Czego oczekujecie w nowym sezonie?

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Czego oczekujecie w nowym sezonie?

Postprzez Bolo » 30 maja 2018, o 00:19

Imo Hendo dalej będzie pewniakiem w 1 składzie. Wątpię by Klopp wymienił całą linię pomocy ;P
Bolo

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 30 maja 2018, o 00:21

Ja obstawiam Lovrena :p Kloppo zwraca sporą uwagę na staż w zespole
The world is yours
CzerwonyBartek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez LiveFan » 30 maja 2018, o 00:22

Bolo napisał(a):Imo Hendo dalej będzie pewniakiem w 1 składzie. Wątpię by Klopp wymienił całą linię pomocy ;P

Wątpię, żeby ktoś z 3 Fabinho, Fekir, Keita usiadł na ławce.
LiveFan

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Ivan88 » 30 maja 2018, o 01:14

Moj post do usuniecia.
Panowie... Widzicie temat?
Nie jest o ewentualnej zmianie kapitana.

BTW. Poki Hendo jest w klubie to bedzie kapitanem. Nawet na lawce

EDIT: Tylko prosze bez argumentow "oczekuje innego kapitana" czy "oczekuje takiego skladu" bo wszyscy wiemy, ze nie otb
Reporter: "Rafa, would you rather win 2-0, or 4-2?"
Rafa: "4-0, for sure"
Ivan88
Bułgarski historyk

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez MixonLFC » 30 maja 2018, o 01:19

Henderson będzie dalej grał w pierwszym składzie jeśli będzie zdrowy a reszta będzie wymienna i mnie to cieszy bo Klopp widzi w nim coś czego my możemy nie dostrzegać.

Co do oczekiwań na nowy sezon, myślę że istnieje duża szansa na powtórkę w LM, a dodatkowo walka o mistrzostwo przynajmniej do końca kwietnia(oczywiście wtedy je przypieczętujemy).
MixonLFC

1 year of membership

Postprzez Nole » 30 maja 2018, o 01:29

MixonLFC napisał(a):Henderson będzie dalej grał w pierwszym składzie jeśli będzie zdrowy a reszta będzie wymienna i mnie to cieszy bo Klopp widzi w nim coś czego my możemy nie dostrzegać.

Co do oczekiwań na nowy sezon, myślę że istnieje duża szansa na powtórkę w LM, a dodatkowo walka o mistrzostwo przynajmniej do końca kwietnia(oczywiście wtedy je przypieczętujemy).

No nie wiem, wydaje mi się, że w przyszłym sezonie będziemy się skupiać głównie na lidze, a na Ligę Mistrzów dalej nie będzie takiego parcia. Owszem, pewnie nie będzie całkiem zlana, jednak nikt nie powinien mieć pretensji, jeśli odpadniemy przykładowo w 1/4.

A co do pierwszej części, to pewne, że ciężko będzie wymienić cały środek z miejsca, jednak z czasem Henderson siądzie na ławce jednak pewnie będzie takim naszym pierwszym rezerwowym. Każdy zresztą wie jaki mieliśmy z tym kłopot w tym sezonie ;)
Nole

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Django » 30 maja 2018, o 08:14

DrGh0st napisał(a):Jak myślicie, co z opaską? Obstawiam dostanie ją Van Dijk,bo na Hendo miejsca w pomocy to już nie będzie a na pewno w sensie regularnie nie będzie

Założysz się, że w pierwszej kolejce sezonu nasza druga linia będzie wyglądała tak:

Milner---Hendo
----Fabinho----

Kończąc OT Henderson i Milner pozostaną kapitanami, przynajmniej do końca sezonu 18/19. A potem naturalnym wyborem wydaje się Ox, VVD jako vice, oczywiście, jeśli pierwsza dwójka zostanie w klubie. To że będzie szersza ławka nie oznacza, że nie będzie minut do grania. Mam wrażenie, że poważniej potraktujemy krajowe puchary, ale na zasadzie nic na siłę, bo PL będzie i tak najważniejsza.

Wracając do tematu to po nowym sezonie oczekuję tego, co było w obecnym i poważne potraktowanie krajowych pucharów, ze wskazaniem na Puchar Anglii.
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez aqalfc » 30 maja 2018, o 08:38

Django napisał(a):
DrGh0st napisał(a):Jak myślicie, co z opaską? Obstawiam dostanie ją Van Dijk,bo na Hendo miejsca w pomocy to już nie będzie a na pewno w sensie regularnie nie będzie

Założysz się, że w pierwszej kolejce sezonu nasza druga linia będzie wyglądała tak:

Milner---Hendo
----Fabinho----

Ja się założę, że nie.

Licząc, że Fekir będzie nowym zawodnikiem Liverpoolu takie ustawienie jakie zaprezentowałeś jest dla mnie niemożliwe/irracjonalne itp.
aqalfc

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez mariush » 30 maja 2018, o 09:13

Ja się nie zakładam, ale śmiem twierdzić, że propozycja Django jest bardziej prawdopodobna, choć zamiast Milnera moim zdaniem będzie Keita.

Hendo jest kapitanem i wbrew temu co niektórzy twierdzą, dobrze się w tej roli sprawdza. Gerrardem nigdy nie będzie, trzeba się z tym pogodzić, ale widać, że stara się jak tylko może pokazać determinację i zaangażowanie na boisku. Umiejętności mu brakuje, ale samą "bajeczną techniką" Keity czy (o ile będzie) Fekira, mistrzostwa się nie zdobędzie i ktoś taki jak Hendo jest nam potrzebny w środku pola.
mariush

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez ManiacK » 30 maja 2018, o 11:46

Zobaczymy, jak będą wyglądać mecze przedsezonowe i przede wszystkim postawa na treningach, do których zbyt dużego wglądu nie mamy - wątpię, by Jurgen wybierał Hendo do składu tylko ze względu na jego wg mnie wątłą ostatnim czasem charyzmę (wg mnie trochę mu jaj brakuje, nie wiem jak to w szatni wygląda, ale nie ma u Nas kto wrzasnąć na boisku porządnie, że każdy zawodnik się podporządkuje, no i również pociągnąć zespół również piłkarsko - tak wiem, obrońca to tym bardziej tego nie zrobi, że pociągnie grę do przodu, ale jeśli zyskamy piłkarsko w środku pola, to może to lepiej się sprawować, a dodatkowo dobre interwencje w obronie działają również mobilizująco na zespół).

Fabinho to DM z dobrym wyprowadzeniem piłki, dawno nie widziałem by przez większośćmeczu Hendo siedział z przodu, kiedy inni ŚP go zabezpieczali z tyłu, a nie sądzę by nasz nowy zawodnik zmieniał pozycję na wyższą, bo z tyłu zostanie Hendo. Inna sprawa, jak zespół będzie widział Klopp, dyskutujemy ciągle o środku pola przy 4:3:3, a może ma inny pomysł na drużynę, o którym się dopiero przekonamy? Wiem tyle, że zarówno Fekir, jak i Keita za taką kasę nie byli ściągani na ławkę, nie u Kloppa, który nie lubi szastać bezsensownie kasą i raczej działa w sposób, że ławkę rezerwowych wzmacnia zawodnikami, których zastępują nowi.
ManiacK

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Sektor51 » 4 cze 2018, o 21:12

Czy nie pojawił się już terminarz na nowy sezon?
Sektor51

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez qensheimer » 4 cze 2018, o 21:26

Sektor51 napisał(a):Czy nie pojawił się już terminarz na nowy sezon?

14 czerwca pojawi się nowy terminarz.
qensheimer

1 year of membership

Postprzez Mariano » 5 lip 2018, o 16:38

Oczekuję zazębienia się gry, wkomponowania w ekipe Fabinho i Keity, większej ilości goli, większego zgrania drużyny które i tak jest duże, 2-3 miejsca w lidze i minimum 80 pktów oraz solidnego występu w LM, aby coraz więcej topowych zawodników patrzało poważnie w stronę Anfield biorąc pod uwagę ewentualny transfer. Dla mnie Klopp przejął tą ekipę aby wyprowadzić ją na piłkarskie salony, mam nadzieje że sezon 2018-2019 będzie kolejną cegiełką albo raczej kamieniem milowym jeżeli chodzi o dążenie do coraz wyższej formy. a wy Czego oczekujecie?
Mariano

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Tubker » 5 lip 2018, o 17:05

Marzy mi się zwycięstwo w lidze ale liczę na mocne podium.
Oczywiście nie pogardziłbym powtórką w LM pod względem awansu do finału ale zadowoli mnie dotarcie do ćwierćfinału.
Wierzę, że Czerwoni powracają na salony i będą bardzo mocni w Europie.
Tubker

1 year of membership

Postprzez bugi » 5 lip 2018, o 17:16

Ja licze na mistrzostwo kraju lub Ligę mistrzów. Nie zdobycie żadnego z tych dwóch pucharów moim zdaniem spowoduje, że projekt Kloppa upadnie. To już jest ten odpowiedni moment, jesli nie wygramy jestem prawie pewien, że co najmniej dwóch z trójki Salah-Firmino_Mane nas opuści. Jesli tak się stanie to cóż, koiło się zamknie, nie wiem czy sam Jurgen nie będzie chciał z czasem zmienić otoczenia... Moim zdaniem najbliższy sezon będzie przełomowy.
To jest właśnie ten czas, mamy wszystko zeby być najlepszymi. Mam wielkie nadzieje związane z nadchodzacym sezonem.
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liverpool FC