Alberto Moreno

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Alberto Moreno

Postprzez Mufi » 7 gru 2017, o 13:35

Loktevic napisał(a):Mimo całej nagonki na Alberto, bardzo przykro patrzyło się jak schodził z boiska we łzach. Widać było, że bardzo zależało mu na dobrym występie i zmazaniu plamy po ostatnim meczu z Sevillą. Oczywiście jak każdy wolałbym, aby na lewej obronie biegał ktoś zdecydowanie lepszy, ale w tym sezonie zrobił spory postęp i jest w tym sezonie jednym z lepszych w naszej ekipie. Liczę, że to nie będzie kontuzja, która wyeliminuje go na dłużej. YNWA Alberto!

Nagonki ? On na 20 występów w tym sezonie. zaliczył 1 słaby mecz .!
Mufi

Postprzez Loktevic » 7 gru 2017, o 13:44

Mufi napisał(a):
Loktevic napisał(a):Mimo całej nagonki na Alberto, bardzo przykro patrzyło się jak schodził z boiska we łzach. Widać było, że bardzo zależało mu na dobrym występie i zmazaniu plamy po ostatnim meczu z Sevillą. Oczywiście jak każdy wolałbym, aby na lewej obronie biegał ktoś zdecydowanie lepszy, ale w tym sezonie zrobił spory postęp i jest w tym sezonie jednym z lepszych w naszej ekipie. Liczę, że to nie będzie kontuzja, która wyeliminuje go na dłużej. YNWA Alberto!

Nagonki ? On na 20 występów w tym sezonie. zaliczył 1 słaby mecz .!

Ja o tym wiem, ale sam pewnie zdajesz sobie sprawę jak wiele jest osób, które tylko liczą na jego najmniejszy błąd i doszukują się go gdzie tylko można. Ja, mimo, że zagotowałem się przez niego nie jeden raz,darzę go sympatią.
Obrazek
Loktevic

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez AlexLFC » 7 gru 2017, o 14:11

Klopp mowi ze nic powaznego wiec pewnie zagra z Evertonem, przynajmniej sobie odpoczął 45 min ;)
AlexLFC

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Gonzo » 7 gru 2017, o 20:52

Alberto na Instagramie
Spoiler:
Obrazek
"Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo" - Pepe Reina
Gonzo
Moderator

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Kadra i Transfery