kolega @kubak, fochnąć i zabrać zabawki z piaskownicy. Można też próbować sikać pod wiatr i coś zmienić. Tak jak próbujecie.
Rozwiązaniem idealnym byłaby zmiana wyświetlania forum na stronie głównej. Ostatnie tematy zamiast ostatnich postów. Ale z powodów o których pisałem wyżej - to raczej niemożliwe.

Innym wyjściem są zmiany w drażliwym wątku. Regulamin nieco niefortunnie koresponduje z tytułem tematu. Można przemyśleć edycję któregoś z czynników. W ostateczności stworzyć nową agorę. Ludzie chcą się wygadać! Czuć, że ktoś ich słucha. Taka niewielka namiastka igrzysk.
Czują się osądzani niesprawiedliwie. Jeśli w temacie Keity po sparingu gość pisze "Jezu, ale to będzie kocur!" i to robi za CAŁY wpis a nie jest usuwany, bo zgodny z regulaminem to ja frustrację rozumiem. Mentalność z twittera nie jest piętnowana a argumenty i czas włożony w Alissona jest wyrzucany do kosza.

Weźcie to pod uwagę wieczorem zapalając fajkę od ogniska przy naradzie wymierającego jak Indianie plemienia Moderów.
"Airsick lowlanders"
Mitchell

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez kubak156 » 20 lip 2018, o 17:52

"MitchellTen problem będzie powracał co jakiś czas. Zawsze wraca. Można się zachować wyjątkowo dojrzale jak kolega @kubak, fochnąć i zabrać zabawki z piaskownicy.

Nie bede korzystal ze strony i forum. Nie wydaje mi sie zebym byl zobligowany do tlumaczenia Tobie powodow dlaczego chce usunac konto. Dziwne ze nie rozumiesz dlaczego takie zapytanie umieszczam w odpowiednim do tego dziale. Spodziewalbym sie wiecej po kims kto pisze tak madre wypowiedzi ,pod wiekszoscia ktorych sam bym sie podpisal. Mogles sobie to darowac. :D
Pozdrawiam
"BOOM" - Jurgen Klopp
kubak156

1 year of membership

Postprzez ArtuDitu » 20 lip 2018, o 18:16

Chciałbym zwrócić uwagę na coś, co bardzo mnie zaniepokoiło w tej dyskusji - wytykanie użytkownikom stażu na forum. Nie róbcie z tego miejsca jakiejś elektrody, gdzie gwiazdki i inne wypełnione paski przy profilu mają być ważniejsze niż treść posta.

Do tego inna poruszona sprawa - dyskusja przez edytowanie postów. Akurat ten fenomen pozostaje dla mnie całkowicie niezrozumiały. Forum bez porównania wygodniej czyta się chronologicznie, scrollowanie między kilkoma edytowanymi postami góra-dół-góra-dół jest cholernie niewygodne. Edycja jest przydatna, gdy istnieje potrzeba dopisania czegoś do swojego posta, ewentualnie poprawienia błędów, od biedy w miarę krótka odpowiedź do jednego użytkownika bezpośrednio poniżej. Posty takie jak ten @Szpieg1 rozbijają chronologię i przy tym sprawiają, że śledzenie wątku na bieżąco jest trudniejsze - ktoś odpisze ci edytując i kompletnie to przegapisz, bo nowego posta brak.

Swoje zdanie na temat "Spekulacji" zaś wyraziłem już kilka tygodni temu i jest wciąż aktualne, więc jeśli kogoś ciekawi ma cytat w spoilerze.

Spoiler:

AirCanada napisał(a):Panowie ja tylko jedno pytanie zadam ... Nie macie większych problemów w życiu :?: :) Nawet jeśli moderator 'naciągnął prawo' i skasował 3-4 posty niesłusznie (były one lawiną zbędnej offtopowej dyskusji, a uwierzcie mi .... jak musi gość zrobić porządek i skasować powiedzmy z 15 postów, to nie ma czasu, żeby się wielce wczytywać w każdy i robić debatę wewnętrzną kasować/nie kasować, leci z marszu, niekiedy trafiają się ofiary, trudno, życie :roll: )

Chcielibyście zobaczyć, jak wygląda forum 2 tygodnie bez żadnej działalności moderatorów/administratorów? Ja zdecydowanie nie. Podejrzewam, że nadawałoby się tylko do tego, żeby bombę atomową tu zrzucić i zetrzeć wszystko z powierzchni ziemi.

