Telewizory

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Telewizory

Postprzez WhiteAngel » 2 lut 2018, o 09:15

HappyBlancik napisał(a):Sęk w tym, ze te przycinki na tym Samsungu są częste, nawet do kilku razy w jednej połowie.
Na innych telewizorach tego nie ma, a jeśli tak to raz na kilka meczy, sekundowy lag a tutaj lag trwa z 2-3 sekundy jakby było spowolnione temp.
E: standardowe HDMI od PlayStation 4 Pro. Złącze HDMI 1 podłączone do HDMI 1

A jakie masz odświeżanie w telewizorze?
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*]
WhiteAngel

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez ebson » 4 lut 2018, o 18:09

Witam.

Kupiłem przed świętami z żoną telewizor samsung led ue75mu6102 i nie działa na nim hdmi. Gdy podłącze laptopa i chce przełączyć na hdmi to wyskakuje komunikat "nieznany". Dodam tylko, że na drugim telewizorze wszystko działa. Jest ktoś w stanie pomóc na szybko przed zbliżającym się meczem? :D

// problem rozwiązany :)
ebson

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez cezarySP » 15 lut 2018, o 18:06

Witam Państwa,

orientuje się ktoś, czy istnieje jakaś możliwość oglądania streamów meczów na SmartTV Samsunga, bez podłączenia kompa przez HDMI? Może jakaś aplikacja lub inny sposób?

Dodam, że często w trakcie spotkań używam komputera do innych celów, dlatego dobrze by było, gdyby ewentualne podłączanie kompa bezprzewodowo nie wpływało na to, że nie mógłbym robić na nim nic innego.
Obrazek
cezarySP

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez pdg90 » 15 lut 2018, o 19:05

Są telewizory, które mają wbudowanego linuxa, więc chyba wówczas można oglądać przez sopcasta czy coś w tym rodzaju. Ale mogę się mylić.
pdg90

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez akhrem9 » 15 lut 2018, o 19:38

Można wykupić subskrypcje w apce player na kanały Eleven Sports bądź na pakiety Cyfry. Raczej o takie legalne i płatne sposoby ci nie chodzi, ale może ktoś skorzysta. Mam SmartTV ten bez systemu Tizen a kanały eleven oglądam właśnie przez player. 15zł/ miesiąc ale komfort o niebo lepszy na dużym ekranie.
akhrem9

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Czubas » 15 lut 2018, o 19:44

mozesz sprobowac sciagnac przegladarke z flashem i ogladac wlasnie przez nia jak na komputerze
Czubas

Postprzez GumaTurbo » 15 lut 2018, o 20:11

Co prawda potrzebujesz podłączyć hdmi ale możesz kupić takie urządzenie, które ze zwykłego tv zrobi Ci smart. Masz link jednego z tańszych modeli ale jak to przeważnie bywa im więcej wydasz tym lepsze podzespoły będzie mieć skrzyneczka i stabilniej i szybciej z apkami będzie działać.
GumaTurbo

1 year of membership

Postprzez Kartas » 15 lut 2018, o 21:31

Ja często korzystałem i nadal korzystam ze Smart TV w Samsungach. Nie tyczy się to tylko meczów piłkarskich. Normalnie wbijam w przeglądarkę, potem w meczosy i już oglądam z Aliez'a. Linki z drhtv, sportslive czy stron typu tele-wizja też działały :wink: Za dużo innych już nie sprawdzałem bo nie mam klawiatury a pilotem trochę męczy grzebanie w necie :badhappy:
"Koniec! Zrobili to! Zrobili to! Zrobili to! Historia! Legenda! Liverpool! Klopp! Origi! Wijnaldum! Bohaterowie tego stadionu i tej ziemi" - Mateusz Borek po meczu Liverpool - Barcelona (4-0) 7.05.2019
Kartas

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez cezarySP » 15 lut 2018, o 22:35

O, aliezy Ci działały mówisz? Muszę spróbować.

Co do poprzednich propozycji - również wezmę pod uwagę, jeśli nie znajdę nic ciekawego :) Dzięki!
Obrazek
cezarySP

Postprzez ebson » 15 lut 2018, o 22:43

Koniecznie daj znać jak coś zadziała :)
ebson

Postprzez WhiteAngel » 15 lut 2018, o 23:09

Możesz po sieci oglądać PPM na pliku i otwórz w urządzeniu i nazwa tv. Możesz też Ace stream streamowac na telewizorze i ja tak robię u siebie. Poszukaj poradnik
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*]
WhiteAngel

Postprzez cezarySP » 18 lut 2018, o 13:26

Miałem dać znać, więc daję :)

Tak jak wspomniał Kartas, okazało się, że w przeglądarce wszystko śmiga jak należy. Kiedyś miałem problem z flashem przy jakiejś transmisji, ale okazuje się, że jednak wszystko działa - zarówno elevensports.pl, jak i aliezy i inne streamy.
Obrazek
cezarySP

Postprzez leonlevinsky » 20 lut 2018, o 21:15

Cześć,

mam pytanie odnośnie nagłośnienia zewnętrznego do TV. Rodzice chcą podłączyć coś zamiast standardowych głośników wbudowanych w telewizorze. Nie mają wielkich wymagań, także szukam czegoś nie specjalnie drogiego, a najlepiej używanego, do kwoty ok. 700 - 800 zł.

Moje pytanie - o ile tanich, używanych zestawów kina za tą kwotę jest sporo, to nie wiem czy nie lepiej kupić jakiś 2 głośników + wzmacniacz. Problem w tym, że zupełnie nie wiem za jakimi modelami się oglądać. Ktoś, coś?
leonlevinsky

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez AustralianMagic » 20 lut 2018, o 21:28

A jak duży jest pokój? Bo kino za 700 zł to trochę kiepsko... Może soundbar?
AustralianMagic

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Anty » 9 kwi 2018, o 11:28

Hopla,

Ostatnimi czasy dość mocno zakurzyłem się pod kątem nowinek technicznych w kwestii TV.

W skrócie - przed czterema laty nabyłem prawdziwe wówczas cudeńko - Sony Bravia KDL-46W905A. Sprzęt służy głównie do oglądania sportu / Netflixa i PS4. Zasadnicze pytania:

a) czy warto wymieniać PS4 na PS4 Pro przy tym sprzęcie? Premiera 5 podobno dopiero pod koniec 2019. Czy obecny TV da radę czerpać pełnymi garściami z nowinek, które oferuje wersja Pro? Nie mam tu wielkiego ciśnienia, to raczej pytanie z ciekawości

b) kiedy warto pomyśleć o zmianie TV? Przed mundialem zwykle najlepsze promocje, ale wolałbym się z tym wstrzymać do premiery PS5.

c) Czy transmisje sportowe (C+/ Polsaty etc.) faktycznie oferują je w jakości 4k, czy jest to wciąż przesadnie nadmuchane i różnicę między tym, co widzimy obecnie na wciąż mocnym TV a tym, co zobaczylibyśmy na TV z 4k, w zasadzie ciężko dostrzec? :)
Obrazek
Anty

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności