Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Off topic

Postprzez sc0user » 16 cze 2018, o 19:52

Napisałbym to już pięć razy, ale szkoda mojej pracy na to, bo wiem jak każdy potraktuje wątek prowadzony przez kolesia bez gwiazdek. Dlatego podsuwam to jako pomysł, by "góra" się tym zajęła, a bądź co bądź mają większy respekt niż szary forumowicz.
sc0user

1 year of membership

Postprzez PyrkaLFC » 16 cze 2018, o 20:02

sc0user napisał(a):Napisałbym to już pięć razy, ale szkoda mojej pracy na to, bo wiem jak każdy potraktuje wątek prowadzony przez kolesia bez gwiazdek. Dlatego podsuwam to jako pomysł, by "góra" się tym zajęła, a bądź co bądź mają większy respekt niż szary forumowicz.

Przed chwilą w wątku "Spekulacje transferowe" toczyła się dyskusja na temat mundialu 2018 - pomimo, że istnieje temat "Mistrzostwa Świata 2018". Jeśli ludzie nie widzą różnicy między diametralnie róznymi tematami: "Spekulacje transferowe" i "Mistrzostwa Świata 2018", to mam spore wątpliwości, że dostrzegą różnice pomiędzy bardzo zbliżonymi tematami "Spekulacje transferowe" i "Plotki transferowe". Na moje w obydwu będzie śmietnik i gównoburza i to nie jest kwestia gwiazdek. @Bartek84 też nie ma gwiazdek, a zdążył zgarnąć propsy za sposób pisania, więc i bez gwiazdek się da i nie odbywa się tu jakaś gwiazdkowa dyskryminacja.
Becker - Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson - Alonso, Mascherano, Gerrard - Salah, Firmino, Mane :roll:
PyrkaLFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez sc0user » 16 cze 2018, o 20:10

No nie wiem, momentami to odczuwam. Są momenty w wymianę zdań, gdzie to jest jeden z ważniejszych argumentów, który kończy wszelką dyskusję.
Może należałoby karać ludzi banami czasowymi, a za recydywę permanentnym? Coś trzeba zrobić, bo obecny wygląd forum bardzo, ale to bardzo zniechęca.
sc0user

1 year of membership

Postprzez Mitchell » 16 cze 2018, o 20:21

sc0user napisał(a):Napisałbym to już pięć razy, ale szkoda mojej pracy na to, bo wiem jak każdy potraktuje wątek prowadzony przez kolesia bez gwiazdek. Dlatego podsuwam to jako pomysł, by "góra" się tym zajęła, a bądź co bądź mają większy respekt niż szary forumowicz.

Człowieku, może czas przestać płakać i wziąć sprawy w swoje ręce? Wszędzie narzekasz. Użytkownicy, moderatorzy, skrypt forum, gwiazdki...
Myślisz, że kogoś interesuje ile gwiazdek ma autor jeśli założył przydatny ludziom temat?
Jak będziesz grzeczny za tydzień dostaniesz własną. Pierwszą. Przybędzie mądrości, respektu, wiedzy?
Załóż wątek, daj mądry nagłówek, zasady, poczekaj na odzew. Nikt Ci nie zabrania nowych tematów. Jeśli się przyjmie -będziesz wniebowzięty, a my przy okazji. Jeżeli umrze to pójdzie do kosza, nikt Ci głowy nie urwie, konta nie skasuje.

Chyba :)
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
Mitchell

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez w0rst » 16 cze 2018, o 20:26

Spoiler:

Całkowicie się zgadzam, osoba z tyloma gwiazdkami na pewno się nie myli :)
Obrazek
w0rst

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 16 cze 2018, o 22:39

Czytam czytam co piszecie, obserwuję uważnie wątek, od 10 czerwca głównie ja kasuję posty w spekulacjach ale tylko jeśli odchodzą od dyskusji, pojedyncze słówka czy właśnie bajanie o tym kogo widzimy z mistrzostw świata w składzie,
zostawiłem luźny tok rozmów ale tylko i wyłącznie w obrębie spekulacji.