Doceńcie pracę osób, którym chce się to wszystko kontrolować i w jakikolwiek sposób obserwować.

Jesteśmy jedyną stroną Liverpoolu w Polsce. Czasy się pozmieniały, ludzie przeszli na facebooki, twittery i tam się głównie bawią. Nie zniechęcajmy się wzajemnie, bo szkoda by było tego wszystkiego ...

Takie bagatelizowanie może być bardzo zgubne dla forum i spowodować odpływ użytkowników. Piszesz o tym, by nie zniechęcać się wzajemnie, a to zniechęcanie się jest właśnie wynikiem tego, jak wygląda obecnie najpopularniejszy temat związany z klubem. Te same problemy związane z moderowaniem "Spekulacji" wracają regularnie od kilku dobrych tygodni i miło by było, gdyby w końcu została wyraźnie określona jedna 'linia' prowadzenia tego tematu - albo luźniejsza, zapraszająca do siebie dyskusje, albo bardziej ścisła, dopuszczająca jedynie posty z plotkami transferowymi (niekoniecznie tylko z najlepszych źródeł, pewniaki i tak lądują w "Informacjach"), a do rozmów na temat transferów powstałby zupełnie oddzielny wątek. Im dłużej to się ciągnie, tym gorzej dla dobra forum.

I jeszcze jedno chciałbym dodać - jeśli moderator usuwa wszystkie posty jak leci, zamiast tylko tych, które są off-topem, nie powinien być moderatorem. Na pewnym etapie ludzie przestaną walczyć z tym, że ich dyskusje są wycinane z forum bez słowa wyjaśnienia, tylko w ogóle przestaną te dyskusje prowadzić.
Obrazek
ArtuDitu

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez consigliere » 20 lip 2018, o 19:12

aby forum funkcjonowało lepiej powinno się trochę zmienić zasady - jeśli wieści transferowe która trafiają do "informacji" po chwili lądują na głównej to jaki sens ma istnienie tematu "informacje transferowe" w takiej formule? moim zdaniem żaden. dlatego właśnie temat informacji powinien być trochę mniej ortodoksyjny, i powinny tam trafiać wszystkie newsy nie pochodzące ze śmieciowych źródeł. te najlepsze newsy potem powinny trafiać na główną, zaś rolą tematu spekulacji powinna być swobodna dyskusja kibiców The Reds na temat łączonych z klubem piłkarzy, potrzeb zespołu itd.
she smell like gift from god
consigliere

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 20 lip 2018, o 19:39

consigliere napisał(a):aby forum funkcjonowało lepiej powinno się trochę zmienić zasady - jeśli wieści transferowe która trafiają do "informacji" po chwili lądują na głównej to jaki sens ma istnienie tematu "informacje transferowe" w takiej formule? moim zdaniem żaden. dlatego właśnie temat informacji powinien być trochę mniej ortodoksyjny, i powinny tam trafiać wszystkie newsy nie pochodzące ze śmieciowych źródeł. te najlepsze newsy potem powinny trafiać na główną, zaś rolą tematu spekulacji powinna być swobodna dyskusja kibiców The Reds na temat łączonych z klubem piłkarzy, potrzeb zespołu itd.

I to jest jakaś myśl. Konkretna propozycja. Trzeba by było wtedy choćby zmienić temat + regulamin działu, w spekulacjach nie musiałyby się pojawiać konkretne linki choć z drugiej strony cenię dział informacje transferowe gdyż można w spokoju poprzeglądać wszystkie sprawdzone informacje od wielu lat (i powertować kiedy i kto informował o transferze danego zawodnika), a na stronie lfc.pl, która już jest bardzo starą stroną jest to problematyczne więc danie możliwości pisania w informacjach transferowych mniej sprawdzonych źródeł (i niepewnych informacji) zrobiłoby śmietnik z dobrego tematu... Ostatecznie trzeba by było rozdzielać dział spekulacje transferowe albo po prostu całkowicie przebudować zasady jego funkcjonowania (linki i ich komentowanie nie byłoby obowiązkowe).
Szpieg1
Moderator

