Virgil Van Dijk

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Virgil Van Dijk

Postprzez Juluz » 13 sty 2018, o 02:52

Dlaczego bramka VVD była najważniejszą debiutancką bramką w całej historii Liverpoolu. Fajnie opisane, zachęcam do lektury :)
http://www.liverpoolecho.co.uk/sport/fo ... responsive
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VVD o swoim występie z Evertonem:
"Myślę, ze Klopp zmienił zdanie zaraz przed meczem i dał mi szansę. To coś niesamowitego. Część mojej rodziny i znajomych powiedzieli mi, że zdobędę bramkę w debiucie, ale zrobienie tego w 84 minucie spotkania to coś wyjątkowego. Na samą myśl dostaję gęsiej skórki. Nigdy tego nie zapomnę."
http://www.liverpoolecho.co.uk/sport/fo ... y-14150038
Are We Ever Gonna Be Better Than This?
Juluz
Moderator

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez LukasLFC » 14 sty 2018, o 13:31

Virgil van Dijk nie zagra z Manchesterem City z powodu kontuzji ścięgna udowego! [James Pearce]
LukasLFC

1 year of membership

Postprzez WymiataczJan » 14 sty 2018, o 14:03

to już nawet nie jest śmieszne
WymiataczJan

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez bugi » 14 sty 2018, o 15:16

Duze osłabienie pod względem stalych fragmentów gry, reszte Lovren ogarnie.
bugi

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Kadra i Transfery