Forum LFC.pl • Zobacz wątek - Loris Karius

Loris Karius

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Loris Karius

Postprzez bugi » 15 lip 2018, o 21:31

Nie zapominajmy o łysym z brazzers czyli o Caballero :lol: Zresztą Nojer też swoje zrobił z Koreą
bugi

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Kodi » 15 lip 2018, o 21:40

Może to jakiś bramkarski challange ? Popularne to w mass mediach :D

Moglibyśmy ściągnąć Ochoe, on zawsze wygląda soldnie podczas występów w reprezentacji Meksyku :lol:
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez LukasLFC » 15 lip 2018, o 21:57

prawda jest taka, że kąśliwy strzał jest w stanie każdego zaskoczyć, interwencja to kwestia milisekund, szybkiej decyzji. Jak oglądam na co dzień topowych bramkarzy, czasami dają wrażenie, że wystarczy przeciętny strzał, aby ich zaskoczyć. No cóż, kwestia osobista, ale ja to tak interpretuje :D
LukasLFC

2 years of membership2 years of membership

Postprzez AustralianMagic » 19 lip 2018, o 21:13

Facet jest w Anglii skończony. Jeżeli nawet kibicie Blackburn w meczu towarzyskim cisną z niego bekę przy każdym kontakcie z piłką to co dopiero byłoby w lidze, w meczu z takim United. Wyrobił sobie już stałą renomę i cały sezon będą cisnąć z niego w każdym meczu. Na szczęście przychodzi Alisson, bo Karius nie wygląda na gościa, który byłby w stanie grać na poziomie na takiej bece i presji w każdym spotkaniu.
AustralianMagic

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 19 lip 2018, o 21:44

Przecież stadionowi kibice United to większe pikniki niż przyorlikowe pijaczki :P

A co do Kariusa, to co? - pierwszy raz w historii piłki nożnej ktoś się z czymś wygłupił? W październiku juz nikt nie będzie o tym pamiętał, bo pewnie znajdą się kolejni śmiałkowie do toczenia z nich beki - kibice zapomnieli o poślizgu Gerrarda, zapomnieli o ptasiej kupie w ustach Younga, zapomnieli o Terrym i wszystkich innych śmieszkach to i o Kariusie zapomną.

Z jednym się zgodzę - dobrze, że przychodzi Alisson, będzie bramkarz na światowym poziomie, a drugi, całkiem niezły będzie spokojnie wracał do formy.
"Champagne for my real friends, Real pain for my sham friends"
PyrkaLFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez LookAss » 20 lip 2018, o 09:13

Kibice może zapomną za rok czy dwa i znudzi im się wypominanie tych błędów. Niemniej Karius i tak ma ogromne wyzwanie przed sobą z "powrotem do formy" (ciekawe stwierdzenie, biorąc pod uwagę, że nawet w najlepszej formie nie był jakimś zdecydowanie silnym punktem zespołu i przysparzał więcej strachu niż spokoju), bo oprócz świadomości, że zawalił finał LM, teraz ma dodatkową świadomość, że będzie zmiennikiem najdroższego bramkarza w historii futbolu.
Czy sprosta? Nie wiem, ale w mojej opinii jego kariera na Anfield jako głównego bramkarza jest skończona i nie do odratowania. Nie miałbym oczywiście nic przeciwko, gdyby Loris pokazał wszystkim, że się mylą. Będę mu kibicował, jak praktycznie każdemu z naszych zawodników.
Obrazek
LookAss

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez ar90 » 22 lip 2018, o 22:11

Karius zaczyna koncert, wyjscie i wybicie pilki pod nogi rywala, tylko dlatego, że gosciu nie umie prosto kopnąć piłki, nie przegrywamy
ar90

Postprzez Kodi » 23 lip 2018, o 00:00

Chciałbym się w sumie spytać o 2 bramkę, bo 3 to był poziom obrony jak na orliku, więc odpuszczę.