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Fanlive94 » 20 lip 2018, o 20:09

Consigliere podał bardzo dobry pomysł. Ja lubię sobie poczytać luźne wypowiedzi na spekulacjach, o ile naprawdę bardzo nie odbiegają od tematu. I faktycznie kasowanie tylu postów to przesada. Faktem jest też, że jak się wykasuje kilka komentarzy z dyskusji, to nie będzie miała sensu, no chyba, że to będzie jakieś trollowanie. A i Mitchell cenię twoje komentarze od wielu lat, ale ta niebieska czcionka kłuje w oczy, może byś się zastanowił nad jej zmianą? ;)
Fanlive94

Postprzez Radbug » 20 lip 2018, o 20:37

No to może konkrety. ;)

Biorąc pod uwagę większość pomysłów i opinii pojawiających się w tej dyskusji, jak również brzmienie obecnych regulaminów konkretnych działów, pozwoliłem sobie odnowić regulaminy wątków Informacje i Spekulacje transferowe. Mam nadzieję, że się przyjmą. To oczywiście wersja wstępna, przeznaczona do wielu modyfikacji. Mam nadzieję, że to będzie jednak krok w dobrą stronę i coś być może zmieni się na lepsze.

INFORMACJE TRANSFEROWE
Stary regulamin:
Spoiler:

Nowy regulamin:
Spoiler:

SPEKULACJE TRANSFEROWE
Stary regulamin

Spoiler:

Nowy regulamin
Spoiler:

Lepsze? Gorsze? Krok w dobrą stronę czy w ślepą uliczkę? Podoba się? Czekam na wszelkie opinie.
Ostatnio edytowano 20 lip 2018, o 20:59 przez Radbug, łącznie edytowano 1 raz
PROBLEMEM JEST ACHTERBERG
Radbug

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Bakan » 20 lip 2018, o 20:57

Jezu, ludzie. Przecież te powyższe „pomysły” to są takie oczywistości, że aż się dziwię, że tyle czasu upłynęło, że dyskusja wreszcie wkroczyła na te tory.
Plan naprawczy:
1. Zaznaczyć, że w dziale „Informacje Transferowe” podajemy suche linki, których nie komentujemy, automatycznie obligatoryjnie wrzucamy ten sam odnośnik również do spekulacji
2. W dziale spekulacje transferowe pozwalić na swoboną dyskusję na tematy transferowe i okołotransferowe
3. Pacnąć w potylicę ignoranta odpowiedzialnego za czystki, przez które dochodzi do takiego zamieszania

Nic więcej tu robić nie trzeba. Żadna rewolucja nie jest potrzebna. Gdyby nie brak wyczucia pewnego moderatora nawet nie trzeba by było żonglować takimi oczywistościami a tym bardziej robić z nich jakichś górnolotnych pomysłów. Mniej biurokracji, więcej myślenia.

Powyższy regulamin ok. Swój post pisałem gdy jeszcze go nie było.
Bakan

1 year of membership

Postprzez Juluz » 21 lip 2018, o 00:57

Postarałem się przeczytać wszystkie posty w tej dyskusji tak dokładnie jak tylko potrafiłem. Będę je czytał teraz jeszcze raz na bieżąco i postaram się do nich odnieść.

Kolego @Bakan,
Spoiler:

Kolego @diablinadali,
Spoiler:

Kolego @AustralianMagic,
Spoiler:

W zasadzie wyszło mniej niż się spodziewałem. Na większość już odpowiedzi dostaliście, za co @Szpiegu Ci serdecznie dziękuję i zaczęliście nawet rozmawiać o pomysłach, co mnie bardzo cieszy, bo narzekanie jest dużo prostsze od konstruktywnej krytyki i rzucenia jakiegoś pomysłu. W najbliższych dniach ustalimy wspólnie biorąc pod uwagę Wasze pomysły, co zrobić ostatecznie ze spekulacjami, bo uwierzcie, że my także jesteśmy tym już najzwyczajniej w świecie zmęczeni, bo ile można ciągnąć i wałkować ten sam temat. Wszystkich użytkowników i tak nie zadowolimy, także na taczkach będziecie nas wywozić jeszcze wiele razy. Oczywiście zostaniecie o wszystkim poinformowani.
I got broken wings, I keep dyin', keep tryin',
No, I won't give up, Oh I'm flyin', I'm flyin'.
Juluz
Moderator

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 21 lip 2018, o 01:59

Radbug - Twoje sugerowane zmiany będą wzięte pod uwagę.

