Jordan Henderson

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Jordan Henderson

Postprzez CzerwonyBartek » 28 paź 2017, o 22:23

Jordan jaki jest to jest ale mam wrażenie że bardziej obrywa się mu za ogawe bieganie i narodowość niż faktyczną grę. Wirtuozem nie jest i nie był, nie będzie też nigdy zastępcą Gerrarda ale bez wątpienia przewyższa przydatnością hajpowanego na tym forum Cana. Do taktyki opierającej się na pressingu pasuje nie najgorzej. Jego przydatność do gry która tak mocno jest tutaj poddawana pod wątpliwość definiowana jest według mnie poprzez odbiory ala ten z hoffenhaim po którym zaliczył asystę i nie najgorsze długie piłki. Czy uważam że mółby na jego pozycji grać ktoś lepszy? Oczywiście. Czy jesteśmy zespołem ze ścisłego topu żeby narzekać na ograniczenia takich piłkarzy jak Henderson, Milner czy Stu (jakoś ta trójka idealnie mi do siebie pasuje) którzy pragną dla nas grać ? Jak na razie nie więc nie wiem po co te wiadra pomyj. Wróćmy pierw do czołówki na stałe tak aby ci najlepsi chcieli się do nas przenosić a potem pozbywajmy się najbardziej drewnianych elementów. Poza tym po sezonie przyjdzie Keita. Więc może już nie długo przyjdzie wam oglądać naszego obecnego kapitana w roli pierwszoplanowej postaci
The world is yours
CzerwonyBartek

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez cogut » 15 lis 2017, o 20:16

Henderson, Lallana i Mane maja byc dostepni w sobote nie wspominajac juz o Coutinho.

https://www.thisisanfield.com/2017/11/j ... uthampton/
cogut

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez kacciq » 19 lis 2017, o 02:51

Mógłby ktoś napisać jak sobie dziś Hendo radził? Nie mogłem oglądać meczu a ciekaw jestem czy widać jakieś światełko w tym tunelu,
kacciq

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Mufi » 19 lis 2017, o 11:39

kacciq napisał(a):Mógłby ktoś napisać jak sobie dziś Hendo radził? Nie mogłem oglądać meczu a ciekaw jestem czy widać jakieś światełko w tym tunelu,

On nigdy nie zaliczy już progresu. Dobry mecz, jak wiele innych, ale stać nas na lepszego DM, a szczególnie kapitana :)
Mufi

Postprzez MarcinLFC77 » 19 lis 2017, o 13:16

kacciq napisał(a):Mógłby ktoś napisać jak sobie dziś Hendo radził? Nie mogłem oglądać meczu a ciekaw jestem czy widać jakieś światełko w tym tunelu,

Bezbłędny występ. Świetnie w defensywie przy odbiorach, dobra współpraca z Coutinho i znakomicie asekurował Trenta, przez co ten mógł trochę bardziej skupić się na ofensywie. Generalnie obok Cou i Salaha najlepszy na boisku i jego jedynym minusem w tym spotkaniu było to, że był Anglikiem :) Generalnie potwierdza się to, że z Hendersonem gramy znacznie lepiej niż bez niego. Klopp też to widzi i mogę się założyć, że w przyszłym sezonie jak przyjdzie Keita to kapitan dalej będzie w pierwszej jedenastce u boku Gwinejczyka. Can chyba też to widzi i niestety od przyszłego sezonu będzie najprawdopodobniej grał w Turynie lub Manchesterze.
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez
MarcinLFC77

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez ArtuDitu » 19 lis 2017, o 14:47

Ostatnie trzy ligowe mecze idealnie pokazały, dlaczego Klopp woli "systematyczną przeciętność" Hendersona niż wieczny potencjał Cana na pozycji #6. Wszystko wyglądało lepiej z Southampton i Huddersfield, niż w chaotycznym meczu z West Hamem. Był bardzo dobry atak pozycyjny, była pewna kontrola nad środkiem pola, był duży spokój w defensywie. Nawet na chwilę nie wypuszczaliśmy z rąk kontroli nad losami meczu. Nudny, drewniany Henderson, podający tylko do tyłu/boku/najbliższego układa nam grę całej drużyny swoją boiskową dojrzałością i odpowiedzialnością taktyczną.
Obrazek
ArtuDitu

Postprzez consigliere » 19 lis 2017, o 15:30

ArtuDitu napisał(a):Wszystko wyglądało lepiej z Southampton i Huddersfield, niż w chaotycznym meczu z West Hamem.

taki fachowiec jak ty nie zauważył że mecz z WHU był jedynym (w całym sezonie) w którym Liverpool zagrał otwartym systemem z ledwie dwójką w środku i czterema atakującymi, niejako skazując się na wymianę ciosów?
she smell like gift from god
consigliere

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez ArtuDitu » 19 lis 2017, o 16:14

Taki fachowiec jak ja przywiązuje wagę do tego, co zobaczył na boisku, a nie do tego, jak rozrysowana została pierwsza XI przez realizatora przed meczem.

