Forum LFC.pl • Zobacz wątek - Daniel Sturridge

Daniel Sturridge

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Daniel Sturridge

Postprzez pankracy » 30 sty 2018, o 00:13

"IF YOU CAN'T BEAT US, JOIN US" - Grzesiu Krychowiak! 😂😂😂

R u c h B e z S e N s u !
pankracy

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Kartas » 30 sty 2018, o 00:28

Nie dało rady pogodzić interesów. Stu, musi i chce grać aby walczyć o Mundial a Klopp co najwyżej widzi go jako zawodnika który dostałby od czasu do czasu(czyli pewnie raz na kilka spotkań) kilkanaście minut w meczu..Ruch więc w pełni zrozumiały. Zawodnik zadowolony a Klopp poszedł mu na rękę i chyba też nie ma nic sobie do zarzucenia, w końcu pozbył się zawodnika, którego i tak nie chciał. Trudno, zostaliśmy z czym zostaliśmy ale są to na pewno zawodnicy bardziej mobilni niż obecnie stojący Sturridge, niewiele wnoszący do gry. Niech tylko zdrowotnie wytrzyma to kasa w lecie wpadnie za niego taka jaką oczekuje klub
Kartas

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez everlast » 30 sty 2018, o 00:30

No i moze Woodburn dostanie szanse,tyle sie wszyscy domagaja, żeby grał. Sturridge to stracił totalnie szybkość i tak naprawdę już nam nic nie da. To wypożyczenie to szansa,że może w wakacje uda się go sprzedać za sensowne pieniądze.
everlast

Postprzez FootballClub » 12 lut 2018, o 22:04

Stu w formie. 3 minuta i już opuszcza boisko na Stamford Bridge z powodu kontuzji.
FootballClub

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez werbatin » 12 lut 2018, o 22:08

FootballClub napisał(a):Stu w formie. 3 minuta i już opuszcza boisko na Stamford Bridge z powodu kontuzji.

https://www.youtube.com/watch?v=M7VlRUQlvXo

:)
Obrazek
werbatin

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez urban12 » 12 lut 2018, o 23:52

Jeszcze ktoś będzie krytykował Kloppa o wypożyczeniu tego pana? dał nam trochę radości, ale to co się teraz dzieję to już nawet nie jest smutne a wręcz tragiczne, u nas już na pewno nie zagra... pożytku i tak z niego nie będzie. Jedyne wyjście dla niego to nawet nie wiem... kto o zdrowych zmysłach by chciał go w swojej drużynie?
Na stronie "Klopp12"
urban12

2 years of membership2 years of membership

Postprzez KoRn » 13 lut 2018, o 00:15

Czyli kto jest sabotażystą "znafcy"? Chyba jednak Padrew biorąc Stu i płacąc mu taką tygodniówkę
KoRn

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Gonzo » 27 lut 2018, o 22:40

Daniel Sturridge has been ruled out for another month after playing 78 minutes so far on loan at West Brom.

Ahaaaa...
"Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo" - Pepe Reina
Gonzo
Moderator

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez LukasLFC » 23 lip 2018, o 10:32

Jak oglądałem wczoraj Daniela w akcji to na prawdę modlę się i jeszcze raz modlę, aby był zdrowy. W formie to ja nie wiem czym odstaje od Bobbiego, w sumie to spostrzeżenie osobiste, ale dla mnie może być lepszy. Cóż, nie ma co gdybać, jedna kontuzja i powrót do niedawnej przyszłości. Odnośnie meczu, dla mnie meeega na plus
LukasLFC

2 years of membership2 years of membership

Postprzez DrGh0st » 23 lip 2018, o 10:39

LukasLFC napisał(a):Jak oglądałem wczoraj Daniela w akcji to na prawdę modlę się i jeszcze raz modlę, aby był zdrowy. W formie to ja nie wiem czym odstaje od Bobbiego, w sumie to spostrzeżenie osobiste, ale dla mnie może być lepszy. Cóż, nie ma co gdybać, jedna kontuzja i powrót do niedawnej przyszłości. Odnośnie meczu, dla mnie meeega na plus

Odstaje pressingiem, siłą na nogach-umiejętnością przytrzymania piłki czekając na wejście większej liczby zawodników do ataku
DrGh0st

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Reso » 23 lip 2018, o 10:54

DrGh0st napisał(a):
LukasLFC napisał(a):Jak oglądałem wczoraj Daniela w akcji to na prawdę modlę się i jeszcze raz modlę, aby był zdrowy. W formie to ja nie wiem czym odstaje od Bobbiego, w sumie to spostrzeżenie osobiste, ale dla mnie może być lepszy. Cóż, nie ma co gdybać, jedna kontuzja i powrót do niedawnej przyszłości. Odnośnie meczu, dla mnie meeega na plus

Odstaje pressingiem, siłą na nogach-umiejętnością przytrzymania piłki czekając na wejście większej liczby zawodników do ataku

