Liga Europy 2017/18

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Liga Europejska 2017/18

Postprzez Rafael7 » 13 kwi 2018, o 12:18

Czyli Arsenal kolejny rok bez LM :D
Trzeba powiedzieć, że rolę się odwróciły.
Rafael7

Postprzez ddc17 » 13 kwi 2018, o 12:24

Kto będzie miał możliwość gry w Lidze Mistrzów jeśli zwycięzca Ligi Europejskiej zagwarantuje sobie miejsce w LM pozycją w ligowej tabeli?
Our day will come
ddc17

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez qensheimer » 13 kwi 2018, o 12:29

ddc17 napisał(a):Kto będzie miał możliwość gry w Lidze Mistrzów jeśli zwycięzca Ligi Europejskiej zagwarantuje sobie miejsce w LM pozycją w ligowej tabeli?

Od kiedy zwycięzca LE zostaje nagrodzony pewnym miejscem w fazie grupowej LM to co roku jest ten temat wałkowany.
Pewne miejsce z tych 4 drużyn do LM z pozycji ligowej ma tylko Atletico, także jeśli oni wygrają te rozgrywki, to 5-tej drużyny z Hiszpanii nie będzie. :) 5-ta drużyna La Ligi nie dostanie takiego darmowego prezentu. :)
Obrazek
qensheimer

Postprzez ddc17 » 13 kwi 2018, o 12:34

qensheimer napisał(a):
ddc17 napisał(a):Kto będzie miał możliwość gry w Lidze Mistrzów jeśli zwycięzca Ligi Europejskiej zagwarantuje sobie miejsce w LM pozycją w ligowej tabeli?

Od kiedy zwycięzca LE zostaje nagrodzony pewnym miejscem w fazie grupowej LM to co roku jest ten temat wałkowany.
Pewne miejsce z tych 4 drużyn do LM z pozycji ligowej ma tylko Atletico, także jeśli oni wygrają te rozgrywki, to 5-tej drużyny z Hiszpanii nie będzie. :) 5-ta drużyna La Ligi nie dostanie takiego darmowego prezentu. :)

Czyli co w przypadku gdy Atletico wygrywa? Drugi finalista (jeśli nie awansuje z ligi) będzie grał czy może przypadnie miejcie drużynie z ligi, która najwyżej stoi w rankingu UEFA?
Our day will come
ddc17

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez owsiej » 13 kwi 2018, o 12:57

ddc17 napisał(a):
qensheimer napisał(a):

Czyli co w przypadku gdy Atletico wygrywa? Drugi finalista (jeśli nie awansuje z ligi) będzie grał czy może przypadnie miejcie drużynie z ligi, która najwyżej stoi w rankingu UEFA?

Coś takiego nie funkcjonuje. Zwycięzca LE dostaje prawo do gry w LM. Jeżeli zapewnił już sobie LM miejscem w rodzimej lidze to tyle. Drugi finalista ma takie puchary, jakie ugrał w swojej lidze.
owsiej

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez danio442 » 13 kwi 2018, o 17:24

ddc17 napisał(a):Czyli co w przypadku gdy Atletico wygrywa? Drugi finalista (jeśli nie awansuje z ligi) będzie grał czy może przypadnie miejcie drużynie z ligi, która najwyżej stoi w rankingu UEFA?

Miejsce przypada drużynie z ligi,która jest kolejna w rankingu UEFA i wtedy np. Czesi zamiast 1 miejsca mają 2.
danio442

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Re: Liga Europy 2017/18

Postprzez CzerwonyBartek » 13 kwi 2018, o 17:40

Arsenal - Atletico. Bez sprzecznie spotkanie na finał :p dobrze że w lidze mistrzów najbardziej ciekawe spotkanie ciągle jest możliwe. Moje marzenie, Real - Liverpool <3 chyba nawet zafundował bym sobie wycieczkę do Kijowa :D
The world is yours
CzerwonyBartek

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Smuggler7 » 26 kwi 2018, o 21:41

Oglądam mecz Arsenal vs Atletico i w 29 minucie zaczęło się mało słyszalne Allez Allez Allez. Przez chwilę myślałem, że mi się przesłyszało, ale później przyśpiewka się nasiliła i niedługo potem przycichła. Ciekawe.

Ogólnie dobre widowisko. Vrsaljko dwa pierwsze faule i po każdym żółta karta i Atletico gra w 10. Następnie faul na piłkarzu Atleti i Simeone tak gwałtownie domagał się również żółtej kartki, że go sędzie wysłał na trybuny.
Smuggler7

1 year of membership

Postprzez kacciq » 26 kwi 2018, o 22:00

Smuggler7 napisał(a):Oglądam mecz Arsenal vs Atletico i w 29 minucie zaczęło się mało słyszalne Allez Allez Allez. Przez chwilę myślałem, że mi się przesłyszało, ale później przyśpiewka się nasiliła i niedługo potem przycichła. Ciekawe.

Ogólnie dobre widowisko. Vrsaljko dwa pierwsze faule i po każdym żółta karta i Atletico gra w 10. Następnie faul na piłkarzu Atleti i Simeone tak gwałtownie domagał się również żółtej kartki, że go sędzie wysłał na trybuny.

Właśnie też mi się wydawało że to słyszę, ale uznałem po prostu że tak mi to siadło na bani, że wszędzie to słyszę, więc nawet nie pytałem :lol:

Trzeba przyznać że oba faule Vrsaljko to ewidentne żółte, natomiast wyrzucenie Simeone to trochę przeginka, sędzia powinien też się opanować w tamtej sytuacji.

Arsenal jest cienki jak sik pająka że tak polecę klasykiem. Bez Aubameyanga to oni tam nic nie wcisną. Niech Atletico dziś wygra, liczę na wejście smoka Torresa :D

Edit: zwracam honor, wcisnęli :lol:
@down
przyszło z Włoch, niemniej jednak myślałem że to kibice Arsenalu śpiewają, generalnie atmosfera słabiutka
Ostatnio edytowano 26 kwi 2018, o 22:31 przez kacciq, łącznie edytowano 1 raz
kacciq

Postprzez ElCycu » 26 kwi 2018, o 22:25

Smuggler7 napisał(a):Oglądam mecz Arsenal vs Atletico i w 29 minucie zaczęło się mało słyszalne Allez Allez Allez. Przez chwilę myślałem, że mi się przesłyszało, ale później przyśpiewka się nasiliła i niedługo potem przycichła. Ciekawe.

Generalnie to wy ludzie chyba wiecie (albo was w tym momencie uświadomię), że to nasze ,,we've conquered all of europe" to z południa Europy przyszło ;)

https://www.youtube.com/watch?v=BbdQ8pYkvSo

A co do meczu: cały Arsenal. Ładnie dla oka ale bez konkretów.
ElCycu

Postprzez Smuggler7 » 26 kwi 2018, o 22:29

Szczerze mówiąc nie wiedziałem, ale dzięki za info.
Smuggler7

1 year of membership

Postprzez Rafael7 » 26 kwi 2018, o 23:03

Arsenal to chyba nie chce występować w przyszłym sezonie LM. Na własne życzenie remisuja spotkanie, grając praktycznie przez 80min z przewagą jednego zawodnika na boisku.
Oblak kosmiczna interwencja po strzale głową Ramseya. Jeżeli ktoś miałby podnieść poziom w bramce Liverpoolu to innego kandydata nie widzę. Moim zdaniem, TOP1 bramkarz na świecie. Klauzula 100 mln €. :)
Rafael7

Postprzez Django » 27 kwi 2018, o 00:26

kacciq napisał(a):

Właśnie też mi się wydawało że to słyszę, ale uznałem po prostu że tak mi to siadło na bani, że wszędzie to słyszę, więc nawet nie pytałem :lol:

Trzeba przyznać że oba faule Vrsaljko to ewidentne żółte, natomiast wyrzucenie Simeone to trochę przeginka, sędzia powinien też się opanować w tamtej sytuacji.

Arsenal jest cienki jak sik pająka że tak polecę klasykiem. Bez Aubameyanga to oni tam nic nie wcisną. Niech Atletico dziś wygra, liczę na wejście smoka Torresa :D

Edit: zwracam honor, wcisnęli :lol:
@down
przyszło z Włoch, niemniej jednak myślałem że to kibice Arsenalu śpiewają, generalnie atmosfera słabiutka

Akurat to śpiewali kibice Atletico ;)

E: Odnośne stadion Atletico - w przyszłym roku odbędzie się tu finał LM ;)
Obrazek
Django

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez art64 » 3 maja 2018, o 21:21

Ależ futbol jest okrutny. Najpierw Chamberlain, a teraz Kościelny w wielkiej rozpaczy po doznaniu kontuzji bez udziału rywala- truchtając źle stanął i mocno uszkodził kostkę. Nie wiadomo czy grymas na twarzy Francuza jest spowodowany bardziej bólem fizycznym, czy psychicznym. Niezależnie od tego kto w jakim zespole występuje- tragedia sportowca, który najpewniej nie wystąpi na mundialu, jest bardzo smutna.
art64

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Esiu » 3 maja 2018, o 23:08

Też tak macie że cieszą Was porażki innych angielskich drużyn? Jakby ktoś mi powiedział że będę kiedyś kibicował drużynie w której gra Costa i Torres to bym je.nal śmiechem, a jednak ...
Może to głupie ale każda ich porażka mnie cieszy...
Esiu

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Europejskie puchary