Forum LFC.pl • Zobacz wątek - Treningi Liverpoolu

Treningi Liverpoolu

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Treningi Liverpoolu

Postprzez urban12 » 4 lip 2017, o 16:01

Rzeczywiście zaczęliśmy od wczoraj przygotowania ? bo ani żadnych zdjęć ,ani informacji ? wie ktoś coś więcej ?
Na stronie "Klopp12"
urban12

2 years of membership2 years of membership

Postprzez robert1970 » 4 lip 2017, o 17:43

urban12 napisał(a):Rzeczywiście zaczęliśmy od wczoraj przygotowania ? bo ani żadnych zdjęć ,ani informacji ? wie ktoś coś więcej ?

Wczoraj trenowała akademia ze Stevenem , a seniorzy mają zacząć od jutra.

https://www.thisisanfield.com/2017/07/s ... wednesday/
robert1970

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez luksi93 » 4 lip 2017, o 20:10

Swoją drogą właśnie przeczytałem artykuł na oficjalnej stronie klubu i jutro w Melwood będzie też nasz rodak z U18, Kamil Grabara 8) Wcześniej chyba nie trenował z 1 składem.

Players at Melwood on Wednesday: Karius, Grabara, Gomez, Matip, Milner, Moreno, Randall, Alexander-Arnold, Henderson, Lucas, Stewart, Mane, Firmino, Chirivella, Kent, Flanagan, Sakho, Markovic, Clyne, Sturridge, Bogdan, Ings.
Y.N.W.A
luksi93

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Ralf088 » 4 lip 2017, o 20:13

Trenował trenował, i to nie raz a bardzo często w ubiegłym sezonie :)
Ralf088

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez urban12 » 9 lip 2017, o 13:25

https://www.youtube.com/watch?v=w3Ub16Xln_U
Ale Kloppowi urządzili gabinet po urodzinach ;D
Aż miło popatrzeć znowu na te uśmiechnięte mordy :D
Na stronie "Klopp12"
urban12

Postprzez PonuryGrabarz » 10 lip 2017, o 12:08

Jeśli ktoś ma wakacje albo wolne to na fanpage'u Liverpoolu jest transmisja live z treningu.
PonuryGrabarz

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez urban12 » 10 lip 2017, o 12:15

Właśnie miałem też pisać ;D fajnie,że można obejrzeć trening naszych :D
Na stronie "Klopp12"
urban12

Postprzez norehearsall » 10 lip 2017, o 12:38

PonuryGrabarz napisał(a):Jeśli ktoś ma wakacje albo wolne to na fanpage'u Liverpoolu jest transmisja live z treningu.

można prosić linka? :)
norehearsall

Postprzez urban12 » 10 lip 2017, o 12:42

Już po treningu był na żywo 20 minut,ale masz tutaj powtórkę :)
https://www.facebook.com/LiverpoolFC/vi ... 028687573/
Na stronie "Klopp12"
urban12

Postprzez PonuryGrabarz » 22 sie 2017, o 17:37

Trening przed Hoffenheim na żywo na fanpageu Liverpoolu.
PonuryGrabarz

Postprzez Mariano » 13 lip 2018, o 12:36

Mariano

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez BeBe » 21 lip 2018, o 11:45

https://youtu.be/9D4piV1KEpU

Ktoś jest w stanie wyjaśnić o co chodzi tutaj ? Coś tam przy uchu im robią podczas biegania, jakieś pomiary ? Nie mam pojęcia o co chodzi I mnie zaciekawiło. Ciekawe też czemu po chwili Grujic odpuścił I dalej biegł już tylko Mane I Mo. Wygląda troszkę jakby zostawał z tyłu I nie miał siły ale jakoś nie wydaje mi się ;)
Bez ciemności nie ma światła. Bez zła nie ma dobra.
BeBe

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Mateusz22 » 21 lip 2018, o 11:52

Wygląda trochę na pobieranie krwi włośniczkowej. Określa się przez to poziom cukrów, elektrolitów oraz bada równowagę kwasowo-zasadową. Tyle wiem ale może coś więcej można zbadać.

Natomiast zmartwił mnie Grujic. Kloppo lubi graczy co mają wytrzymałość na wysokim poziomie (Milner i Gini pobiegli najdłużej ze wszystkich). Jakby Gruijc grał jako stoper to jeszcze można przymknąć oko. Ale w trójce pomocników musi mieć większą wytrzymałość.
- Nie uważam, że musisz być w 100 procentach zdrowy, by grać. Muszę być w 100 procentach kontuzjowany, żeby nie grać. - J.Carragher
Mateusz22

Postprzez Artur09lfc » 21 lip 2018, o 13:24

Panowie, zawodnicy najpierw robili Test FMS (Functional Movement Screen), czyli badanie oceny stanu funkcjonalnego zawodnika. Dzięki analizie tego testu można określić ograniczenia ruchowe zawodnika. Następnie ustawia się pod to specjalny trening funkcjonalny, który poprawi mobilność zawodnika, zakresy ruchów i przy tym będzie ograniczać kontuzje. Test ten zawiera 7 ćwiczeń, każde oceniane w 3pkt skali.

Dalej, gracze mieli robione badania wydolnościowe, test progresywny, czyli z narastającym tempem biegu. Wydaję mi się, że był to test ze wzrastającą ilością okrążeń i wzrostem tempa biegu, ale nie jestem pewny, bo jest wiele tych testów. Z ucha pobierają im krew i mierzą poziom mleczanu we krwi. Pobiera się z ucha, bądź opuszka palca, bo są to bezbolesne miejsca i szybko krzepnie krew. Wracając do testu, zawodnicy biegną 1 kółko, zatrzymują się mierzą im poziom mleczanu, później biegna tym samym tempem 2, to samo, 3, to samo aż do 4 kółek. Potem biegną jeszcze raz, ale już coraz szybciej. Jest to bardzo wyczerpujący test. Ma on na celu wyznaczenie progów: tlenowego, beztlenowego, tętna do spalania tkanki tłuszczowej, tętna maksymalnego itd. Te parametry potrzebne są do indywidualizacji treningu. To, że Grujić biegł za Mo i Sadio, oznacza, że na ten moment ma prawdopodobnie słabszą wydolność fizyczną od nich, ale uspokajam, na pewno jest ona u niego na dobrym poziomie, na pewno sztab szkoleniowy o to dba.
Myślę, że trochę pomogłem. W razie jakiś pytań piszcie.
Pozdrawiam.
Artur09lfc

Poprzednia strona

Powrót do Liverpool FC