Obrazek
Obrazek

W obu meczach mieliśmy w grze dwóch środkowych i czterech atakujących. Różnica polegała na tym, że w jednym z nich nasza szóstka potrafiła poukładać grę, a w drugim nie.
Obrazek
ArtuDitu

Postprzez Yvette » 21 lis 2017, o 23:33

czekam na rozpiskę kolegi @up na temat gry Hendersona w tym spotkaniu i jakim to on nie jest kluczowym graczem xDDD na ten moment (88 minuta) ma 56% celności podań. Pod presją zupełnie sobie nie radzi, w meczach gdzie gramy z autobusami to może sobie rozrzucać piłki nieatakowany

edit:

tutaj tak w skrócie:

strzały na bramkę - 0
udane dryblingi - 0
wygrane pojedynki powietrzne - 0
odbiory - 0
dokładność podań - 57%
Ostatnio edytowano 22 lis 2017, o 00:06 przez Yvette, łącznie edytowano 1 raz
Yvette

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez ArtuDitu » 22 lis 2017, o 00:01

Zagrał dziś słabo, każdy widział. Nie zmienia to faktu, że nawet mimo tego wygralibyśmy ten mecz bez problemu, gdyby Moreno nie oddał dwóch bramek Sevilli. Wytykanie tego meczu komukolwiek innemu niż Alberto jest polowaniem na czarownice.
Obrazek
ArtuDitu

Postprzez AlbertRiera » 22 lis 2017, o 00:06

Nie jest polowaniem na czarownice, bo to jest problem, który przewija się od dawna. Słabo grający kapitan w środku pola i nagle drużyny przejmują nad nami kontrolę, szczególnie około 60 minuty, gdy w 1 połowie rzucamy się jak husaria i później brakuje sił i opanowania.
AlbertRiera

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Kodi » 22 lis 2017, o 00:10

Warto też zauważyć , że to wynikału z błędów taktycznych całego zespołu.
Każdy kto się na moment skupił zauważył , że ataki , które wypracowywała sobie Sevilla były identyczne i tylko Gomez i Klavan byli w stanie na to wpaść.

Sevilla czekała na nasz pressing za każdym razem , i za każdym razem , szybką serią podań mijali całą linie graczy którzy pressowali , a to był zazwyczaj Firmino , skrzydłowy , i jeden pomocnik , który akurat wychodził do pressingu.
To się działo za każdym razem i nikt na to nie reagował , brak komunikacji w całym zespole + wielbłądy Moreno i mamy 3:3.
Obrazek
Kodi

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Paviola » 22 lis 2017, o 00:12

Nie zgadzam się, że zagrał słabo. On w ogóle nie zagrał :D Dopóki nie było zmiany i nie wszedł Millner, właśnie się zastanawiałem czy on czy Henderson dziś z opaską biegają. Wijnaldum zaliczył asystę i też znikł. Can wszedł i był o wiele bardziej widoczny niż ta 2 razem wzięta.
Paviola

1 year of membership

Postprzez LFCzasiU » 22 lis 2017, o 00:13

On się w ogóle na kapitana nie nadaję... zastanawiam się, czym Klopp się kierował dając mu opaskę. Steven wróć!
You'llNever WalkAlone
LFCzasiU

2 years of membership2 years of membership

Postprzez danielLFC » 22 lis 2017, o 00:31

LFCzasiU napisał(a):On się w ogóle na kapitana nie nadaję... zastanawiam się, czym Klopp się kierował dając mu opaskę. Steven wróć!
Nie Klopp a Rodgers, a Jurgen już zostawił bo i kapitanem w reprezentacji Anglii był, ale tam się poznali na nim. Ale kto za niego ?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
"Special players do special things at the special time" komentator po golu Gerrarda z Olympiakosem
danielLFC

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery