Bundesliga

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Bundesliga

Postprzez Juluz » 6 lis 2017, o 16:54

Obrazek

Może mało interesujący fakt, ale szczerze mówiąc pierwszy raz spotykam się z taką sytuacja, żeby piłkarzy wycinał sobie otwory w butach albo cokolwiek innego z nimi robił.
Zapraszam na discord lfc.pl -> klik!
Juluz
Moderator

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Kurtz » 6 lis 2017, o 17:20

Juluz napisał(a):Może mało interesujący fakt, ale szczerze mówiąc pierwszy raz spotykam się z taką sytuacja, żeby piłkarzy wycinał sobie otwory w butach albo cokolwiek innego z nimi robił.

Może to nieczęsty zabieg, ale nawet na naszym podwórku to się zdarzało. Coutinho z początku roku.
https://www.youtube.com/watch?v=MmjG4j31boM

O wypychaniu gazetą na poziomie zawodowym natomiast nie słyszałem :wink:
Kurtz
Kurtz

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Juluz » 13 lis 2017, o 16:47

"Doktor, który został wyrzucony przez Guardiolę wraca do sztabu medycznego Juppa.
Podsumowanie sztabu Bayernu:
Trener - 72 lata
asystent: 65 lat
II trener: 63 lata
Lekarz: 75 lat
Prezydent: 65 lat
Prezes: 62 lata"

Jak widać, stawiają na doświadczenie. Na starą szkołę, która jak na razie dobrze wychodzi Bayernowi. Obiło mi się o uszy, że Jupp nie zostanie na dłużej w Bayernie niż do lata 2018. Jestem ciekaw co później stanie się z Bayernem, czy szukają już zastępcy? A może już kogoś mają? Przecież większość najlepszych trenerów na świecie jest już zajętych ( przynajmniej mówię tu o głośnych nazwiskach ). Ciekawi mnie jak dalej się to rozwinie.
Juluz
Moderator

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Django » 13 lis 2017, o 17:05

Juluz napisał(a):"Doktor, który został wyrzucony przez Guardiolę wraca do sztabu medycznego Juppa.
Podsumowanie sztabu Bayernu:
Trener - 72 lata
asystent: 65 lat
II trener: 63 lata
Lekarz: 75 lat
Prezydent: 65 lat
Prezes: 62 lata"

Jak widać, stawiają na doświadczenie. Na starą szkołę, która jak na razie dobrze wychodzi Bayernowi. Obiło mi się o uszy, że Jupp nie zostanie na dłużej w Bayernie niż do lata 2018. Jestem ciekaw co później stanie się z Bayernem, czy szukają już zastępcy? A może już kogoś mają? Przecież większość najlepszych trenerów na świecie jest już zajętych ( przynajmniej mówię tu o głośnych nazwiskach ). Ciekawi mnie jak dalej się to rozwinie.

Julian Nagelsmann chyba nie oprze się pokusie :)
Obrazek
Django

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Zyska » 25 lis 2017, o 18:26

I proszę, Schalke odrabia 4 bramkową stratę i to na wyjeździe. Wyczyn Liverpoolu pobity niespełna kilka dni później :shock: :shock:
Obrazek
Zyska

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Radbug » 25 lis 2017, o 18:35

Uffff, całe szczęście, że nasze popisy z wtorku nie dadza nam nawet tytułu frajerów tygodnia.
PROBLEMEM JEST ACHTERBERG
Radbug

2 years of membership2 years of membership

Postprzez DzidekLFC » 29 gru 2017, o 15:15

Bild uznał 20 letnego Leona Beileya z Bayeru Leverkusen Najlepszym zawodnikiem rundy !
14 występów , 6 bramek i 2 asysty ! Od czerwca tego roku do Grudnia jego wartość wzrosła z 11 mln na 28 mln Euro !
https://www.youtube.com/watch?v=6pYDx_m-cG8
Obrazek
"Między mną a Liverpoolem trwa romans,który nigdy się nie zakończy..."
DzidekLFC

Postprzez era » 29 gru 2017, o 15:52

DzidekLFC napisał(a):Bild uznał 20 letnego Leona Beileya z Bayeru Leverkusen Najlepszym zawodnikiem rundy !
14 występów , 6 bramek i 2 asysty ! Od czerwca tego roku do Grudnia jego wartość wzrosła z 11 mln na 28 mln Euro !
https://www.youtube.com/watch?v=6pYDx_m-cG8

Patrząc na oceny kickera to obecnie najlepszy piłkarz bundesligi. Albo inaczej - w najlepszej formie ze wszystkich. Tylko mnie martwi, że te pazie z Londynu chcą go już w zimę wyrwać, czyt. Arsenal i Chelsea.

http://www.kicker.de/news/fussball/bund ... aison.html
era

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez DzidekLFC » 2 sty 2018, o 23:50

KONTUZJA ROBERTA LEWANDOWSKIEGO!
Bayern Monachium za pośrednictwem Twittera przekazał informacje o kontuzji kapitana reprezentacji Polski.
Kontuzji dostał podczas dzisiejszego treningu. Narazie brak informacji jak bardzo poważny jest to uraz.
Obrazek
DzidekLFC

Postprzez DzidekLFC » 15 sty 2018, o 17:40

Vincent Koziello - francuski piłkarz polskiego pochodzenia jest już w Kolonii aby podpisać kontrakt na 4 lata z 1. FC Köln. Kwota transferu 22-letniego pomocnika mierzącego 168 cm ma wynosić 3 miliony euro. Zawodnik był uznawany za jedno z objawień poprzedniego sezonu i był wyceniany na 15 mln euro. Za te pieniadze szkoda ze my się nie zainteresowaliśmy.
Obrazek
Obrazek
DzidekLFC

Postprzez Juluz » 27 lut 2018, o 23:37

https://twitter.com/btsportfootball/status/968212114019004416/photo/1
Marco Reus po strzeleniu bramki, celebruje gola próbując naśladować Firmino :happy:
Spotkało się to ze sporym odzewem na twitterze:
Spoiler:

To co, Witamy Marco! :lol: :lol:
Juluz
Moderator

Postprzez Django » 28 lut 2018, o 00:00

Juluz napisał(a):https://twitter.com/btsportfootball/status/968212114019004416/photo/1
Marco Reus po strzeleniu bramki, celebruje gola próbując naśladować Firmino :happy:
Spotkało się to ze sporym odzewem na twitterze:
Spoiler:

To co, Witamy Marco! :lol: :lol:

Próba bardzo nieudolna, bardziej cieszynka a'la Mane z ostatnich meczów. Aż dziwne, że nie nabawił się żadnej kontuzji ;)
Obrazek
Django

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 28 lut 2018, o 00:08

No do Reusa akurat bardziej by pasowało, jakby wykonał "Sturridge's Dance" :badhappy:
Becker - Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson - Alonso, Mascherano, Gerrard - Salah, Firmino, Mane :roll:
PyrkaLFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 13 mar 2018, o 16:23

Marco Reus z kontaktem do 2023 roku. Być może sprawa nie jest najświeższa ponieważ z przed kilku dni ale kiedy przeczytałem tę informację postanowiłem się z wami podzielić moim zdaniem na ten temat. Listą kontuzji Marco Reusa nie powstydził by się sam Daniel Sturridge. Według mnie dość ryzykowna decyzja. Marco jest coraz starszy. Nie wydaje mi się aby jego pensja została obniżona. W najgorszym przypadku mogą zostać z wiecznie leczącym urazy zawodnikiem którego będą musieli sowicie opłacać do 33 roku życia. Dziwi mnie tak długie przedłużenie. Myślę że większość z nas chwytała by się za głowę widząc na głównej informacje, że Daniel zostanie z nami na kolejne 5 lat
The world is yours
CzerwonyBartek

Postprzez hjk95 » 13 mar 2018, o 17:19

CzerwonyBartek napisał(a):Marco Reus z kontaktem do 2023 roku. Być może sprawa nie jest najświeższa ponieważ z przed kilku dni ale kiedy przeczytałem tę informację postanowiłem się z wami podzielić moim zdaniem na ten temat. Listą kontuzji Marco Reusa nie powstydził by się sam Daniel Sturridge. Według mnie dość ryzykowna decyzja. Marco jest coraz starszy. Nie wydaje mi się aby jego pensja została obniżona. W najgorszym przypadku mogą zostać z wiecznie leczącym urazy zawodnikiem którego będą musieli sowicie opłacać do 33 roku życia. Dziwi mnie tak długie przedłużenie. Myślę że większość z nas chwytała by się za głowę widząc na głównej informacje, że Daniel zostanie z nami na kolejne 5 lat

Róznica między Sturridgem a Reusem jest taka, że jak ten drugi gra to jest genialny. Swoją drogą nie znam piłkarza który tak często byłby kontuzjowany a potem wraca i znowu jak gdyby nic gra zajebiście.

Piszczek przedłużył kontrakt do 2020 roku i zamierza zakończyć karierę w BVB.
hjk95

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi zagraniczne