Czy tylko ja wymagałem po padnięciu 2 bramki z jakiś 16-18 metrów, żeby on się chociaż rzucił ? Spróbował przewidzieć strzał i rzucić się w róg ? Bo to nie 1 raz, gdzie piłka leci po strzale z dystansu a on tylko sobie stoi jak zwykle zdziwiony.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez AustralianMagic » 23 lip 2018, o 00:02

Przecież to jest kryminał. Ileż błędów można popełniać? On jest nawet za słaby na drugiego bramkarza. Simon to przynajmniej czasami coś obroni, a ten... Asysta przy trzeciej bramce. Ani to nie sparował, ani złapał tylko przewracając się jakoś dziwnie odbił z powrotem w pole karne.
Przy drugiej bramce bez szans, ale co znamienne, po raz kolejny zaraz przed strzałem w złym momencie zmienia pozycję, podskakuje i przez to nie jest w stanie nawet spróbować obronić. Było to już wiele razy wałkowane w trakcie sezonu, te jego dziwne podskoki, przez które potem sam odbiera sobie szanse na interwencje.
Nie chce mi się wierzyć, że ktoś taki mógł być 2gim bramkarzem w Niemczech.
AustralianMagic

Postprzez ArtuDitu » 23 lip 2018, o 00:03

Gość ma na tym etapie rozwaloną psychikę i zero wiary w swoje umiejętności, koniec kariery, tego się nie odratuje.
Obrazek
ArtuDitu

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez urban12 » 23 lip 2018, o 00:06

Ja już sam nie wiem czy to jest kwestia psychiki, czy braku umiejętności. Nigdy on mi się nie podobał jako bramkarz nawet w Mainz. Teraz to już w ogóle. Co ten koleś wyprawia to jest masakra jakaś. Najchętniej to bym go sprzedał i numerem 2 by został Mignolet, ale wątpię, żeby Simon się zgodził być numerem dwa, bo mimo wszystko może bronić w jakimś średnim klubie. Z Kariusa już nic nie będzie, aż strach myśleć co on będzie wyprawiał w Pucharze Anglii i Carabao Cup. Z nim w bramce to o tych pucharach możemy pomarzyć. To jest koniec tego bramkarza.

Chyba największy transferowy błąd Kloppa od wielu lat.
Na stronie "Klopp12"
urban12

2 years of membership2 years of membership

Postprzez everlast » 23 lip 2018, o 00:15

urban12 napisał(a):
Chyba największy transferowy błąd Kloppa od wielu lat.

nie zapominaj,ze kosztowal tylko 4mln,chyba warto bylo tyle zaryzykowac za bramkarza zapowiadajacego sie. Dzis czytalem ze 3 lata temu moglismy kupic Allisona za 4mln i wtedy nikt nie zaryzykowal.
everlast

Postprzez Bolo » 23 lip 2018, o 00:24

A czy Karius przy 2 bramce nie był na wykroku/zasłonięty? Nie żebym bronił go :P
Bolo

Postprzez josif » 23 lip 2018, o 00:47

Ciekawe czy Mignolet pogodziłby się z rolą rezerwowego bramkarza, bo Karius powinien dostać rok wypożyczenia do Championship. Musi trochę ochłonąć, zmienić otoczenie na jakiś czas, bo póki co to Niemiec wygląda jakby myślał ciągle o tym finale zamiast skupić się na tym co jest teraz. Szkoda, że Alisson zacznie grać dopiero od meczu z Napoli, bo jeszcze kilka takich kiksów i oczywistych błędów i z gościa zrobi się już kompletne pośmiewisko.
War. War never changes
josif

Postprzez kargulk » 23 lip 2018, o 09:32

Kariusz widać nie radzi sobie z presją. No chyba że to takie umiejętności. Taki ogólny chaos jakoś stresuje mnie kiedy ma piłkę. Nawet moja żona się stresuje jak kariusowi ktoś poda :) btw. Mingolet śmiga podobno do Barcy.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś źle. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj."
kargulk

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery