Forum LFC.pl • Zobacz wątek - Pakiet dający dostęp do meczy LFC

Pakiet dający dostęp do meczy LFC

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Pakiet dający dostęp do meczy LFC

Postprzez Mariano » 21 lip 2018, o 10:42

Witajcie, jestem zupełnie nie zorientowany jeżeli chodzi o różnego rodzaju pakiety, subskrypcje, abonamenty itd które udostępniają śledzenie meczy ligi angielskiej. Czy istnieje ktoś zorientowany w temacie kto mógłby mi przedstawić jak to wygląda i w czym można wybierać?Być może to lenistwo z mojej strony że nie chce googlować, ale biorąc pod uwagę wszystkie telewizje internetowe, jakieś płatne streamy, sky sport online i różne takie rzeczy to mogę się zagubić. Zawsze oglądałem mecze na Sopcascie albo acestream, teraz chcę uczciwie zapłacić i mieć na telewizorze albo na laptopie i podpiąć to do telewizora. Ile meczy w jeden weekend transmituje telewizja nc+? Czy często omijają Liverpool? Jakie istnieją telewizje internetowe wysokiej jakości które gwarantują wiele meczy LFC? LFC TV GO chyba nie pokazuje spotkań na żywo?
Mariano

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Re: Pakiet dający dostęp do meczy LFC

Postprzez DrGonzo » 21 lip 2018, o 11:50

DrGonzo

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Creeng » 21 lip 2018, o 12:58

Jeżeli dobrze się orientuję, to Premier League jest w nc+, Liga Mistrzów w Polscacie(można kupić w ipli za chyba 300 złotych za sezon), a angielskie puchary w Eleven, więc ciężko o złoty środek na wszystko
Creeng

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Mariano » 21 lip 2018, o 13:08

Właśnie dlatego szukam jakiegoś streamu w internecie, najlepiej płatnego i wysokiej jakości żeby na 40'' tv się dało puścić. Gdzieś wyczytałem że pojedyńcze mecze są możliwe do oglądania za jakieś 3-4 funty.
Jeżeli dobrze się orientuję, to Premier League jest w nc+

a czy często zdarza się sytuacja że jest kolejka i nie puszczają meczu Liverpoolu bo np LFc gra z kimś słabym a w międzyczasie np Chelsea gra z kimś lepszym? Premier League jest w nc+, ok, ale ile będę mieć meczy Liverpoolu, to mnie interesuje, bo z 38 możliwych meczy pewnie będzie sporo mniej.
Mariano

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Malypablo » 21 lip 2018, o 13:49

Spokojnie ponad 30 meczów jest w nc+ ;)
NC+ GO można kupić za 120 zł na rok ( prawdopodobnie tam są tez wszystkie eleveny) a to działa w dobrej jakości chyba na wszystkim co ma neta.
Malypablo

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez endless » 21 lip 2018, o 14:31

Ostatnimi czasy rzadko się zdarza, żeby nc+ nie transmitowało meczów LFC, tym bardziej, że obiektywnie rzecz biorąc sporo się w nich dzieje. W tym sezonie myślę, że też nie będzie problemów, bo spotkania z liderem zazwyczaj mają pierwszeństwo 8) Ja od kilku lat oglądam to co jest w nc, a te pojedyncze pozostałe przypadki, które nie zmieszczą się w ramówce TV ratuję streamami.
endless

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Zielas » 21 lip 2018, o 15:26

Mozna zakupić NC+ GO nie będąc abonamentem NC+? :-)
Zielas

Postprzez Malypablo » 21 lip 2018, o 15:27

Oficjalnie nie ale można dorwać konta ;)
Malypablo

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez adrian51 » 21 lip 2018, o 21:01

Posiadam pakiet nc+ ten sportowy i mam eleven 1-4 i canal + sport i sport 2 oraz nsport i na tych kanałach leca wszystkie mecze Liv wlacznie z liga mistrzów bo lm tez w tym roku bedzie na nc+
adrian51

Postprzez adilfc » 21 lip 2018, o 21:04

a to polsat nie przejął LM od tego sezonu?
adilfc

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez adrian51 » 21 lip 2018, o 21:35

Musze sie poprawic masz racje to byl ostatni rok LM w nc+ teraz tylko polsat ale liga i puchary w nc+ :)
adrian51

Postprzez pdg90 » 22 lip 2018, o 10:21

Nie wiem, jak to dokładnie działa, ale za 5 funtów można chyba wykupić LIVERPOOL TV i tam są wszystkie mecze LFC - bez względu na rozgrywki :) - jeżeli się mylę, to proszę poprawcie mnie.
pdg90

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Skott » 22 lip 2018, o 19:57

Dołączam się do pytania, chciałbym również oglądać mecze Liverpoolu "legalnie". Kogoś obeznanego w temacie prosiłbym o informację. Pozdrawiam.
Skott

1 year of membership

Postprzez FootballClub » 22 lip 2018, o 20:19

Premier League - nc+
Puchary Krajowe - Eleven
Liga Mistrzów - Polsat

Opcji macie miliard. Zakupić nc+ z elevenem i Polsat osobno (ewentualnie wykupić pakiet na ipli). Jeżeli komuś bardziej zależy na LM to kupić Polsat, a np. wykupić pakiet na playerzy Canal+ żeby oglądać Premier League. W jakichś kablówkach może będą wszystkie kanały canal+ i Polsatu.
Najlepsze wyjście to poczekać chwilkę bo podobno nc+ dogadało się z Polsatem, ze ich kanały będzie można wykupić na czas LM na platformie nc+, ale to jeszcze nie potwierdzone info.
FootballClub

Postprzez kargulk » 22 lip 2018, o 22:24

No ja korzystam z nc+ w sumie full pakiet. I jest wszystko. Liverpool zawsze dają. Zdarza się że jakiś mecz z premier league nie jest transmitowany ale zazwyczaj drużyn o mniejsze ilości fanów. Jest kilka kanałów canal + oraz n i na kilku kanałach lecą mecze. Jeżeli nie chcesz przegapić żadnego meczu lfc uderzaj śmiało do nc+ . Polecam. Do tego hiszpańska liga itp możesz sobie pooglądać na eleven. Szkoda że liga mistrzów przeszla na Polsat.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś źle. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj."
kargulk

Następna strona

Powrót do Różności