Poza tymi propozycjami to na pewno nie jestem za zmianą całkowitą formuły informacji. Raczej zgodnie z tym co napisał Radbug, zostaną tam tylko pewniaki, natomiast w spekulacjach nie obowiązywałyby linki, a tylko formuła postów -
za to też możemy oberwać przy ewentualnej moderacji bo jestem prawie pewien, że wynikną (mimo regulaminu) z tego posty jednozdaniowe czy na 2-3 słowa co zaspamuje skutecznie wątek ale takie dyskusje nie będą kasowane chyba, że dojdzie do apogeum - nastąpią częstsze warny i czasowe (krótkie po kilku ostrzeżeniach) bany za spamczat.

Myślę, że od niedzieli nastąpi faza testu na to okienko transferowe i zobaczymy ilu będzie zadowolonych/niezadowolonych z moderacji ale przede wszystkim z tego jak ten wątek "żyje" i czego dotyczy.

edit: diablinadali - być może sądzisz, że to jest tylko problem (usunięcie tej dyskusji), natomiast rozmowa była dłuższa bo to tylko kropelka.
Druga sprawa, że WEDŁUG CIEBIE te posty były zgodne z regulaminem. Ale w jaki sposób chcesz to udowodnić to nie wiem. Być może jest jak ja myślę, było np. 10 postów z czego 7 to był spam więc usunięte zostało 10 bo te 3 nie miałyby sensu po usunięciu 7. To, że Ty napisałeś, że była to dyskusja zgodna z regulaminem nie znaczy, że tak było (bo na pewno wszystkie posty takowymi nie były bo widziałem zalążek tej "dyskusji" -widziałem to znaczy omiotłem wzrokiem bo akurat nie miałem czasu nic z tym zrobić nawet jakbym chciał) , a Ty dalej to drążysz :)

Co ma Ci powiedzieć Juluz - "sorki zagalopowałem się, masz u mnie whiskey jak się będziemy widzieć na zlocie/w pubie" - nie powie Ci tak bo zgodnie z tymże regulaminem miał prawo do usunięcia tego co uznał za spam w wątku, a to czy było to do końca słuszne nie jesteśmy w stanie ocenić w tej chwili bo wszystkich postów usuniętych nie widzimy - ocena tego zdarzenia nic by jednak nie dała bo nadal miał prawo do takiej suwerennej decyzji i dlatego teraz rozmawiamy o całym wątku, a nie o tym i uważam, że temat skasowania tych postów jest do zamknięcia gdyż dalsza dyskusja akurat na ten konkretny temat nie ma sensu gdyż dyskusja o tym "kto miał rację " nie prowadzi do niczego.

Żeby uniknąć tej sytuacji, że ktoś jest z tego powodu niezadowolony bo napisał jakiś ładny elaborat, a przez spamczat mod usunął także jego post to po prostu tak jak pisałem NIE BĘDZIEMY usuwać żadnych postów ze spekulacji chyba, że będą epatowały wulgaryzmami.
Szpieg1
Moderator

Postprzez diablinadali » 21 lip 2018, o 09:51

Miałem już zakończyć to rzucanie grochem o ścianę, ale po prostu ręce opadają.

Juluz napisał(a):Postarałem się przeczytać wszystkie posty w tej dyskusji tak dokładnie jak tylko potrafiłem. Będę je czytał teraz jeszcze raz na bieżąco i postaram się do nich odnieść.

Kolego @diablinadali,
Jak myślisz, czemu w innych wątkach nie znikają całe wypowiedzi? Bo najzwyczajniej w świecie tam nie ma napisanych tylu bzdur, ile potrafią naprodukować użytkownicy w dziale spekulacje transferowe. Jak wcześniej wspomniałem mówiąc bzdury mam na myśli wypowiedzi odbiegające od regulaminu tematu. Stąd nie znikają całe strony.