I skutecznością, jak oglądałem poprzedni mecz to się nie dało oglądać kolejnych marnowanych setek. Tak samo Firmino gra świetnie, jezeli chodzi o rozumienie z Salahem czy Mane, niekonwencjonalne podania. Myślę, że niemal każdy zdaje sobie sprawę że bez Firmino, Salah nie miałby takich liczb. Ja rozumiem, że Stu faktycznie prezentuje się dobrze , ale nad Bobbym zwłaszcza po poprzednim sezonie, to bym go nie stawiał. Dla mnie rezerwowy dla Firmino i nic więcej. Podkreślam że to moja opinia.
Reso

Postprzez czarodziej » 23 lip 2018, o 11:02

Daniel, o ile będzie zdrowy, na pewno odegra sporą rolę w przyszłym sezonie. Ale nie w I składzie, bo Bobby, Mo i Sadio są nie do ruszenia. Z drugiej strony, patrząc realnie i w oparciu o poprzednie lata, boję się jednak, że Stu zacznie sezon na ławce, będzie wchodził w kilku spotkaniach na boisko, na treningu złapie kontuzję i im dalej w sezon, tym mniej będziemy oglądać go w 18 meczowej.
czarodziej

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Kodi » 23 lip 2018, o 11:06

Zawsze można cofnąć Bobbyego na 10 - jego nominalną pozycję - i grać 4-2-3-1.
Nic nie stracimy w ofensywie, a nawet wyjdziemy na + .

Opcji mamy mega dużo, i możemy się z tego tylko cieszyć. :)
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez benekol » 23 lip 2018, o 11:25

@czarodziej jak najbardziej popieram Twoje zdanie. Stu, jeżeli będzie zdrowy to jak najbardziej chciałbym żeby został - jako zmiennik Bobby'ego, wejść na 15-20 min, ewentualnie gra w pucharach. Zwłaszcza, że widać jak w presezonie fajnie współpracuje z Keitą (wiem, że nie ma porównania do ligi,ale zawsze nadzieja jest). Dla mnie ofensywne trio jest nie do ruszenia, a Daniela niech zdrowie się trzyma to będzie z niego jeszcze dużo pożytku
benekol

1 year of membership

Postprzez july600lfc » 23 lip 2018, o 11:52

Zabawna historia w sumie.
Rok temu Sturridge wyglądał fatalnie pod względem fizycznym. Wolny, ociężały.
Potem przyszło wypożyczenie do WBA, gdzie miał się trochę odbudować, a tam kolejna kontuzja, tym razem bez udziału rywala i to w jednym z pierwszych spotkań.
Wtedy pomyślałem sobie, że to prawdziwy koniec Sturridge'a i przekreśliłem Go na dobre.
Tymczasem oglądając sparingi przedsezonowe widzę bardzo pozytywne zaskoczenie. Z chłopaka, z którego byłem pewny, że już nic nie będzie, nagle wraca trochę starego Daniela.
Przede wszystkim znowu wygląda na dość sprawnego i szybkiego. Umiejętności zawsze miał wysokie i nikt tego nigdy nie kwestionował.
Jeśli Stu ominą kontuzje, to może odegrać być bardzo solidnym zmiennikiem Firmino na szpicy, a my zyskamy bardzo sporo jakości.
Tylko właśnie tu jest to "ale". Znamy wszyscy historie Daniela i wiemy jak może się to skończyć. Chciałbym dać mu jeszcze jedną, ostatnią szansę na zaistnienie w tym zespole (oczywiście jako zmiennik, np. na mecze pucharowe to jest bardzo, bardzo solidna opcja, a Danny równie dobrze może grać też końcówki w lidze, bez ubytku jakości dla pierwszego składu), ale z drugiej strony - jeśli ktoś przyszedłby z godziwą ofertą (w co jednak wątpię, właśnie biorąc pod uwagę jego historie kontuzji), to jednak sprzedałbym Daniela.
Z trzeciej strony skoro Everton rzuca 50 milionów za Richarlisona, a West Ham robi szereg transferów za sumę ok 100 milionów funtów, to też nie zdziwię się jak przyjdzie jakieś Southampton oferujące 25-30 milionów za Sturridge'a.
Tylko to zrodzi kolejny problem - Ings też pewnie odejdzie, Origi wydaje mi się za słaby, a Solanke należy dać szansę, ale chyba jako wybór nr 2 w takim klubie jak LFC jest jeszcze za słaby. A to oznaczałoby, że musimy ściągnąć backup dla Firmino.
No chyba, że JK będzie przesuwał Salaha bezpośrednio na szpice, a wtedy np. Shaqiri zajmie miejsce Egipcjanina na skrzydle.
W każdym bądź razie - jeśli Daniel zostanie, to będziemy mieli w ataku bardzo przyjemny problem bogactwa
july600lfc

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery