Spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Gonzo, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino

Re: Spekulacje transferowe

Postprzez DrGonzo » 16 kwi 2018, o 16:17

Nowy bramkarz wg mnie przyjdzie, ale to dlatego, że Mignolet raczej nie będzie się chciał pogodzić z rolą rezerwowego. Pytanie brzmi, o jakim profilu byłby to zawodnik: czy stary wyga, który nie będzie się dopominać o minuty na boisku czy ktoś młody, perspektywiczny. Zarówno jedna, jak i druga opcja byłaby prawdopodobna w przypadku Kloppa.

Jeśli chodzi o powracający temat Zielińskiego, to bardzo mnie on cieszy. Fajnie byłoby znów zobaczyć Polaka w czerwonej koszulce. Poza tym ten chłopak ma na tyle duży talent, że po przyjściu tu wcale nie musi zgnić na ławce.
DrGonzo

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Domino212 » 18 kwi 2018, o 16:51

https://twitter.com/alves_marcus/status/986554522486091776

Portugalski dziennikarz Alves Marcus informuje, że Ruben Neves z Wolves zostanie za niedługo piłkarzem Liverpoolu.

Nie mam pojęcia jaka jest rzetelność owego dziennikarza, ale plotka ciekawa :)
Domino212

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Kodi » 18 kwi 2018, o 17:03

Domino212 napisał(a):https://twitter.com/alves_marcus/status/986554522486091776

Portugalski dziennikarz Alves Marcus informuje, że Ruben Neves z Wolves zostanie za niedługo piłkarzem Liverpoolu.

Nie mam pojęcia jaka jest rzetelność owego dziennikarza, ale plotka ciekawa :)

Ostatnio pisał o tym nijaki Don Balon, czyli brukowiec, który ma rzetelność bliską zeru.
Na pewno nie ściągniemy Jorginho i Nevesa w jednym okienku, o Włochu pisał chyba Pearce, więc radziłbym się póki co trzymać tego, że naszym głownym celem transferowym jest właśnie Jorginho.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Kadra i Transfery