Stronę wcześniej:
diablinadali napisał(a):Najdziwniejsze w tej całej debacie jest to, że argumentacje krążą wokół usuwania postów nie związanych z danym tematem, a żaden z moderatorów nie pofatygował się, by odpowiedzieć na jedno proste pytanie - dlaczego usunięte zostały posty z tematu spekulacji dotyczące Alissona? Cała strona została jednym kliknięciem usunięta wedle własnego widzimisię, choć posty spełniały warunki regulaminu.

Wasze wywody i argumenty, a mając na myśli "Wasze", mówię o @Juluz i @Szpieg1, opierają się przez całą dyskusję o usuwanie postów niezwiązanych z tematem spekulacji, podczas gdy sednem sprawy jest usunięcie całej strony postów związanych z tematem Alissona w spekulacjach, zgodnych z regulaminem. Jeśli to jest możliwie najdokładniejsze przeczytanie postów w dyskusji jak tylko @Juluz potrafisz, to nie chciałbym Cię martwić, ale ze zrozumieniem tekstu czytanego minąłeś się w drzwiach.

Edit:
Po pierwsze, owszem, WEDŁUG MNIE były zgodne z regulaminem, bo niby jak inaczej miałbym wystosować swoją opinię, jeśli nie byłaby podparta subiektywnym odczuciem? Trochę logiki. Po drugie, to że były zgodne z regulaminem zawarłem w poście otwierającym tę dyskusję i podparłem to punktami regulaminu wątku.

Spoiler:

Ten fragment dowodzi tego, że nie masz najmniejszego pojęcia o czym piszesz, ale piszesz dla zasady. Nie rozumiem jak możesz stawiać mi zarzut, że posty mogły być niezgodne z regulaminem, skoro nawet nie wiesz jakie to były posty. I oczywiście, że dalsza dyskusja nie ma sensu, choćby z powodu, który wypunktowałem w poprzednim zdaniu.

Nie interesuje mnie whisky od któregokolwiek z moderatorów. Żaden z Was sensownie nie wybroni decyzji o usunięciu postów, których dotyczy sedno tej dyskusji, a zwłaszcza Ty, skoro przyznałeś się, że widziałeś tylko zalążek tamtej dyskusji. To jak rozmowa o imprezie z gościem, który wyszedł przed 22.
diablinadali

Postprzez Juluz » 21 lip 2018, o 13:58

Kolego @diablinadali,

Po pierwsze, dyskusja dotyczyła ogólnego przeznaczenia działu spekulacji transferowych, a nie tylko jakichś postów o Alissonie. Widnieją tu też skargi innych osób, a nie tylko Twoje i to uszanuj.

Po drugie, w moim poście wyżej nie odpowiadałem na Twoje wywody na temat Alissona, tylko na ten zacytowany przeze mnie fragment, po to go dałem do cytatu, abyś mógł zauważyć, że chodzi mi właśnie o niego. Następnym razem oświetlę go na czerwono i zapale lampki jak na choince, może wtedy to zauważysz? Może wtedy ręce przestaną Ci opadać. Jeśli posty o Alissonie zostały skasowane, to najwidoczniej w świecie nie tyczyły się czystej dyskusji o jego transferze, tylko były zalążkiem wypowiedzi, której dalsza część podchodziła po spam. Palcem Ci teraz nie wytknę, bo posty poleciały i się tego nie cofnie, a i tak nie miałbym na to ochoty.

Po trzecie nie obraź się, ale to My oceniamy czy dany post był spamem, nie Ty, równie dobrze moglibyśmy się powołać na punkt w regulaminie, który zwalnia nas z jakichkolwiek tłumaczeń przed Wami. Wtedy też mógłbyś płakać i nikt by się tym raczej nie przejął, bo tak mówi regulamin, a zakładając tu konto potwierdziłeś pełną zgodę z jego treścią.

Po czwarte, oceniłeś tak według subiektywnej opinii. Moderator także ocenił według subiektywnego przeczucia i je wyrzucił, bo miał do tego pełne prawo.

Tutaj ucinam swoją dyskusję, bez względu na to co dalej napiszesz, gdyż wszystko już zostało powiedziane, jeśli się z tym nie potrafisz pogodzić, to napisz do @Aira, który już i tak swoją opinię tutaj wyraził.

Jutro dostaniecie informacje na temat spekulacji. Pozdrawiam.
I got broken wings, I keep dyin', keep tryin',
No, I won't give up, Oh I'm flyin', I'm flyin'.
Juluz
Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasza strona