Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Off topic

Postprzez lfc13 » 23 cze 2018, o 15:02

r4z0r napisał(a):Witam serdecznie. Potrzebuję stronę ze statystykami zespołów z całego sezonu. Chodzi mi o szczegółowe statystyki, a nie tylko o bramki i ich różnicę. Czy istnieje jakaś strona, która takie prowadzi?

Tutaj jest chyba wszystko.
http://www.footstats.co.uk/index.cfm?ta ... ue_corners
lfc13

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez bugi » 23 cze 2018, o 22:26

Refleksji w związku z mundialem ciąg dalszy :lol:
Takie pytanie, jak wiadomo za opóźnianie gry jest kara żółtej kartki dla zawodnika, a co jeśli zdarzy się taka sytuacja, rzut rożny i... nie ma chętnego żeby wykopać piłkę? :lol: Kogo wtedy sędzia ukarze albo w jaki sposób przyśpieszy grę? Nigdy się nad tym nie zastanawiałem nawet i nie wiem jak jest w przepisach
bugi

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Jesse » 23 cze 2018, o 23:07

Mi się wydaje, że wtedy każe rozpocząć bramkarzowi przeciwnej drużyny, gdyby faktycznie nikt nie chciał się podjąć wykonania tego stałego fragmentu.
Jesse

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez masterkik » 23 cze 2018, o 23:33

A nie jest przypadkiem tak że jeśli zbyt długo się nie wznawia gry to piłkę dostaje przeciwnik.
Wydaje mi się że kiedyś Trent za długo się zastanawiał zanim wyrzucił aut i z autu rozpoczynał przeciwnik.
Nikogo sędzia nie musi karać kartką.
A z racji że to rożny i trudno żeby drużyna biła piłkę ze swojego narożnika więc tu się zgadzam z Jesse i pewnie piłka trafia do bramkarza.
masterkik

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Django » 24 cze 2018, o 23:13

Ktoś poleci dobre lekkie narzędzie do publikowania nagrań na YT?
Obrazek
Django

Postprzez Patryko92LFC » 27 cze 2018, o 14:26

Co do plotek o Asensio. Sam piłkarz powiedział w wywiadzie:

"Zainteresowanie Liverpoolu? Pojawiła się taka informacja, ale ja skupiam się na mundialu. Kiedy on się zakończy, porozmawiamy o tych sprawach. Dzisiaj skupiam się na rozegraniu wielkiego turnieju z reprezentacją."

Wydaję mi się że gościu po prostu chce grać w pierwszym składzie i rozwijać swój nieprzeciętny talent. Jeżeli klub nie zapewni mu regularnego grania to nie zdziwię się jak będzie chciał odejść do "słabszego" klubu jakim np jest Liverpool. Pod okiem Kloppa może stać się tylko lepszy i sam piłkarz o tym wie :) a czy Real go w takiej sytuacji puści? szczerze wątpię.
Patryko92LFC

Postprzez Ralf088 » 1 lip 2018, o 10:19

Witam, mam takie pytanie odnośnie autobiografii piłkarzy, trenerów czy działaczy sportowych. Póki co przeczytałem Zlatana, i na prawdę super książka i jestem w czasie czytania Stevena :) Ktoś może polecić kogoś innego, która naprawdę jest warta przeczytania i dowiedzenia się niektórych szczegółów ze szatni ?:) Pozdrawiam :)
Ralf088

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 1 lip 2018, o 11:42

Ja polecam historie Pele. Łezka kręci się w oku. Dla takich to szacunek!
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez arox71 » 1 lip 2018, o 11:51

Może to nie autobiografia, ale jeżeli chcesz poznać świat futbolu połowy lat 90 to polecam. Kto się wtedy interesował piłka nożną, szczególnie brytyjską, ten wie, że to nie populistyczny bełkot, tylko tak faktycznie (w 99%) było. "Jak nie być profesjonalnym piłkarzem" P. Merson Polecam, mimo, że nie nasze podwórko.

A jak chcesz "smaczki" z polskich szatni, których niestety nie zweryfikuję pod kątem autentyczności, to rzuć okiem na "Szamo" Stanowskiego i "Wójta". Skandaliczne. Pewnie w pewnym stopniu prawdziwe. Na naszej kopanej się nie znam, więc ciężko ocenić jak bardzo prawdziwe.
arox71

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez urban12 » 1 lip 2018, o 12:51

Ja ze swojej strony mogę polecić biografię Darka Dziekanowskiego, dużo ciekawych szczegółów zawartych w tej książce jest.
Na stronie "Klopp12"
urban12

2 years of membership2 years of membership

Postprzez hyuga » 1 lip 2018, o 14:24

I jeśli nie miałeś okazji to zapoznaj się z książkami The Secret Footballer - tajemniczy piłkarz opowiada o kulisach Premier League i jest pikantnych szczegółach - polecam :)
Obrazek
hyuga

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez qensheimer » 9 lip 2018, o 09:07

Paulinho odchodzi z Barcelony!
Guangzhou Evergrande poinformowało o rocznym wypożyczeniu brazylijskiego pomocnika. Jak na razie chiński klub nie podał więcej informacji na temat transakcji. Wcześniej spekulowało się, że od razu zapłaci on za transfer 29-latka 50 milionów euro i można przypuszczać, że za mniej więcej taką kwotę wykupi go po zakończeniu wypożyczenia.
Ktoś mi może wyjaśnić o co w tym wszystko chodzi? Kompletnie tego nie mogę pojąć.
Obrazek
qensheimer

Postprzez Kodi » 9 lip 2018, o 09:26

qensheimer napisał(a):Paulinho odchodzi z Barcelony!
Guangzhou Evergrande poinformowało o rocznym wypożyczeniu brazylijskiego pomocnika. Jak na razie chiński klub nie podał więcej informacji na temat transakcji. Wcześniej spekulowało się, że od razu zapłaci on za transfer 29-latka 50 milionów euro i można przypuszczać, że za mniej więcej taką kwotę wykupi go po zakończeniu wypożyczenia.
Ktoś mi może wyjaśnić o co w tym wszystko chodzi? Kompletnie tego nie mogę pojąć.

Zmienił klub na topowy przed MŚ, przebił się do 1 składu i w Barceolnie i w Brazylii, pograł na MŚ i można wrócić do mnożenia kasy na koncie bankowym :wink:
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

Postprzez bugi » 9 lip 2018, o 09:29

A ja dodam, że spekuluje się o transferze Coutinho do PSG, cena miała by wynosić UWAGA 270mln. A wystarczyło się nie uginać i przetrzymać go jeszcze pół roku :roll:
Ale to narazie luźne plotki, chociaż znając PSG.. ;)
bugi

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Patryko92LFC » 9 lip 2018, o 10:09

bugi napisał(a):A ja dodam, że spekuluje się o transferze Coutinho do PSG, cena miała by wynosić UWAGA 270mln. A wystarczyło się nie uginać i przetrzymać go jeszcze pół roku :roll:
Ale to narazie luźne plotki, chociaż znając PSG.. ;)

Jak by do tego doszło to Barca by na tym pięknie wyszła. Ciekawe czy My też byśmy dostali z tego jakiś procent. Zastanawia mnie FFP dla PSG czy ich to w ogóle dotyczy?
Patryko92LFC

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności