Serie A

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Serie A

Postprzez Marcin16 » 12 mar 2018, o 01:32

Akurat dzisiejszego meczu nie oglądałem, ale z tym co piszesz zgodzić się nie mogę. Na ligę mistrzów w Neapolu leją ciepłym moczem, w tym sezonie liczy(-ło?) się tylko scudetto, to raz. Dwa, że moim zdaniem, przynajmniej w pierwszym meczu z tych drużyn, zakończonym również 0-0, Inter pokazał najwyższą klasę jeśli chodzi o taktykę, chociaż nie jest to oczywiście taktyka widowiskowa. Napoli natomiast, o ile przeciwnik nie grał z taką dyscypliną jak wtedy Inter, (a zagrali tak tylko Juve, Chievo i Viola) wygrywało i to przekonująco mecz za meczem, w pierwszym składzie tej drużyny jedynym słabym punktem są boki obrony (i tak lepsze niż nasze) także jestem przekonany, że gdyby chcieli to by nasz Liverpool pojechali gładko. Rzecz jasna fundamentalnym problemem jest jednak krótka ławka, szczególnie w ofensywie i niestety przez to mamy marzec a kwestia mistrzostwa powoli zaczyna się sypać. Dzisiaj oglądanie meczu tak jak mówię odpuściłem, więc może widziałeś coś innego niż ja, niemniej jednak uważam takie lekceważące teksty za pochopne.

Co innego Milan, tu akurat się zgodzę, że ostatnie wyniki wywołały niezrozumiały hajp na ten zespół, którego kadra i gra jest na przestrzeni całego sezonu po prostu słaba.
Marcin16

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez consigliere » 12 mar 2018, o 12:03

Marcin16 napisał(a):także jestem przekonany, że gdyby chcieli to by nasz Liverpool pojechali gładko.

Napoli pojechało by nasz Liverpool? to samo Napoli które ostatnio dostało czwórkę ze słabą Romą? :roll:

jedynym obszarem w krórym Napoli ma więcej jakości od Liverpoolu jest środek pomocy, to się zmieni gdy na Anfield trafi Keita. jeśli porównujesz już oba kluby, to szkoda że nie wspomniałeś nic o trenerach których dzieli przepaść.

Napoli gra w lidze mistrzów często i regularnie tam zawodzi, jeśli rzeczywiście robią to dlatego bo istotniejsza jest dla nich cienka Serie a to znaczy że brak im nie tylko umiejętności, ale i mentalności.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Mufi » 12 mar 2018, o 12:10

Napoli ? Błagam Was, ten zespół ma mentalność przegrywów. Kolejny raz szanse na tytuł stracili w meczach z rywalami bez formy (Roma, Inter). Kolejny raz bez znaczących sukcesów w LM (przegrali awans z Szachtarem (!)). I chyba już ostatni. Ich przyszło sezonowy skład będzie drastycznie różny od obecnego. Z całym szacunkiem do klubu z Włoch, ale Liverpool > Napoli, na ten moment .
Ostatnio edytowano 12 mar 2018, o 14:27 przez Mufi, łącznie edytowano 1 raz
Mufi

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Radbug » 12 mar 2018, o 12:32

Dobrze, że nie wygrają ligi, będzie łatwiej w lato wyciągnąć ich zawodników, a kilkoma z nich się interesujemy. Jorginho jest chyba naszym priorytetem, a myślę, że i Zielińskiego tak szybko nie odpuścimy.
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
Radbug

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez kacciq » 22 kwi 2018, o 22:42

Napoli po raz pierwszy w historii wygrywa na stadionie Juve po główce Koulibaly'ego w końcówce.
Ależ autobus postawił dziś Allegri. Chciał wygrać/zremisować w "stylu" Mourinho żeby praktycznie zapewnić sobie dziś Scudetto. Napoli utarło mu nosa i całe szczęście, oby to był początek końca Juventusu na szczycie tabeli.
Futbol dziś zwyciężył.

@down
Benatia próbował ale nieudolnie. Kalidou to dzik jakich mało :D

Juve 1 punkt przewagi i wyjazdy na Inter i Romę. Będzie ciekawie :)
Ostatnio edytowano 22 kwi 2018, o 22:49 przez kacciq, łącznie edytowano 1 raz
kacciq

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Sektor51 » 22 kwi 2018, o 22:47

Koulibaly wsadził takiego gwoździa, ze mała głowa. Aż dziwi, ze nikt mu specjalnie nie przeszkadzał w wyskoku.
Sektor51

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez meanstoend » 23 kwi 2018, o 09:27

Brawo dla Napoli. Widać, że miasto strasznie żyje tą drużyną i aż się chce kibicować takim zespołom. Tym bardziej, że jest szansa na scudetto dla dwójki naszych rodaków i byłego Liverpoolczyka. Swoją drogą, dawno nie widziałem tak słabego Juve... Przed nimi jeszcze mecze z Interem i Romą, a że obie cały czas walczą z nożem na gardle o udział w LM to może być różnie. Wystarczy, że raz zremisują i ostatni sezon Buffona w Juventusie(najprawdopodobniej) będzie jak z koszmaru.
meanstoend

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez akhrem9 » 29 kwi 2018, o 08:55

Inter - Juventus, spójrzcie na zachowanie bramkarza Interu, który przy każdej straconej bramce nie podniósł nawet rąk...
https://www.meczyki.pl/skroty/84468/inter_mediolan_juventus_turyn_01.html
akhrem9

Postprzez MILF » 12 cze 2018, o 09:45

"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

Postprzez kacciq » 12 cze 2018, o 10:28

Kurczę, liczyłem że się nim zainteresujemy, bo talent ma niesamowity. Już wiele pokazał a ma dopiero 19 lat.
Mam nadzieję, że Roma to tylko kolejny przystanek w drodze do Liverpoolu :P (a potem pewnie do Barcelony :lol:)
Dobre transfery robią Rzymianie.
kacciq

Postprzez Mufi » 12 cze 2018, o 11:03

kacciq napisał(a):Kurczę, liczyłem że się nim zainteresujemy, bo talent ma niesamowity. Już wiele pokazał a ma dopiero 19 lat.
Mam nadzieję, że Roma to tylko kolejny przystanek w drodze do Liverpoolu :P (a potem pewnie do Barcelony :lol:)
Dobre transfery robią Rzymianie.

W dodatku są bardzo bliscy podpisania Ziyech'a z Ajaxu.
Mufi

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Sektor51 » 12 cze 2018, o 11:38

Skąd mają kasę? Tam wisi FFP i do lipca nie mogą pozwolić na czekanie (z Alissonem), czuję że szykuje się gorący weekend.
Sektor51

Postprzez macios89 » 12 cze 2018, o 11:46

Monchi robi robotę. Taki dyrektor sportowy by nam się przydał bo jakoś potrafi ciekawe talenty sprowadzać do klubów. Wcześniej przecież do Sevilli dobrych zawodników pościągał. Jestem ciekaw kim się teraz interesujemy tak na poważnie jeśli chodzi o pozycję ŚPO.
- Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną. - Steven Gerrard
macios89

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 12 cze 2018, o 12:06

Sektor51 napisał(a):Skąd mają kasę? Tam wisi FFP i do lipca nie mogą pozwolić na czekanie (z Alissonem), czuję że szykuje się gorący weekend.

No. W Madrycie.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 12 cze 2018, o 12:11

[email protected] Jeszcze kilka dni temu Edwards był geniuszem. Teraz już tęskno za Monchim bo nie klepnęliśmy gościa który za parę lat może być piłkarskim emerytem :lol: Pomijając fakt, że razem z Justinem przywlekli do klubu największą k***e w świecie piłki to moim skromnym zdaniem Monchi ściągnął do klubu więcej szrotu niż wartościowych zawodników

Skąd mają kasę? Tam wisi FFP i do lipca nie mogą pozwolić na czekanie (z Alissonem), czuję że szykuje się gorący weekend.

Mają nowego sponsora. Chyba Qatar airways

Ogólnie w lidze włoskiej coraz lepiej się dzieje. Doszło paru bogatych inwestorów z zewnątrz i pomalutku podnoszą poziom tamtejszych zasłużonych klubów. Przewiduje, że liga włoska może być na prawde ciekawa w przyszłych latach. Odradza się Inter. Milan również próbuje. Jest Roma z nowymi funduszami, Napoli i oczywiście Juventus. Kryzys który dotknął serie a kilka lat temu teraz prawdopodobnie przejdzie na Bundeslige. Niemieckie kluby, z wyłączeniem Bayernu to od cirka 2 lat straszna nędza
The world is yours
CzerwonyBartek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi zagraniczne