sc0user - tak jak napisał Mitchell, stwórz wątek, zrób zasady, zobaczymy co z tego wyniknie, głowy nikt nie urwie :)
bany mogę dawać ale kasować kont nie ;)
Szpieg1
Moderator

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Glajskor » 19 cze 2018, o 08:59

à propos Fekira, słowa jego agenta:

Asked on French TV channel LCI on Monday night why Fekir didn't join Liverpool , he said: “He didn't sign because um... it is not over! This is not the end of the story.”

https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/football/transfer-news/nabil-fekirs-liverpool-transfer-could-14800856

Ciekawe :roll:
"Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu"
Glajskor

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez aro8 » 20 cze 2018, o 01:54

Czy ktoś z was pracował albo pracuje w Liverpoolu? Szukam czegoś na wakacje(czyli lipiec, sierpień, wrzesień) I znastanawiam sie gdzie szukać, a raczej przez kogo. Wolałbym pracować gdzieś gdzie nie ejst konieczna znajomość angielskiego, bo raczej nie jestem w stanie sie swobodnie komunikować
aro8

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez WhiteAngel » 20 cze 2018, o 10:55

Masz NIN?
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*]
WhiteAngel

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez aro8 » 20 cze 2018, o 11:38

Nie mam
aro8

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez bugi » 22 cze 2018, o 16:29

Tak mnie dziś naszła pewna myśl, a konkretnie to czy wiadomo jak będą pogodzone rozgrywki ligowe z mundialem w Katarze w 2022 roku? :D turniej będzie rozgrywany od 21 listopada do 18 grudnia

E. A właśnie, przecież jeszcze rozgrywki europejskie, puchary krajowe itp :)
Ostatnio edytowano 22 cze 2018, o 17:04 przez bugi, łącznie edytowano 1 raz
bugi

Postprzez akhrem9 » 22 cze 2018, o 16:58

Najlepsze, że FIFA dostała w łapki od Arabów stawiając UEFA (organizatora LM i LE) oraz krajowych organizatorów przed faktem dokonanym. Rozgrywki krajowe i europejskie zostaną wywrócone do góry nogami, kto zrekompensuje te straty klubom Premier League? Sponsorzy wyłożyli dużą kwotę za prawa do transmisji w Bundeslidze, La Lidze itd. itd.
Sam turniej trwa miesiąc, ale doliczyć należy 2 tygodnie poświęcone na zgrupowanie przed turniejem, potem po finale przerwa na regenerację zawodników. Ile ona będzie trwać?
Był dosyć duży zgrzyt pomiędzy FIFA a wyżej wymienionymi. I nie słyszałem o rozwiązaniu.
akhrem9

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez GhostRider » 22 cze 2018, o 21:14

Pogrywałem sobie wczoraj w FM18 i ze względu na sprzeciwy kibiców Mundial z Kataru został przeniesiony do Meksyku :lol: także sprawa będzie rozwiązana :lol: Magic FM 8)

bugi napisał(a):Tak mnie dziś naszła pewna myśl, a konkretnie to czy wiadomo jak będą pogodzone rozgrywki ligowe z mundialem w Katarze w 2022 roku? :D turniej będzie rozgrywany od 21 listopada do 18 grudnia

E. A właśnie, przecież jeszcze rozgrywki europejskie, puchary krajowe itp :)
GhostRider

Postprzez r4z0r » 23 cze 2018, o 14:01

Witam serdecznie. Potrzebuję stronę ze statystykami zespołów z całego sezonu. Chodzi mi o szczegółowe statystyki, a nie tylko o bramki i ich różnicę. Czy istnieje jakaś strona, która takie prowadzi?
r4z0r

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez qensheimer » 23 cze 2018, o 14:54

r4z0r napisał(a):Witam serdecznie. Potrzebuję stronę ze statystykami zespołów z całego sezonu. Chodzi mi o szczegółowe statystyki, a nie tylko o bramki i ich różnicę. Czy istnieje jakaś strona, która takie prowadzi?

https://www.whoscored.com/'
https://www.sofascore.com/pl/
Obrazek
qensheimer

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności