Forum LFC.pl • Zobacz wątek - Internetowe transmisje

Internetowe transmisje

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Internetowe transmisje

Postprzez Solv » 2 maja 2018, o 20:29

Solv

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez andyy6661 » 6 maja 2018, o 17:10

Może ktoś polecić jakąś dobrą transmisję w przeglądarce na nasz dzisiejszy mecz? Z góry dzięki.
Obrazek
andyy6661

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 6 maja 2018, o 17:35

A coś mobilnego?
The world is yours
CzerwonyBartek

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez adam24 » 13 maja 2018, o 11:34

Witam ma ktoś link do transmisji dzisiejszego meczu na telefonie z androidem? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję
adam24

Postprzez FootballClub » 13 maja 2018, o 14:20

Usunąć cały watek, stworzyć jeden z postem @Juluza, zablokować go i po problemie.
FootballClub

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez 1010Arx » 25 maja 2018, o 19:38

Panowie i Panie, jako że jutro będzie się działo mam bardzo ważne pytanie. Czy macie jakieś sprawdzone i niezawodne strony, na których można wykupić premium, tak żeby obejrzeć transmisje bez żadnych ścin. Nie musi być nawet HD, choć mogłoby być, ważne aby transmisja była płynna. Często oglądam spotkania na różnych stronach, ale jako że to finał LM, ludzi może być od groma i popularne strony mogą ciąć, potrzeba mi czegoś naprawdę pewnego. Tak żebym przypadkiem nie wyrzucił kompa przez okno...

Edit: Dzięki, sprawdzę obie opcje.
Ostatnio edytowano 25 maja 2018, o 20:53 przez 1010Arx, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
1010Arx

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez mousen23 » 25 maja 2018, o 19:52

na sport.tvp.pl będzie dostępna transmisja
mousen23

1 year of membership

Postprzez KaylorLFC » 25 maja 2018, o 20:22

1010Arx napisał(a):Panowie i Panie, jako że jutro będzie się działo mam bardzo ważne pytanie. Czy macie jakieś sprawdzone i niezawodne strony, na których można wykupić premium, tak żeby obejrzeć transmisje bez żadnych ścin. Nie musi być nawet HD, choć mogłoby być, ważne aby transmisja była płynna. Często oglądam spotkania na różnych stronach, ale jako że to finał LM, ludzi może być od groma i popularne strony mogą ciąć, potrzeba mi czegoś naprawdę pewnego. Tak żebym przypadkiem nie wyrzucił kompa przez okno...

Sprawdz czy na playerze jest mozliwosc wykupienia, sam kupowalem na Rome i zarówno jakość jak i płynność cudowna, polecam serdecznie.
Obrazek
KaylorLFC

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez kaszkin » 25 maja 2018, o 22:28

Niestety z tego co pisałem do player.pl nie jest przewidziane PPV na ten mecz. Ja wykupiłem sobie pakiet za 60zł na 30 dni Canal+. W sumie tylko o jeden mecz, bo jak Premier League się skończyła to i tak raczej nic tam nie obejrzę. :D

Wcześniej wykupowałem PPV na mecze LM i potwierdzam, żadnych problemów, świetna jakość.
kaszkin

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez KaroLFC » 25 maja 2018, o 22:47

1010Arx napisał(a):Panowie i Panie, jako że jutro będzie się działo mam bardzo ważne pytanie. Czy macie jakieś sprawdzone i niezawodne strony, na których można wykupić premium, tak żeby obejrzeć transmisje bez żadnych ścin. Nie musi być nawet HD, choć mogłoby być, ważne aby transmisja była płynna. Często oglądam spotkania na różnych stronach, ale jako że to finał LM, ludzi może być od groma i popularne strony mogą ciąć, potrzeba mi czegoś naprawdę pewnego. Tak żebym przypadkiem nie wyrzucił kompa przez okno...

Edit: Dzięki, sprawdzę obie opcje.

Z mojej strony polecam sobie pobrać acestreama, wejść na reddita /soccerstreams i linków HD/1080 z przeróżnych stacji będzie od groma. :)
MISSION IMPOSSIBLE ACCOMPLISHED

Obrazek
KaroLFC

Postprzez Lapiduszek » 26 maja 2018, o 13:47

Panowie,
Ja potrzebuję czegoś bardzo dobrego na telefon/tablet. Jestem dzisiaj niestety na jakimś weselu... Jakby jakaś dobra dusza czymś poratowala to płacę w wódce weselnej.
Lapiduszek

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

hubsondj

Postprzez hubsondj » 26 maja 2018, o 13:54

Lapiduszek napisał(a):Panowie,
Ja potrzebuję czegoś bardzo dobrego na telefon/tablet. Jestem dzisiaj niestety na jakimś weselu... Jakby jakaś dobra dusza czymś poratowala to płacę w wódce weselnej.

Ja również dziś bedę na 70-tych urodzinach. Także power bank i w TVP Sport będzie transmisja online. Czy się mylę?

Macie Panowie wyżej rozpisane ode mnie multum stron, zapewniam, że znajdziecie tam coś dla siebie.//Juluz
"w każdej drużynie musi być ośmiu zawodników do noszenia pianina oraz trzech, którzy potrafią na tym cholerstwie grać" - Bill Shankly
hubsondj

Postprzez w0rst » 26 maja 2018, o 14:33

Do tej rozpiski dodałbym aplikacje navixsport dla osób korzystających z androida.

Dzięki, poszło.//Juluz
Obrazek
w0rst

Postprzez Nicco » 19 cze 2018, o 08:53

Panowie, da rade gdzieś dziś na smartfonie obejrzeć mecz?
I stanę się pasterzem, na Twoją Panie chwałę, od Ciebie pochodzi moc moja, Twoją wypełniam wolę, do Ciebie kieruję swe kroki, by u Twojego zasiąść tronu.
In nomine Patris,
et Fili,
et Spiritus Sancti.
Nicco

Postprzez Loktevic » 19 cze 2018, o 09:05

ściągnij sobie aplikacje TVP Sport, każdy mecz tam leci :)
Obrazek
Loktevic

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności