Real Madryt - Liverpool FC

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Real Madryt - Liverpool FC

Postprzez urban12 » 23 maja 2018, o 17:55

Świetna ta zapowiedź.
https://www.youtube.com/watch?v=7HUfDnMX618
Tutaj również świetne promo :)
Na stronie "Klopp12"
urban12

2 years of membership2 years of membership

Postprzez consigliere » 24 maja 2018, o 00:18

akhrem9 napisał(a):Przedmeczowa analiza od Noumanahttps://www.youtube.com/watch?v=02LWwXJZPQk

System jest ustalany na podstawie ustawienia zespolu w fazie defensywnej ..Real w zadnym meczu fazy pucharowej nie wyszedl 433 i w finale tez tego nie powinien uczynic.
Uwage autora tej analizy ogniskuja Tonie Kroos i Isco ..fakt obaj sa niebezpieczni, ale jeszcze badziej niebezpieczny jest Luka Modric, ktory stanowi w pewnym sensie ich hybryde.
Nie jest tak ze Real ma problemy w obronie bo angazuje zbyt duza ilosc zawodnikow w atak ..Real zostawia mnostwo przetrzeni takze wtedy gdy broni calym zespolem. Problemen tego zespolu nie jest to w ilu bronia, tylko jak to czynia.
she smell like gift from god
consigliere

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 24 maja 2018, o 08:18

consigliere napisał(a):Uwage autora tej analizy ogniskuja Tonie Kroos i Isco ..fakt obaj sa niebezpieczni, ale jeszcze badziej niebezpieczny jest Luka Modric, ktory stanowi w pewnym sensie ich hybryde.

I Kroos i Isco mają lepszy współczynnik zarówno wykreowanych szans, jak i kluczowych podań i w ten sposób zrozumiałem Noumana odnośnie stwarzanego zagrożenia. Nie chce dewaluować Modrica, bo to najlepszy B2B w La Liga, choć myślę, że w pierwszej kolejności ma trochę inne zadania niż stwarzanie bezpośredniego zagrożenia. Zabezpieczanie, odbieranie, utrzymywanie przy piłce - na tym chyba skupia się Modric.
"Champagne for my real friends, Real pain for my sham friends"
PyrkaLFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez MariuszMaxKolonko » 24 maja 2018, o 08:42

Cześć!

Czy ktoś z Was orientuje się kiedy nasi startują z lotniska do Kijowa?
MariuszMaxKolonko

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez sebix129 » 24 maja 2018, o 09:24

Ze strony Realu
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=a ... 307&kom=ok

Jeśli chodzi o Liverpool, Anglicy także przylatują do Kijowa już dzisiaj i zamieszkają w hotelu Intercontinental. Konferencja Kloppa i dwóch jego graczy odbędzie się w piątek o 16:15, a trening The Reds zaplanowano na 17:00.
sebix129

Postprzez starlesslist » 24 maja 2018, o 13:25

Cześć, jest ktoś ze Szczecina i chętny na wspólne kibicowanie w finale przed telewizorem, albo jakimś pubie?
starlesslist

1 year of membership

Postprzez urban12 » 24 maja 2018, o 15:23

Kadra Realu na finał i reszta informacji.

Kadra na finał z Liverpoolem:
Bramkarze: Navas, Casilla i Luca
Obrońcy: Carvajal, Vallejo, Ramos, Varane, Nacho, Marcelo, Theo i Achraf
Pomocnicy: Kroos, Modrić, Casemiro, Lucas, Llorente, Asensio, Isco, Kovačić i Ceballos
Napastnicy: Cristiano, Benzema, Bale oraz Mayoral.

Dodatkowe informacje:
Zgrupowanie: rozpoczęło się, ekipa leci do Kijowa
Konferencja prasowa: jutro o 18:15 na Stadionie Olimpijskim [Zidane, Ramos i Marcelo]
Trening: jutro o 19:00 na Stadionie Olimpijskim, otwarty dla mediów

A wiadomo kto z Kloppem będzie na konferencji z naszych zawodników?
Na stronie "Klopp12"
urban12

Postprzez Django » 24 maja 2018, o 17:47

urban12 napisał(a):
A wiadomo kto z Kloppem będzie na konferencji z naszych zawodników?

Pewnie Lovrena z jego słynnym "Focus, Focus!!" :lol:
Obrazek
Django

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez urban12 » 24 maja 2018, o 19:13

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - Casemiro, Kroos, Modrić - Ronaldo, Bale, Benzema

Karius - TAA, Lovren, VVD, Robertson - Milner, Henderson, Wijnaldum - Mane, Salah, Firmino

Real Madryt - Liverpool FC 2:3 (2:1)

Benzema 14' (asysta Bale)
Ronaldo 33' (asysta Benzema)
Mane 42' (asysta Milner)
Firmino 64' (asysta Roberston)
Salah 84' (asysta Wijnaldum)

Tak to widzę w sobotę ;D

Edit: Zobaczymy. Nie on, to Isco.
Ostatnio edytowano 24 maja 2018, o 19:36 przez urban12, łącznie edytowano 1 raz
Na stronie "Klopp12"
urban12

Postprzez BadBoy1920h » 24 maja 2018, o 19:30

urban12 napisał(a):Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - Casemiro, Kroos, Modrić - Ronaldo, Bale, Benzema

Karius - TAA, Lovren, VVD, Robertson - Milner, Henderson, Wijnaldum - Mane, Salah, Firmino

Real Madryt - Liverpool FC 2:3 (2:1)

Benzema 14' (asysta Bale)
Ronaldo 33' (asysta Benzema)
Mane 42' (asysta Milner)
Firmino 64' (asysta Roberston)
Salah 84' (asysta Wijnaldum)

Tak to widzę w sobotę ;D

Bale na 90 % nie wystąpi w pierwszym składzie.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
BadBoy1920h

Postprzez Muszka » 24 maja 2018, o 23:47

Meanwhile, Liverpool chiefs have decided Coutinho will receive a Champions League medal for his contribution to this year’s run.

Czyli medal, złoty czy srebrny będzie dla Coutinho.
Muszka

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez kacciq » 25 maja 2018, o 07:50

Muszka napisał(a):Meanwhile, Liverpool chiefs have decided Coutinho will receive a Champions League medal for his contribution to this year’s run.

Czyli medal, złoty czy srebrny będzie dla Coutinho.

No i bardzo dobrze. Klub musi pokazać klasę w takich sytuacjach, a nie kierować się kibicowską złością. Chcemy czy nie, Coutinho rozegrał dla nas 6 spotkań w tej LM i medal mu się należy. Inna sprawa jest taka, że na jego miejscu wstyd by mi było taki medal przyjąć. Ale to trzeba pozostawić jego moralności, zamiast rozwodzić się nad tym na forum :)

To już jutro. Ten czas tak leci że nawet nie zdążyłem zacząć się porządnie denerwować. Świetnie, że będziemy mieli Cana i Lallanę do dyspozycji, dzięki temu można bardziej optymistycznie patrzeć na ten mecz. Gdybyśmy nie mieli zmiennika do środka pola, każde starcie z udziałem Hendo/Milnera/Giniego podnosiłoby nam ciśnienie.

Co do składów - moim zdaniem taktyka Realu będzie prosta. Skład taki sam jak rok temu, dadzą nam się wyszumieć cofając się do obrony i poczekają na swoje szanse w drugiej połowie. Bale wejdzie na naszych zmęczonych obrońców.
Mam nadzieję, że przygotowania do tego meczu były na tyle dobre, że naszym nie zabraknie sił w końcówce, nawet jeśli zrobimy tylko 1 zmianę. Absolutnie kluczowa będzie skuteczność, bo czuję, że sytuacji stworzymy sobie sporo.

@down
Co tu potwierdzać? Witamy w Europie Wschodniej :)
Ostatnio edytowano 25 maja 2018, o 08:26 przez kacciq, łącznie edytowano 1 raz
kacciq

Postprzez tasebo » 25 maja 2018, o 08:11

https://www.liverpoolecho.co.uk/news/liverpool-news/worrying-reports-kiev-liverpool-fans-14703962

Jako, że nie mam zbytnio czasu śledzić całej prasy w ciągu dnia, "fajnie" by było jakby ktoś wrzucił tutaj potwierdzone informacje.
Hold your head up high
tasebo

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Gagarin » 25 maja 2018, o 10:14

Śniło mi się dziś, że zapomniałem o meczu i jak potem sprawdziłem wynik to wygraliśmy 7-0.

Ciekawy jestem tego meczu. Według mnie najbardziej prawdopodobne są 2 scenariusze. Pierwszy to taki ze chłopaki wyjdą zestresowani w ten mecz i dostaniemy szybko +/-2 bramki i ciężko będzie to odrobić, a drugi wszyscy znacie - thriller z happy endem i Jurgen łamiący okulary.
Obrazek
Gagarin

Postprzez Django » 25 maja 2018, o 19:36

urban12 napisał(a):Świetna ta zapowiedź.
https://www.youtube.com/watch?v=7HUfDnMX618
Tutaj również świetne promo :)

Masz rację - zapowiedź oglądało się wybornie. Ja jednak proponuję zapoznać się z inną, myślę, że równie "zabójczą" zapowiedzią jutrzejszego finału:

https://www.youtube.com/watch?v=RwjO2G0Tthw

:lol:
Obrazek
Django

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze